Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Nawet 200 zł za aktywność z Kontem Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas + 150 zł zwrotu za transakcje kartą

4 komentarze / opinie
Nawet 200 zł za aktywność z Kontem Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas + 150 zł zwrotu za transakcje kartą
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w promocji "Nagrody za akywność" + 150 zł w promocji "Premia za aktywność".
Po drodze Należy założyć Konto Maksymalne w promocji w BGŻ BNP Paribas, zapewnić wpływy na konto na kwotę min. 1000 zł, aktywować aplikację mobilną oraz aktywnie korzystać z karty.
Już nie 250 zł, a nawet 350 zł łącznej premii mogą otrzymać nowi posiadacze Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas. Wszystko dzięki połączeniu dwóch promocji dla aktywnych klientów. Zainteresowany? Musisz się pospieszyć, gdyż czasu jest naprawdę niewiele!

Akcja „Nagrody za aktywność”, której organizatorem jest ponownie Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach, potrwa nie dłużej niż do 31 sierpnia 2018. W praktyce czasu na udział w promocji może się okazać jeszcze mniej, gdyż organizator zakończy ją natychmiast po wyczerpaniu puli 1000 wypełnionych formularzy.

Abyś był uprawniony do uczestnictwa w promocji, wystarczy, że nie posiadałeś (lub nie byłeś współposiadaczem) ROR-u prowadzonego przez BGŻ BNP Paribas w trakcie 24 miesięcy poprzedzających udział w akcji.

W sumie nawet 350 zł w obu akcjach

Premią w akcji „Nagrody za aktywność” jest nawet 200 zł w formie przelewu na konto. Dokładna wysokość premii jest uzależniona od tego, jakie warunki aktywności uda Ci się spełnić. Możesz zdobyć w sumie 3 premie „cząstkowe” – 2 razy po 75 zł oraz 50 zł.

To jednak nie koniec niespodzianek. Oferta łączy się z inną obowiązującą promocją, w której bank przyznaje do 150 zł zwrotu za transakcje kartą wydaną do Konta Maksymalnego. Nietrudno obliczyć, że nowi posiadacze tego rachunku mogą się ubiegać w sumie o 350 zł premii!

Wypełnij formularz, złóż wniosek, otwórz konto…

Jednak po kolei. Skupmy się najpierw na akcji z limitowaną liczbą uczestników (do zwrotu za transakcje kartą jeszcze wrócimy). Co musisz zrobić, by otrzymać 200 zł za aktywność?

  1. Jak najszybciej wypełnij formularz dostępny na stronie promocji. Podaj w nim swoje dane oraz zaznacz wszystkie 4 wymagane pola: akceptację regulaminu, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz dwie zgody na wymianę informacji między organizatorem a bankiem w celach związanych z promocją.
  2. Do 31 sierpnia 2018 r. złóż wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Pamiętaj, by koniecznie uczynić to za pośrednictwem linka, który otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail po wypełnieniu formularza! Na tym etapie wyraź także zgodę na e-korespondencję, otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz ponownie zaakceptuj regulamin oferty. Dane we wniosku muszą być identyczne z tymi, które podałeś wcześniej w formularzu promocyjnym.
  3. Do 17 września 2018 r. podpisz umowę o Konto Maksymalne za pośrednictwem kuriera.

…i aktywnie z niego korzystaj!

Jako nowy posiadacz Konta Maksymalnego będziesz mógł ubiegać się o premię. Jak już wspomnieliśmy, jej wysokość zależy od Twojej aktywności:

  • za aktywację aplikacji mobilnej GOmobile we wrześniu 2018 r. otrzymasz pierwszą nagrodę w wysokości 75 zł;
  • za dokonanie (również we wrześniu 2018 r.) transakcji bezgotówkowych kartą w punktach usługowo-handlowych na łączną kwotę min. 300 zł otrzymasz drugą nagrodę w wysokości 50 zł;
  • za zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł w każdym z miesięcy wrzesień-listopad 2018 r. otrzymasz trzecią nagrodę w wysokości 75 zł.

Uwaga! Wpływy nie mogą pochodzić z innych Twoich rachunków (również kredytowych) w BGŻ BNP Paribas lub BGŻOptima. Nie będą także uznawane wpłaty gotówkowe. Z kolei do wspomnianych transakcji bezgotówkowych nie zalicza się transakcji Blik, płatności dokonanych w sklepach internetowych oraz w punktach z kodami MCC wymienionymi w załączniku do regulaminu.

Przyznanie premii

O przyznaniu pierwszej nagrody (75 zł) zostaniesz poinformowany w wiadomości e-mail najpóźniej 16 listopada 2018 r. W tej samej wiadomości organizator powiadomi Cię także o przyznaniu drugiej nagrody (50 zł), o ile spełnisz warunek niezbędny do jej otrzymania. Z kolei informacja o trzeciej nagrodzie (75 zł) zostanie do Ciebie wysłana w terminie do 17 grudnia 2018 r.

Co istotne, procedura przekazania premii wiąże się z jeszcze jednym obowiązkiem dla uczestników. Do 27 listopada 2018 r. musisz zalogować się na stronie organizatora (link i dane potrzebne do logowania znajdziesz we wspomnianej wiadomości e-mail) i podać numer swojego Konta Maksymalnego, na który zostanie wypłacona nagroda. Wypłata wszystkich wspomnianych premii nastąpi najpóźniej do końca miesiąca, w którym organizator powiadomi o ich przyznaniu.

Premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

150 zł zwrotu za transakcje kartą

Tak jak obiecaliśmy, przypominamy również o równoległej akcji, w której łatwo możesz zdobyć kolejne 150 zł premii. Jest jednak pewien warunek – jeśli chciałbyś wziąć udział w obu promocjach jednocześnie, to podpisanie umowy o Konto Maksymalne musi nastąpić najpóźniej 31 sierpnia 2018 r.!

Jeśli wykażesz się refleksem, to pozostaje Ci już tylko aktywnie posługiwać się kartą. Zwrotem premiowana jest każda płatność o wartości min. 5 zł - pod warunkiem, że w danym miesiącu dokonasz przynajmniej 5 transakcji, których łączna wartość nie będzie niższa niż 300 zł.

Co ciekawe, nie mamy tu do czynienia z określonym procentem zwrotu. Bank przyzna po prostu 1 zł premii za każdą płatność o wartości min. 5 zł. Maksymalny zwrot to 25 zł miesięcznie, a przysługuje on przez pół roku (25 zł x 6 = 150 zł).

Promocję szczegółowo opisaliśmy w tym artykule.

Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas – czy warto?

Choć suma możliwych do zdobycia premii (350 zł) jest imponująca, to należy zastanowić się nad opłacalnością samego rachunku. Z jakimi opłatami muszą się liczyć posiadacze Konta Maksymalnego?

Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne. Klienci do 26. roku życia nie zapłacą także za korzystanie z karty, natomiast standardowa opłata dla starszych klientów wynosi w tym przypadku aż 12 zł. Na szczęście mogą jej uniknąć już dzięki dokonaniu w danym miesiącu transakcji kartą na kwotę 300 zł.

Zwróć uwagę, że jest to jednocześnie warunek, który pojawił się w obu opisanych wcześniej promocjach. Istotnym atutem Konta Maksymalnego są również darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz różne płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay i Blik).

Maksymalizacja premii z Kontem Maksymalnym

Całkiem niedawno BGŻ BNP Paribas wystartował z inną promocją, którą również można połączyć ze zwrotem 150 zł za transakcje kartą. Różnica polega na tym, że łączna premia w jej przypadku to “tylko” 250 zł, w związku z czym najnowsza propozycja wydaje się atrakcyjniejsza.

Powtórzmy: aktualnie dzięki połączeniu dwóch promocji za aktywne korzystanie z Konta Maksymalnego przysługują łączne premie w wysokości nawet 350 zł. Wbrew pozorom, ich zdobycie nie jest szczególnie trudne – wystarczy nawet zwykła aktywność na koncie, by „skapnęła” Ci chociaż część oferowanej premii.

Do tego obie akcje idealnie współgrają ze sobą – w obu pojawia się warunek dokonania transakcji kartą na kwotę min. 300 zł, którego spełnienie zwalnia jednocześnie z opłaty za korzystanie z plastiku. Tym samym zwiększenie swoich szans na dużą zdobycz (przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów) jest znacznie łatwiejsze.

Jedynym minusem jest fakt, że decyzję o otwarciu konta należy podjąć bardzo szybko. Jeśli jednak uda Ci się wygrać z czasem, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś zgarnął niebagatelną premię.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
mac
Gość

Jeszcze jedno, co z wpływami na rachunek, czy to musi być przelew od innej osoby lub pracodawcy?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@mac

Wpływ może pochodzić z dowolnego źródła (z wyjątkiem innego rachunku uczestnika w BGŻ BNP Paribas oraz wpłat gotówkowych). Może być to więc zarówno przelew od pracodawcy, jak i przelew z rachunku uczestnika w innym banku :)

Odpowiedz

M
mac
Gość

Czy umowę można zawrzeć za pomocą przelewu weryfikacyjnego?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@mac

Niestety, regulamin przewiduje, że "zawarcie Umowy ramowej odbywa się za pośrednictwem kuriera".

Odpowiedz