Wróć

Bank Millennium: łatwe 150 zł premii za Konto 360º + 200 zł w programie poleceń

Publikacja:
Bank Millennium: łatwe 150 zł premii za Konto 360º + 200 zł w programie poleceń
Czas trwania
Cel (zysk) Łącznie można zyskać nawet 350 zł: 50 zł premii gotówkowej, bon o wartości 100 zł do Rossmanna i do 200 zł premii w programie poleceń.
Po drodze Należy założyć Konto 360 lub Konto 360 Student wraz z kartą, we wrześniu i październiku zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł i wykonać po jednej transakcji kartą. Za każde polecenie rachunku można otrzymać dodatkową premię.
Ruszyła właśnie kolejna promocja w Banku Millennium, w której za założenie Konta 360º lub Konta 360º Student możesz zyskać 50 zł premii pieniężnej oraz bon o wartości 100 zł do Rossmanna. To nie wszystko - za zachęcenie kolejnych osób do skorzystania z usług Banku Millennium możesz zdobyć kolejne 200 zł. Cała akcja sprawia wrażenie dość skomplikowanej, jednak po dokładnym zapoznaniu się z warunkami może się podobać.

Dla każdego coś miłego: 50, 150... a nawet 350 zł premii

W najnowszej ofercie specjalnej promującej Konto 360º (i jego wersję Student) jako nowy klient możesz zyskać nagrodę, na którą składają się:

  • Premia gwarantowana o łącznej wartości 150 zł za otwarcie jednego z dwóch wspomnianych rachunków wraz z kartą debetową. Ten bonus de facto składa się z premii powitalnej w wysokości 50 zł oraz bonu zakupowego o wartości 100 zł do Rossmanna.
  • 200 zł za efektywne polecanie rachunków - jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w programie „Polecaj i zarabiaj”, za każdą skuteczną rekomendację bank nagrodzi Cię profitem w wysokości 50 zł. Konta możesz skutecznie polecić maksymalnie czterem osobom, tak więc do zdobycia w tym programie jest nawet 200 zł.

Organizatorem akcji „Konto 360º Banku Millennium pełne korzyści” jest Agora SA. Z oferty specjalnej można skorzystać do końca sierpnia 2017 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do nowych klientów, który organizator definiuje jako osoby nie będące właścicielami jakiegokolwiek rachunku lub innego produktu (np. karty pre-paid) w Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 r.

Zasada ta dotyczy również współwłaścicieli, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów czy kuratorów posiadacza rachunku. Z promocji wykluczone są także osoby, które przed 9 sierpnia 2017 r. - a więc przed rozpoczęciem akcji – złożyły już wniosek o jeden z produktów Banku Millennium.

Wymagania stawiane potencjalnym uczestników są więc dosyć duże. Ponad dwuletni okres karencji dla osób, które w Banku Millennium miały jakikolwiek produkt, jest zaporą dla wielu z nas, którzy z chęcią wzięliby udział w tej promocji.

Jak zdobyć 50 zł premii i 100 zł bon do Rossmanna?

Pierwsza część akcji, "Konto 360˚ Banku Millennium pełne korzyści", w której możesz zdobyć pięćdziesięciozłotowy bonus oraz kupon do drogerii, jest dosyć prosta i wymaga spełnienia po kolei trzech poniższych kroków:

  1. Do 31 sierpnia 2017 r. zarejestruj się na stronie promocji i za jej pomocą złóż wniosek o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową.
  2. Do 4 września 2017 r. podpisz umowę o nowe konto i kartę. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku.
  3. We wrześniu oraz w październiku zapewnij wpływy na nowo otwarte konto w wysokości min. 1000 zł i wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę (liczą się transakcje kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych i Internecie).

Pamiętaj ponadto, aby we wniosku o rachunek, składanym za pośrednictwem aplikacji, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz na ujawnienie przez Bank Millennium organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową (jest to konieczne do wypłaty przez organizatora premii). Zgód tych nie możesz odwołać do momentu otrzymania nagrody. Jest to bardzo ważne.

Potwierdzenie przyznania premii i kuponu do Rossmanna otrzymasz do 20 listopada 2017 r. Sam kupon zostanie przesłany na Twój adres do 15 grudnia 2017 r.

W ramach promocji możesz założyć tylko jedno konto i zyskać tylko jedną nagrodę (o łącznej wartości do 350 zł).

Nawet 200 zł w programie polecającym

Podpisując umowę o jedną z wersji Konta 360º w Banku Millennium, możesz także wziąć udział w drugiej części promocji - "Polecaj konto i zarabiaj" - polegającej na zachęcaniu innych osób do zakładania wspomnianych rachunków. W akcji „Polecaj konto i zarabiaj” postawiono w zasadzie tylko jeden warunek: aby zostać polecającym, musisz spełnić wymogi uprawniające Cię do zdobycia premii 50 zł i kuponu do drogerii.

Dzięki temu w aplikacji promocyjnej będziesz mógł wygenerować kod, który następnie przekażesz polecanej osobie. Polecony musi z kolei również być nowym klientem Banku Millennium i spełnić warunki pierwszej części promocji, czyli zdobyć pięćdziesięciozłotową premię i bon do Rossmanna. Konto 360º możesz polecić maksymalnie czterem osobom; za każde skuteczne polecenie zyskasz 50 zł, czyli razem nawet 200 zł w programie poleceń i do 350 zł w całej akcji.

Wszystkie premie zwolnione są z opodatkowania.

Z regulaminem akcji promocyjnej możesz się zapoznać tutaj.

Konto 360º – jeden z najlepszych rachunków na rynku

Konto 360º to sztandarowy rachunek Banku Millennium, od długiego czasu znajdujący w czołówce najlepszych kont osobistych na polskim rynku. Choć prowadzenie rachunku może kosztować 8 zł, to zapewnienie comiesięcznego wpływu na konto w wysokości 1000 zł i wykonywanie przynajmniej jednej płatności kartą na dowolną kwotę pozwala uniknąć tej opłaty. Co więcej, zwalnia to również klienta z prowizji za korzystanie z karty oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Konto 360º Student to z kolei wersja dla osób do 26. roku życia. Aby jego prowadzenie, użytkowanie karty debetowej i wypłata z bankomatów krajowych były zupełnie bezpłatne, wystarczy wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową kartą w miesiącu (nie ma konieczności zapewniania comiesięcznych wpływów na rachunek).

Jak widać, regularne korzystanie z Konta 360º sprawia, że klient otrzymuje bardzo tani i funkcjonalny rachunek. W dodatku spełniając powyższe warunki, realizujesz przy okazji wymogi promocji.

Dodatkowymi atutami rachunku są nowoczesna i łatwa w obsłudze aplikacja mobilna, za pomocą której możesz m.in. zakupić bilety komunikacji miejskiej, ciekawe pakiety ubezpieczeń oraz atrakcyjne oprocentowanie na lokacie i koncie oszczędnościowym. Na tym ostatnim możesz zyskać gwarantowane 2,5% przez 3 miesiące dla nowych środków do 100 000 zł.

Obie wersje Konta 360º dokładnie przedstawiliśmy w naszej analizie.

Komentarz redakcji

Najnowsza promocja Agory SA i Banku Millennium podzielona jest na dwie części. W pierwszej z nich możesz zdobyć premię 50 zł oraz kupon o wartości 100 zł do Rossmanna. Udział w niej i spełnienie warunków promocyjnych konieczne są do skorzystania z kolejnej oferty promocyjnej - programu poleceń, w której do zgarnięcia jest nawet 200 zł premii (po 50 zł za każdego poleconego). Jeżeli zadowolisz się pięćdziesięciozłotową premią i kuponem do Rossmanna i nie chcesz brać udziału w programie poleceń – nie musisz. Program to po prostu kolejna szansa na zwiększenie Twoich gratyfikacji.

Zasady każdej z części promocji nie są skomplikowane, ale jest ich sporo, co sprawia, że ogólnie akcja może na pierwszy rzut oka wydawać się nieco zagmatwana. Pamiętaj jednak, że do otrzymania pierwszej premii wystarczy zarejestrowanie się na stronie promocji, założenie Konta 360º wraz z kartą (lub wersji „Student”), a także zapewnienie we wrześniu oraz w październiku wpływu w wysokości min. 1000 zł i wykonanie po jednej płatności nową kartą. W programie poleceń takie same warunki będą musiały już spełnić osoby polecane, a nie Ty.

Podsumowując, choć liczba zasad może z początku nieco odstraszać, warto rozważyć udział w tej promocji. Ostatecznie, nawet jeżeli nie zdecydujesz się na zdobywanie kolejnych bonusów, zawsze za spełnienie warunków pierwszej części akcji otrzymasz gwarantowaną premię i kupon do drogerii. A przy tym zyskasz jeden z najlepszych rachunków na rynku.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos