Wróć

Do 1120 zł z Citibank-BP Motokartą: voucher 400 zł lub smartfon na start (bardzo proste warunki!) + 720 zł zwrotu

Publikacja:
Do 1120 zł z Citibank-BP Motokartą: voucher 400 zł lub smartfon na start (bardzo proste warunki!) + 720 zł zwrotu
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher o wartości min. 400 zł (na Allegro / do Lidla / na stacje BP) lub smartfon LG K30.
Uczestnik Osoba, która po 31 grudnia 2019 r. nie posiadała karty kredytowej w Citi Handlowym.
Po drodze Wystarczy przynajmniej raz zalogować się do bankowości elektronicznej oraz wydać w sumie za pomocą "kredytówki" min. 500 zł.
Choć Citi Handlowy przyzwyczaił nas już do promocji karty kredytowej, to zazwyczaj chodzi o Citi Simplicity. Tym razem coś nowego — bank rozdaje nagrody o wartości min. 400 zł nowym posiadaczom Citibank-BP Motokarty po spełnieniu przez nich banalnie prostych warunków! Do tego przyznaje zwrot w wysokości do 720 zł w ciągu 3 lat.

Czasu na skorzystanie z promocji z premią „powitalną” 400 zł nie ma niestety wiele. Akcja zakończy się już 15 kwietnia 2020 r. Bank nie zastosował za to limitu uczestników – dobre i to ;)

Wybierz nagrodę

Już na samym wstępie warto zaznaczyć, że premia nie ma charakteru gotówkowego. Każdy uczestnik może wybrać jedną z poniższych nagród:

 • 400 zł w formie e-kodu do wykorzystania na Allegro,
 • 400 zł na karcie prezentowej do sklepów sieci Lidl,
 • 400 zł na karcie podarunkowej BP SuperCard (do wykorzystania na stacjach BP w Polsce),
 • smartfon LG K30 Dual Sim o wartości nominalnej 599 zł (na Allegro taki telefon z oferty sklepowej kosztuje ok. 400 zł).

Bardzo krótki okres karencji!

Przyznaj, że nagrody robią wrażenie. Pewnie zastanawiasz się teraz, czy możesz wziąć udział w akcji. Tu mamy bardzo dobrą wiadomość — bank zastosował wyjątkowo krótki okres karencji. Z oferty wyłączone są te osoby, które posiadały w Citi Handlowym dowolną kartę kredytową po 31 grudnia 2019 r.

Wymagana jest rzecz jasna pełna zdolność do czynności prawnych. Z kolei dodatkowe wykluczenie obejmuje osoby ze statusem nierezydenta oraz obywateli / rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o wymagania dochodowe, to konieczne jest uzyskiwanie dochodu netto na poziomie min. 1200 zł oraz co najmniej 3-miesięczny okres zatrudnienia w obecnym miejscu pracy. Dla przedsiębiorców próg dochodowy wynosi 2500 zł, a oprócz tego muszą prowadzić swoją działalność przynajmniej od 2 lat.

Wystarczy wydać tylko 500 zł!

Spełniasz warunki uczestnictwa? Sprawdź, jakich działań wymaga od Ciebie bank:

Start
 • Krok 1

  Do 15 kwietnia 2020 r. wypełnij formularz kontaktowy dostępny na specjalnej stronie promocji.

 • Krok 2

  Oczekuj na kontakt telefoniczny ze strony banku. Podczas rozmowy złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę, a następnie zawrzyj umowę. Szczegółowych informacji udzieli Ci pracownik banku.

  Ważne! Przypomnij pracownikowi, że zamierzasz wziąć udział w promocji oraz koniecznie dokonaj wyboru nagrody już na etapie wnioskowania o „kredytówkę”.

 • Krok 3

  Jeśli wnioskowałeś o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, to w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw czytelny i aktualny dokument potwierdzający Twoje dochody.

 • Krok 4

  Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej (Citibank Online) lub mobilnej (Citi Mobile). Przy tej okazji pamiętaj też o aktywacji karty poprzez nadanie kodu PIN.

 • Krok 5

  Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj za pomocą karty transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł.

 • Premia

  Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższego warunku otrzymasz informację o przyznaniu premii w formie wiadomości na Citibank Online.

  Nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu otrzymania informacji o jej przyznaniu. Vouchery na stacje BP, do Lidla oraz smartfon będą wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, zaś kody na Allegro będą przekazywane w wiadomościach w bankowości internetowej.

Mission complete!

Co jeszcze warto wiedzieć?

Warunki promocji spełniają transakcje kartą (główną lub dodatkową) oraz tzw. nośnikiem zbliżeniowym (np. naklejka, telefon). Bank nie uznaje przelewów z rachunku karty, transakcji zwróconych ani „szczególnych”. Nie przejdzie zatem ani wypłata z bankomatu kartą kredytową, ani doładowanie Revoluta, ani płatność za usługi związane z hazardem.

Pamiętaj, że warunkiem odbioru nagrody jest posiadanie aktywnej karty w dniu przekazania bonusu.

Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Szczegółowe warunki korzystania z bonusów są opisane w regulaminie promocji.

Citibank-BP Motokarta. Alternatywa dla Citi Simplicity?

Parametry Citibank-BP Motokarty są podobne do tych dotyczących najpopularniejszej na rynku karty Citi Simplicity. Tu również mamy do czynienia z długim okresem bezodsetkowym oraz brakiem stałych opłat miesięcznych czy rocznych:

Karta
0 zł
Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • łowcy okazji
  • biernego posiadacza
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Wydanie karty dodatkowej

  72 zł rocznie

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • darmowe wydanie i użytkowanie karty
 • długi okres bezodsetkowy
 • program Korzyści Citi Specials

Wady

 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • wysoka prowizja za realizację transakcji gotówkowych
 • Atrakcyjność opłat
  4.5/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

720 zł zwrotu przez 3 lata!

W dodatku Citibank-BP Motokarta także oferuje ogromne korzyści dla łowców promocji, zwłaszcza tych zmotoryzowanych. Oprócz opisywanej oferty mogą oni zgarniać przez 3 kolejne lata zwrot 20 zł miesięcznie, co daje łączny zysk na poziomie 240 zł rocznie i 720 zł w ciągu 3 lat. Warunki uzyskania zwrotu opisywaliśmy w tym tekście:

Pamiętaj, że możliwość połączenia obu promocji (400 zł / smartfon + 720 zł zwrotu) masz tylko do 15 kwietnia 2020 r. i tylko po złożeniu wniosku na tej stronie promocji.

Wysoka premia, proste warunki — czy można chcieć więcej?

W promocji Citibank-BP Motokarty uwagę przykuwa nie tylko bardzo atrakcyjna premia (jej wartość to co najmniej 400 zł), ale również banalnie proste warunki jej uzyskania. Wystarczy dokonać transakcji kredytówką na min. 500 zł. Tak niska konieczna do wydania kwota jest niespotykana nawet wśród najlepszych promocji popularnej Citi Simpicity. To samo możemy powiedzieć o bardzo krótkim (zaledwie 3-miesiecznym!) okresie karencji.

Do tego należy pamiętać o zwrocie do 720 zł w ciągu 3 lat. A zatem, jeśli poszukujesz sposobu na łatwy zysk, to chyba już wiesz, co robić…

PS jeśli uważasz, że oferta może się spodobać także i Twoim znajomym lub rodzinie, rozważ podrzucenie im tego wpisu. Skoro i tak siedzimy wszyscy w domu, to może warto skorzystać z takich okazji na poprawę nastroju i stanu swojego portfela? :-)

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(39)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
lukasz
Gość

jezeli spelnilem warunki w ciagu pierwszego miesiaca nastepujacego po otrzymaniu karty (logowania + 500 wydane karta), to na bon allegro trzeba czekać do drugiego miesiaca i w tym drugim miesiacu nalezy wykonac platonosc na 500 zł ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@lukasz

Nie do końca. Najpierw w Citibank online otrzymasz informację o przyznaniu nagrody (do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków). Nagroda zostanie przekazana w następnym miesiącu.

Odpowiedz

R
Rafał
Gość

W moim przypadku bardzo długo trwa proces zawarcia umowy o kartę kredytową. Najpierw czekałem z miesiąc na kontakt ze strony banku, po czym pomimo tego że wnioskowałem o limit 4 tys. musiałem wgrać im na serwer odpowiednie dokumenty po czym znowu nastała cisza.... Aż do dnia gdy zastałem awizo że czeka na mnie przesyłka z banku, po jej odebraniu z dużym zdziwieniem w środku koperty zbiorczej znalazłem tylko zamkniętą kopertę z napisem "dokumenty dla klienta" a w niej umowę dotyczącą kk ale z pustymi polami na wszystkie dane co zdziwiło mnie jeszcze bardziej.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Rafał

Faktycznie dziwna sprawa... Próbowałeś to wyjaśnić w banku?

Odpowiedz

R
Rafał
Gość
@Aldona Derdziak

Próbowałem na czacie i według tego co napisał mi konsultant jest to element procedury banku - trochę to dziwne dla mnie ale przed wczoraj dostałem e-maila z odnośnikiem do zatwierdzenia umowy w systemie elektronicznym banku a wczoraj informację sms od banku o wydaniu karty. O zgrozo w umowie był limit 20 tys. pomimo tego że wnioskowałem o 4 tys. ale karta została w końcu jak rozumiem przyznana.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Rafał

Dobrze, że bank w końcu doprowadził sprawę do końca.

W Citibanku przyznawanie wyższych limitów niż te, o które wnioskuje klient jest chyba nagminne. Ja też chciałem 4 tys. zł a dali mi 16 tys. zł. Nie ma czym się przejmować, brać co dają, a potem szybko poprosić o obniżenie limitu do odpowiedniego dla siebie poziomu. Można to zrobić w bankowości elektronicznej wybierając w skrzynce kontaktowej odpowiedni temat rozmowy. Dyspozycja jest realizowana w ciągu kilku dni.

Obniżenie limitu jest szczególnie ważne, gdy planuje się wzięcie kredytu. Limity na kartach kredytowych są traktowane jako zobowiązanie i obniżają zdolność kredytową.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

witam

co jeśli nie mam zadnej umowy o prace , lecz mam kase zeby przejsc te wymagania ?

napisaliscie ze powyzej 5k limitu to trzeba im wyslac swoje dochody .

co jesli chcialbym 1000zl limitu ?

czy to przejdzie bez wysylania zadnych umow ,zarobkow ?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Adam

Witam. Wymagania dotyczące wydania karty są jasno określone - należy wykazywać stały, comiesięczny dochód netto w wysokości min. 1200 zł (lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców).

Oczywiście można zawnioskować o kartę z niższym limitem i spróbować uniknąć konieczności udokumentowania dochodów, ale w trakcie wnioskowania o kartę i tak padnie pytanie o ich źródło (umowa o pracę, umowa zlecenie, o dzieło, działalność gospodarcza itd.).

Mimo to nie zaszkodzi wypełnić formularz kontaktowy i wyjaśnić wątpliwości w trakcie rozmowy z doradcą; wszak ostateczna decyzja o przyznaniu karty zawsze należy do banku i indywidualnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Odpowiedz

L
luki
Gość

Czy do obrotu 500 złotych które trzeba wydać zalicza się opłacenie faktur za prąd . telefon . itp np. na poczcie kartą , zakup paliwa ? - aby otrzymać LG

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@luki

Zakup paliwa to zwykła transakcja kartą, więc będzie ok. Co do opłacania rachunków - bank traktuje to jako transakcję szczególną, a takie nie zostaną uwzględnione w promocji.

Odpowiedz

R
radny
Gość
@Aldona Derdziak

A to ciekawe. Nie znalazłem w dokumentach Citi Handlowy znaleźć podstaw że opłacone rachunki na poczcie będą uznane za transakcję szczególną.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@radny

Mieliśmy kiedyś podobne pytanie i zapytaliśmy bank o tę kwestię - w odpowiedzi usłyszeliśmy, że będzie to transakcja szczególna.

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

Cześć, czy służbowa karta kredytowa w CITY też uniemożliwia wzięcie udziału w promocji? Prywatnie nigdy nie miałem żadnego produktu w CITY, ale u mojego pracodawcy posiadam służbową kartę kredytową właśnie w CITY banku.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Marcin

Obstawiam, że w tej sytuacji to pracodawca jest klientem banku a nie Ty. Podpisywałeś jakąś umowę z Citi w związku z tą kartą? Nawet nie wiem jak to działa, ale jeśli nie, to chyba nie ma przeszkód by skorzystać z promocji.

Odpowiedz

T
Tom90
Gość

Hej, czy kodu na Alegro można użyć kilka razy?

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Tom90

Zgodnie z regulaminem jest to kod jednokrotnego użytku. Jest ważny przez rok od wysłania, czyli całkiem długo. Dla mnie to najciekawsza nagroda.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Tom90

Potwierdzam to, co pisze @Paweł89 odnośnie e-kodów Allegro. Warto jednak wiedzieć, że można dodać kilka towarów (nawet od kilku różnych sprzedawców) do koszyka zamówień, a następnie opłacić całość przy użyciu jednego e-kodu + ewentualnie dopłacić resztę.

Kod podajemy po wybraniu metody płatności:

Miejsce na wpisanie kodu Allegro

Odpowiedz

M
Maciej
Gość

Link do promocji nie działa

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Maciej

U mnie śmiga. Sprawdziłem w Google Chrome v.80.0.3987.163: https://drive.google.com/file/d/1qdseF7AHw76n_uIgQ0gKYoWi0nlAdvlW/view

Może masz włączonego AdBlocka lub inne rozszerzenie do przeglądarki?

Odpowiedz

M
Maciej
Gość
@Krystian

Oczywiście, że mam :D nie pomyślałem o tym, dzięki :)

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość

Do kiedy musiałbym maksymalnie złożyć wypowiedzenie karty w grudniu żeby otrzymać premię?

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Wojciech

Jeśli składałeś wypowiedzenie w normalnym trybie to wygląda na to, że ostatnim dniem jego złożenia, który kwalifikuje do premii jest 30 listopada 2019 r.

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość
@Krystian

To odpada, złożyłem 5 grudnia wypowiedzenie.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Wojciech

Przy kolejnej tego typu okazji powinno się udać :)

Z ciekawości - czy Citi oferował Ci jakąś premię na utrzymanie?

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość
@Krystian

Spokojnie poczekam:-)

Tak proponował 100zł, ale zrezygnowałem z racji wysokiego limitu 20K. Już miałem kartę BNP Paribas z premią

Odpowiedz

D
Dominik
Gość
@Wojciech

Też mi proponowali 100 zł, ale jak podziękowałem, to zaproponowali 200 zł cash back.

Odpowiedz

S
Sonia
Gość

Kiedy najwcześniej można wypowiedzieć umowę o kartę? Po 3 latach?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Sonia

Karta musi być aktywna na dzień przekazania nagrody. Jeśli chcesz korzystać z moneybacku, to umowę możesz wypowiedzieć po otrzymaniu ostatniej premii.

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Aldona Derdziak

Korzystanie ze 720 zł zwrotu jest wymagane do premii 400 zł?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Remiq

Nie, 400 zł premii wymaga tylko transakcji na min. 500 zł i zalogowania do aplikacji mobilnej.

Odpowiedz

Q
qwerty
Gość

W połowie grudnia złożyłem wypowiedzenie karty. Czy mogę skorzystać z promocji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@qwerty

Dla pewności zapytałem w banku. Odpowiedź: "Okres wypowiedzenia jest traktowany jako okres, w którym posiada się kartę".

Z tego co piszesz, wynika, że jeszcze do połowy stycznia trwał u Ciebie okres wypowiedzenia. Do tego czasu byłeś traktowany przez bank jako posiadacz karty. W konsekwencji nie możesz niestety skorzystać z tej promocji ?

Odpowiedz

A
Andrzej5
Gość

Ktoś się orientuje o jaki minimalny limit kredytowy można wnioskować?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Andrzej5

Regulamin kart kredytowych Citibanku ani regulamin tej akcji nie mówią nic o minimalnym limicie "kredytówki".

W warunkach akcji jest tylko zapis, że wnioskujący o limit powyżej 5000 zł muszą dostarczyć wymagane przez bank dokumenty dochodowe.

Odpowiedz

W
Wojtas
Gość
@Krzysztof Duliński

Mi zaproponowali 10000. Dajcie znać jeśli komuś udało się zejść niżej.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Wojtas

Przy wnioskowaniu o kartę kredytową trudno jest wynegocjować z doradcą niski limit, na ogół dążą do przyznania jak najwyższego. Może dlatego, by jak najwięcej osób musiało przedstawić dokumenty potwierdzające swoje dochody...

Jak się nie da obniżyć limitu do poziomu, który by się chciało mieć (żeby wysoki nie kusił albo nie wpływał negatywnie na zdolność kredytową), to pozostaje wziąć kartę z limitem proponowanym przez bank, a po otrzymaniu "kredytówki" zawnioskować w bankowości elektronicznej o obniżenie jej limitu. W tym celu trzeba wysłać z bankowości elektronicznej stosowną prośbę, wskazując kwotę do jakiej chce się obniżyć limit.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość

Jak wygląda podpisywanie umowy? Dostarcza ją kurier, czy można całkowicie zdalnie?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Bartek

Umowę podpisuje się w obecności kuriera, a po kilku dniach od zawarcia umowy wysyłana jest karta.

Odpowiedz

W
wupe
Gość
@Michał Radzimiński

Nie tylko. Jest też opcja podpisania umowy SMS-em. Trzeba poinformować konsultanta, że taka opcja cię interesuje.

Odpowiedz