1000 zł premii: 400 zł do Allegro + 48 000 punktów w Bezcennych Chwilach z kartą kredytową Mastercard od BNP Paribas

Publikacja:
1000 zł premii: 400 zł do Allegro + 48 000 punktów w Bezcennych Chwilach z kartą kredytową Mastercard od BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł do Allegro + 48 000 punktów (600 zł) w Bezcennych Chwilach (tylko z kartą Mastercard).
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej BNP Paribas, czyli osoba, która od 1 stycznia 2023 r. do 3 czerwca 2024 r. nie posiadała w BNP Paribas karty kredytowej.
Po drodze Transakcje kartą.
Weź udział w promocji
BNP Paribas ponownie zachęca do skorzystania ze swojej karty kredytowej wysoką premią. Dzięki aktywnemu korzystaniu z "kredytówki" możesz zyskać nawet 400 zł na zakupy w Allegro. Ponadto, jeśli wybierzesz kartę Mastercarda, możesz zdobyć 48 000 punktów (równowartość 600 zł) w programie Bezcenne Chwile i przez 12 miesięcy będziesz zwolniony z opłat za kartę.

Promocja "Do 400 zł z kartą kredytową"

Organizator akcji - Bank BNP Paribas - przygotował odrębne regulaminy dla promocji dotyczących kart kredytowych Mastercard Standard/Gold oraz Visa Platinum.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obie akcje trwają do 30 września 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 400 zł w postaci 4 e-kodów po 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Jeśli zdecydujesz się na "plastik" z logo Mastercard, zostaniesz zwolniony z opłat za kartę przez 12 miesięcy oraz będziesz miał szansę na zdobycie 48 000 punktów, stanowiących równowartość 600 zł, w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2023 r. do 3 czerwca 2024 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową, w tym o kartę wirtualną do Limitu Od Nowa. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

W akcji z punktami w Bezcennych Chwilach reguły karencji są określone nieco inaczej. Sprawdź je w przywołanym niżej opisie tej akcji.

Co musisz zrobić?

Droga do 1000 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas
 • Krok 1. Do 30 września 2024 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard  lub Visa Platinum

  Do 30 września 2024 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard (Standard lub Gold) albo też Visa Platinum, wypełniając na początek dedykowany formularz na stronie banku.

  Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę. Umowa musi być podpisana w jednym z oddziałów banku.

  Pamiętaj, że równowartość 600 zł w punktach programu Bezcenne Chwile możesz zdobyć tylko z kartą Mastercard.

 • Krok 2. Aktywuj kartę

  Do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś z BNP Paribas umowę o "kredytówkę", zaloguj się do bankowości elektronicznej, nadaj PIN do karty i aktywuj ją.

  Jeśli zdecydowałeś się na kartę z logo Mastercard, za spełnienie powyższych warunków bank zwolni Cię z opłat za "kredytówkę" przez 12 miesięcy.

 • Krok 3. Aktywnie płać kartą w 4 kolejnych miesiącach

  Po podpisaniu umowy aktywnie korzystaj z karty kredytowej przez 4 kolejne pełne miesiące kalendarzowe następujące po tym, w którym zawarłeś umowę. Za każdy z nich, w którym wydasz swoją "kredytówką" min. 1000 zł, bank przekaże Ci e-bon o wartości 100 zł do serwisu Allegro.

  Transakcje bezgotówkowe definiowane są jako płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych. Dopuszczalne są też operacje gotówkowe, np. wypłata gotówki z bankomatu, spłata zadłużenia w innym banku czy przelew z rachunku karty kredytowej.

  Nie zostaną natomiast uznane transakcje zwrócone, będące zasileniem karty lub innego instrumentu płatniczego, w tym operacje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i płatności związane z grami hazardowymi i innymi operacjami nie będącymi zakupem towarów czy usług. W regulaminie zapisano konkretne kody MCC miejsc, w których transakcje nie są dozwolone.

  W regulaminie promocji jest także zastrzeżenie, że nie może być to płatność związana z działalnością gospodarczą prowadzoną przez posiadacza karty.

 • Premia. Odbierz premię

  E-bony do Allegro bank udostępni w bankowości elektronicznej w sekcji Wiadomości w ciągu 30 dni od zakończenia miesiąca, w którym wykonywałeś płatności kartą. Kody będą ważne do 31 lipca 2025 r.

  Zasady wykorzystania voucherów do Allegro opisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy karty kredytowej ani wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych.

  Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu.

 • Dodatkowy bonus. Zgarnij 48 000 punktów (600 zł) w Bezcennych Chwilach

  W ciągu 7 dni od podpisania umowy o kartę kredytową Mastercard z oferty BNP Paribas zarejestruj ją w Bezcennych Chwilach, po czym spełnij pozostałe wymagania akcji "Bankujesz - zyskujesz z Bezcennymi Chwilami", by zgarnąć nawet 48 000 punktów, czyli 600 zł.

Mission complete!

Dla uniknięcia niejasności przedstawmy przykładową sekwencję działań na konkretnym przykładzie. Jeśli umowę o kartę kredytową podpiszesz w czerwcu, to kartę musisz aktywować do końca lipca. Natomiast wymagane transakcje powinieneś zrealizować w każdym z miesięcy od lipca do października. Bony do Allegro będziesz otrzymywał od sierpnia do listopada 2024 r.

Karty kredytowe, których dotyczy promocja

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej karcie wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Karta kredytowa Visa Platinum

BNP Paribas Bank Polska SA
 • Karta
  0 zł / 400 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(11 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos