Wróć

HIT: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

23 komentarze / opinie
HIT: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł w postaci vouchera na jednorazowe zakupy na Allegro.
Uczestnik Dla osób aktywnie korzystających z karty kredytowej.
Po drodze W ciągu 3 miesięcy wykonaj transakcje kartą na min. 1500 zł i co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej/mobilnej Citi Handlowego.
Chętnie robisz zakupy w sieci? Citi Handlowy przygotował ofertę dedykowaną dla Ciebie: za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie paru naprawdę prostych warunków otrzymasz voucher na Allegro o wartości aż 400 zł. To kolejna edycja tej sympatycznej i bardzo popularnej akcji. Sprawdźmy zatem, jak sięgnąć po atrakcyjny bonus.

Przyzwyczailiśmy się już do promocji związanych z kartami kredytowymi Citi Handlowego i do atrakcyjnych nagród, jakie można w tych promocjach zdobyć. Tym razem możesz umilić sobie zakupy na Allegro i zapłacić za nie bonusowymi pieniędzmi. Organizator, czyli Citi Handlowy, obdaruje Cię voucherem o wartości aż 400 zł. Kusząca oferta, prawda?

Zdobycie nagrody wiąże się z aktywnością w korzystaniu z karty kredytowej Citi Simplicity. Bank nie wymaga jednak od Ciebie posiadania lub zakładania konta osobistego.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI” trwa do 13 grudnia 2019 r.

Akcja tylko dla nowych klientów...

...ale na szczęście traktowanych z pewną wyrozumiałością. Z oferty specjalnej nie mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2018 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową, co oznacza, że jeśli nawet kiedyś miałeś taki produkt Citi Handlowego, ale zrezygnowałeś z niego przed tą datą, to możesz spokojnie wziąć udział w akcji.
Z promocji wykluczeni są nierezydenci oraz, tradycyjnie, obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Kto może otrzymać kartę kredytową?

Karta kredytowa to dość specyficzny produkt, którego otrzymanie wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków. Aby bank przyznał Ci kartę Citi Simplicity, powinieneś mieć ukończone 18 lat, zarabiać min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przynajmniej od 3 miesięcy. W przypadku firm jest nieco trudniej - Twój minimalny dochód powinien wynosić min. 2500 zł netto miesięcznie, a Twoja firma – funkcjonować co najmniej 2 lata.

Bank będzie wymagał od Ciebie doręczenia odpowiednich dokumentów, potwierdzających Twój dochód (znajdziesz je w załączniku nr 1 do regulaminu promocji). Ostateczne przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny Twojej zdolności kredytowej.

Proste kroki do zgarnięcia 400 zł premii

Przejdźmy teraz do zadań, jakie bank stawia przed Tobą w tej promocji:

Start
 • Krok 1

  Do 13 grudnia 2019 r. prześlij do banku dedykowany formularz kontaktowy, który znajdziesz na tej stronie. Następnie cierpliwie czekaj na kontakt telefoniczny z pracownikiem banku.

 • Krok 2

  Podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową Citi Simplicity i aktywuj swoją „kredytówkę”.

 • Krok 3

  Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • zaloguj się choć raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citi Handlowego,
  • wykonaj w tym czasie kartą kredytową transakcje na łączną kwotę min. 1500 zł.
 • Informacja

  Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

 • Premia

  Voucher na Allegro.pl o wartości 400 zł otrzymasz w postaci kodu elektronicznego poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody.

Mission complete!

Zauważ, że bank daje Ci niemało swobody w realizacji warunków oferty specjalnej. Jeśli czeka Cię spory wydatek, możesz zapłacić nową kartą na min. 1500 zł i tym samym od razu spełnisz jeden z głównych wymogów stawianych w akcji. Możesz też płacić „kredytówką” po 500 zł co miesiąc przez kwartał. Jeżeli umowę o kartę podpiszesz w sierpniu, to na wykonanie zadań masz czas do końca listopada.

Bank uzna wyłącznie transakcje bezgotówkowe, które nie zostaną zwrócone ani nie zaliczają się do tzw. transakcji szczególnych (np. przelew z rachunku karty, transakcja powiązana z hazardem itp.).

Pamiętaj, że im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej zgarniesz nagrodę. Warunkiem jej przekazania jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej, do tej pory nie możesz więc z „kredytówki” zrezygnować.

Kilka informacji o voucherach na 400 zł

Nagroda ma postać kodu elektronicznego, udostępnionego przez serwis Citibank Online. Aby skorzystać z vouchera, należy podany kod wpisać w miejscu ,,masz kod rabatowy” w koszyku Allegro. Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od chwili jego udostępnienia.

Niestety, kodu nie możesz użyć w częściach, a ponieważ nie przewidziano możliwości wypłaty „reszty”, Twoje zakupy z użyciem vouchera powinny jednorazowo opiewać na min. 400 zł (jeżeli wydasz więcej, różnicę będziesz musiał dopłacić sam). Kwota ta nie obejmuje kosztów dodatkowych, np. dostawy.

Możesz otrzymać tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity

Citi Simplicity to jedna z najtańszych „kredytówek” na rynku. Jej parametry przedstawiają się następująco:

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

10%, min. 20 zł

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Jak widzisz, bank nie nalicza opłaty za wydanie i posiadanie karty, a ponadto oferuje m.in. dogodny okres bezodsetkowy (wynoszący aż 56 dni). Nie zapłacisz również za powiadomienia SMS. Co więcej, jeśli nie lubisz nosić ze sobą portfela, możesz dodać Citi Simplicity do Google Pay i płacić zbliżeniowo smartfonem.

Pamiętaj, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym narzędziem niż karta debetowa. Aby uchronić się przed ewentualnymi przykrymi niespodziankami w postaci wysokich kosztów, przeczytaj nasz poradnik z najważniejszymi informacjami na temat korzystania z „kredytówki”.

400 zł na Allegro.pl czyli darmowe zakupy

Czy lubimy robić zakupy, czy nie, zawsze to milej, kiedy nie nam przychodzi za nie płacić. Stąd też najnowsza promocja karty kredytowej Citi Simplicity, w której możesz zgarnąć aż 400 zł do wydania na Allegro, to oferta zdecydowanie warta rozważenia.

Warunki akcji nie są skomplikowane, chociaż wiążą się z wydaniem niemałej, choć osiągalnej dla większości z nas kwoty. Żądaną transakcję na 1500 zł możesz rozłożyć nawet na 3 miesiące lub jednorazowo kupić coś „dużego”, co planowałeś od dłuższego czasu (np. AGD czy sprzęt RTV). Jeśli i tak w najbliższych miesiącach czekają Cię spore wydatki, warto je sobie dodatkowo „osłodzić”, zdobywając pokaźną sumkę na kolejne zakupy.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(23)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Moniq
Gość

Czy dokumenty potwierdzające mój dochód i czas zatrudnienia muszę brać z pracy czy np. wystarczy wypełnić jakiś formularz i dołączyć wyciąg z banku?
Czy mogę kartą płacić za zakupy np. w kauflandzie i to mi zostanie naliczone do tej kwoty 1500 zł?
Jeśli zadłużenie spłacę przed upływem 56 dni to nie zostaną naliczone żadne odsetki?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Moniq

1. Wymagane dokumenty znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji - zwykle będzie to wyciąg bankowy, ale przy wnioskowaniu o kartę kredytową Citibank może Cię poprosić o przedstawienie także innych dokumentów.

2. Tak, kartą możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

3. Jeśli spłacisz zadłużenie w ciągu 56 dni, to bank nie naliczy odsetek od Twojego długu.

Odpowiedz

K
Krzysiek@
Gość

Czy na poczcie robiąc opłaty np. za czynsz za mieszkanie, opłacić raty kredytowe też się zalicza ?

Odpowiedz

G
Gosu
Gość

Dziadek (emeryt, 70 kilka lat) ma szansę na wyrobienie karty w Citi? Emerytura nieco wyższa od 2000 zł.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Gosu

Regulamin promocji nie wyklucza z udziału emerytów. Jeśli tylko Twój dziadek będzie posiadał wymagane przez bank dokumenty potwierdzające dochód (wyciąg z konta, odcinek emerytury), a bank pozytywnie oceni jego zdolność kredytową, to jest szansa na kartę kredytową.

Odpowiedz

A
Ada
Gość

Czy zakupy kartą w internecie spełniają warunki promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Ada

Jak najbardziej tak. Warto tę możliwość wykorzystać w nadchodzących tygodniach (Black Friday, Cyber Monday), gdy pojawią się obniżki w sklepach internetowych :)

Odpowiedz

F
Fiona
Gość
@najlepszekonto.pl

Na Allegro też można płacić kartą?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Fiona

Tak, można.

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

Bank strasznie opóźnia wysłanie vouchera - trzeba zauważyć że w umowie jest napisane, że muszą wysłać powiadomienie o spełnieniu warunków do końca kolejnego miesiąca po wypełnieniu warunków a sam voucher muszą wysłać w ciągu kolejnych 2 miesięcy. Ja już 3 tygodnie temu spełniłem warunki i nie dostałem żadnej wiadomości, to samo miał mój kolega ale w końcu dostał od nich głośnik JBL - no ale trzymają się warunków umowy...

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marcin

Jeśli warunki spełniłeś we wrześniu, to zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu vouchera powinna się pojawić do końca października.
Może po prostu hurtem to wysyłają do wszystkich, którzy spełnili warunki w poprzednim miesiącu.

W każdym razie daj proszę znać, gdy otrzymasz informację o przyznaniu bonusu :)

Odpowiedz

L
Loki410
Gość

Czy chodzi o dowolną transakcję czy tylko u partnerów priceless specials?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Loki410

Transakcja może być dowolna, nie tylko u partnerów Priceless Specials.

Odpowiedz

S
Sebastian93
Gość

Jest możliwość podłączenia karty kredytowej Citi do portfela Google Pay?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Sebastian93

Tak, istnieje taka możliwość. https://www.online.citibank.pl/googlepay/
Z doświadczenia wiemy, że bank zachęca swoich klientów do korzystania z tej formy płatności oferując im za pierwsze płatności tego typu jakiś bonus.
Przy okazji przypominamy o promocji dotyczącej tej formy płatności https://www.najlepszekonto.pl/10-zl-na-jakdojade-za-transakcje-przez-google-pay

Odpowiedz

R
Renta Renifer
Gość

czy można połaczyć tą promocje razem z kontem oszczędnościowym 3% ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Renta Renifer

Można, nawet sam regulamin promocji konta oszczędnościowego wspomina, że można korzystać z ofert specjalnych dla kart kredytowych.

Odpowiedz

L
Lemur33
Gość

Można promocję połączyć z 400 zł do Biedronki?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Lemur33

To by było zbyt piękne ;) Niestety obie akcje są dla osób, które nie posiadają aktualnie karty kredytowej w Citibanku. Promocję z bonem do Biedronki można natomiast potraktować jako alternatywę: https://www.najlepszekonto.pl/400-zl-do-sklepow-biedronka-karta-kredytowa-citibank-citi-simplicity-edycja-letnia-2019

Odpowiedz

L
Leszek
Gość

Czy konto w Citi wyklucza z udziału w tej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Leszek

Nie wyklucza - tu nie można wcześniej posiadać głównej karty kredytowej w Citi.

Odpowiedz

A
Ania Zajfert
Gość
@najlepszekonto.pl

Witam, czy wiecie może jak sprawdzić czy minął już okres karencji w tym banku? Miałam już ta kartę jednak nie pamiętam kiedy ustal okres jej wypowiedzenia. Jak mogę to sprawdzić?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Ania Zajfert

Najprościej zwrócić się do banku - zadzwonić na infolinię lub odwiedzić placówkę Citibanku.

Odpowiedz