Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Od 100 do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Od 100 do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Można zdobyć nagrodę o wartości 100, 200, 300 lub 400 zł w formie bonów na Allegro.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas i w ciągu 2 okresów rozliczeniowych wykonać nią transakcje na min. 500 zł. Większa kwota transakcji uprawnia do wyższej nagrody.
Na rynku pojawiła się kolejna promocja, w której za wyrobienie karty kredytowej Mastercard możemy otrzymać voucher na zakupy na Allegro. Tym razem jednak organizatorem akcji nie jest Citi Handlowy, a bank BGŻ BNP Paribas. W zależności od tego, jak aktywnie będziemy posługiwać się kartą, możemy zdobyć nagrodę o wartości 100, 200, 300 lub nawet 400 zł.

Najwyraźniej zakupy na Allegro cieszą się sporym zainteresowaniem klientów, ponieważ kolejny bank uruchomił promocję, w której nagrodą są vouchery do zrealizowania w tym serwisie. Kilka dni temu z podobną akcją wystartowały PKO BP oraz Citi Handlowy, tym razem swoją ofertę specjalną przedstawił BGŻ BNP Paribas. Aby z niej skorzystać, należy wyrobić kartę kredytową Mastercard oraz spełnić kilka dodatkowych warunków. Dla uczestników akcji bank przygotował następujące nagrody:

 • jeden bon zakupowy o wartości 100 zł – ta nagroda trafi do osób, które w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonają transakcje na łączną kwotę od 500 do 999,99 zł;
 • dwa bony o łącznej wartości 200 zł – zostaną przekazane uczestnikom, którzy przeprowadzą transakcje na łączną kwotę od 1000 do 1499,99 zł;
 • trzy bony o łącznej wartości 300 zł - aby zasłużyć na tę nagrodę, wartość transakcji kartą musi wynieść od 1500 do 1999,99 zł;
 • cztery bony o łącznej wartości 400 zł – aby otrzymać najwyższą nagrodę, należy wykonać transakcje na kwotę równą lub wyższą niż 2000 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział wszystkie pełnoletnie osoby, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy z bankiem nie posiadały głównej karty kredytowej BGŻ BNP Paribas. Regulamin nie wyklucza jednak posiadaczy rachunków osobistych ani oszczędnościowych – mogą oni spokojnie skorzystać z najnowszej oferty.

Promocja nie jest limitowana, co oznacza, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które spełnią warunki stawiane przez organizatora.

Jak otrzymać 400 zł na Allegro?

Aby zdobyć jedną z nagród w akcji "Karta kredytowa z voucherami Allegro do 400 zł”, należy spełnić następujące warunki:

 1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na tej stronie, podając swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu);
 2. Przed wysłaniem formularza zaznaczyć wymagane zgody (na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną), a następnie poczekać na kontakt z przedstawicielem banku;
 3. Podczas rozmowy zawnioskować o kartę kredytową Mastercard (karta jest objęta programem lojalnościowym mamBONUS, dzięki któremu będziemy mogli odebrać nagrodę);
 4. Najpóźniej do 31 marca 2018 podpisać z bankiem umowę o kartę;
 5. W ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych spełnić warunek aktywności kartą (przy czym jak już wspomnieliśmy, najniższa wartość przeprowadzonych transakcji musi wynieść łącznie 500 zł);
 6. Terminowo spłacać swoje zobowiązania wobec banku.

Warto dodać, że pod pojęciem transakcji kartą bank rozumie następujące operacje: płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelew środków pieniężnych z rachunku karty oraz wypłatę gotówki z bankomatu przy użyciu karty. Bank nie będzie uwzględniał transakcji zwróconych, transakcji wynikających z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku oraz płatności wykonanych kartami dodatkowymi.

Ważne! Okres rozliczenia to miesięczny, powtarzalny okres, w którym bank rozlicza transakcje dokonane na podstawie umowy o kartę. Warto pamiętać, że pierwszy okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu przyznania limitu kredytowego.

Przekazanie nagrody

Odebranie nagrody będzie możliwe na platformie mamBONUS po zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym. Co ciekawe, w rzeczywistości nie otrzymamy elektronicznych voucherów, a 30 000 punktów, które możemy wymienić na jeden bon Allegro o wartości 100 zł w ciągu 3 miesięcy od naliczenia punktów. Nagrody zostaną udostępnione na platformie w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą.

Vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę lub inną nagrodę rzeczową. W trakcie jednej transakcji w serwisie Allegro można wykorzystać tylko jeden voucher.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje karta kredytowa MasterCard Standard?

Przypomnijmy, że najnowszą ofertą specjalną objęte są wyłącznie karty kredytowe z logiem Mastercarda, powiązane z programem lojalnościowym mamBONUS. Karty te umożliwiają skorzystanie z dodatkowych benefitów, np. zniżek i rabatów w wybranych sklepach. Podstawową „kredytówką” w ofercie BGŻ BNP Paribas jest Mastercard Standard, a jej parametry przedstawiają się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 0 zł – koszt wydania karty głównej i kart dodatkowych;
 • 72 zł – roczny koszt korzystania z karty głównej, 36 zł – kart dodatkowych;
 • 4,9% min 10,00 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 4,9% min. 10,00 PLN – przelew z rachunku karty;
 • 2% - prowizja za przewalutowanie transakcji w walucie innej niż złotówki;
 • 0,00 zł – zmiana limitu kredytowego na wniosek klienta.

Komentarz redakcji

Jeżeli zdecydujesz się na wyrobienie karty kredytowej Mastercard w BGŻ BNP Paribas, możesz zyskać nawet do 400 zł w formie bonów zakupowych na Allegro. Warto podkreślić, że bank daje Ci całkiem spory wybór – możesz spełnić minimalny warunek aktywności, wykonując transakcje na kwotę co najmniej 500 zł lub bardzo aktywnie korzystać z nowej "kredytówki", dokonując płatności w kwocie równej lub wyższej niż 2000 zł.

Reasumując, im więcej wydasz, tym wyższą nagrodę otrzymasz od banku. Co więcej, na spełnienie warunku aktywności będziesz miał sporo czasu, bo aż dwa miesiące. Wystarczy więc, że będziesz regularnie płacić kartą podczas codziennych zakupów, a bez trudu załapiesz się na większą liczbę bonusów. Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kosztuje 72 zł rocznie (płatne jednorazowo z góry), co nieco obniża atrakcyjność tej oferty. Nie zapomnij również o rejestracji w programie mamBONUS i wymianie punktów na vouchery - jeśli nie dopełnisz tej prostej formalności, nagroda może przejść Ci koło nosa.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos