Wróć

Promocja zakończyła się dnia 31 stycznia 2018 r. Aktualnie trwają jednak inne promocje kart w Citibanku. Sprawdź listę najlepszych z nich.

400 zł w bonie na Allegro za bezpłatną kartę kredytową Citibanku

2 komentarze / opinie
400 zł w bonie na Allegro za bezpłatną kartę kredytową Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher o wartości 400 zł na allegro.pl.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową w Citibanku, wykonać nią transakcje na min. 1000 zł oraz przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej.
Citi Handlowy rusza z kolejną promocją i za wyrobienie karty kredytowej oferuje bon o wartości 400 zł do wykorzystania na allegro.pl. Warunki, tak jak w przypadku pozostałych tego typu akcji, są bardzo proste, o czym przekonasz się czytając nasze prześwietlenie promocji.

Citibank w ciągu zaledwie kilku dni uruchomił aż trzy promocje, w których można zyskać vouchery do wybranych sklepów internetowych. W najnowszej akcji do zdobycia jest bon o wartości 400 zł na allegro.pl, co w praktyce oznacza, że pulę z nagrody możemy przeznaczyć praktycznie na dowolny produkt, którego aktualnie potrzebujemy.

Promocja trwa do 31 stycznia 2018 r.

Kto może ubiegać się o bon na Allegro?

Oferta skierowana jest do osób, które od 1 stycznia 2015 r. nie były posiadaczami głównej karty kredytowej w Citi Handlowym.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że bank stosuje również inne, niezwiązane z promocją, ograniczenia. Dla przykładu, najtańszą kartę kredytową Citi Simplicity możesz otrzymać, jeżeli ukończyłeś 21 lat i spełniasz kryteria dochodowe stawiane przez bank. O szczegółach związanych z wyrobieniem karty kredytowej piszemy w dalszej części artykułu.

Kilka prostych kroków do zdobycia 400 zł

Voucher na Allegro otrzymasz, jeżeli spełnisz łącznie poniższe warunki:

  1. Najpóźniej do 31 stycznia 2018 r. wypełnisz specjalny formularz na tej stronie internetowej banku. Na podstawie danych z formularza skontaktuje się z Tobą konsultant banku.
  2. Złożysz za pośrednictwem konsultanta wniosek i zawrzesz umowę o kartę kredytową w Citi Handlowym. Możesz wybrać standardową a zarazem bezpłatną kartę Citi Simplicity. Pamiętaj, że krok ten wiąże się z przedstawieniem dokumentów dotyczących Twoich dochodów, potwierdzających zdolność kredytową.
  3. Wykonasz transakcje bezgotówkowe nową kredytową na łączną kwotę przynajmniej 1000 zł. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę. Dla przykładu, jeżeli umowę podpiszesz we wrześniu, na wydanie za pomocą karty 1000 zł masz czas do końca listopada.
  4. Zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online. Czynność tę powinieneś wykonać w analogicznym okresie jak wykonanie transakcji bezgotówkowych.

Wydanie vouchera

Voucher na Allegro otrzymasz drogą elektroniczną najdalej do końca miesiąca następującego po tym miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Jeżeli np. warunki spełnisz w listopadzie, to nagrodę otrzymasz do końca grudnia. Bon będzie ważny przez 4 miesiące od chwili, gdy go otrzymałeś.

Vouchera możesz użyć w "Koszyku" serwisu Allegro dokonując zakupu jednego lub kilku produktów jednocześnie. Nie musisz wydawać pełnej kwoty 400 zł, jednak pamiętaj, że bank nie wypłaci Ci różnicy, jeśli wartość Twoich zakupów będzie niższa. Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja III” znajdziesz na tej stronie.

Dlaczego warto wybrać kartę Citi Simplicity?

Karta kredytowa Citi Simplicity to podstawowa „kredytówka” w ofercie Citi Handlowego. Bank nie pobiera żadnych opłat za wydanie i korzystanie z karty, a ponadto wiąże się ona z dostępem do wielu zniżek i programów rabatowych.

Aby jednak otrzymać plastik, należy mieć skończone 21 lat i osiągać dochód netto w wysokości min. 1200 zł miesięcznie. Co ważne, o kartę mogą ubiegać się osoby pracujące zarówno na podstawie umowy o pracę, jak i na umowę zlecenie.

Najważniejsze parametry karty Citi Simplicity przedstawiamy poniżej:

  • 0 zł za wydanie i obsługę karty,
  • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę,
  • 3,42%, min. 30 zł - wysokość spłaty minimalnej,
  • 8%, min. 10 zł za transakcje gotówkowe w Polsce i za granicą.

Kartę Citi Simplicity dokładnie opisujemy w tej analizie. Z listą pozostałych kart Citibanku możesz się zaznajomić tutaj.


Jeżeli wcześniej nie miałeś okazji korzystać z karty kredytowej, przed przystąpieniem do promocji gorąco zachęcamy do zapoznania się z zasadami mądrego wybierania karty kredytowej i rozsądnego z niej korzystania. Mając te reguły w pamięci możesz bez dodatkowych kosztów przejść całą promocję i zgarnąć 400 zł premii na czysto!

Najpopularniejsza promocja karty kredytowej Citibanku

To już trzecia tego typu akcja promocyjna Citi Handlowego; tym razem w promocji kart kredytowych możesz w prosty sposób zdobyć bon o wartości 400 zł na allegro.pl. Wystarczy, że nowo wyrobioną kartą wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości internetowej. Masz na to sporo czasu: w zależności od tego, kiedy podpisałeś umowę o kartę – od dwóch do prawie trzech miesięcy.

Promocja jest zdecydowanie warta rozważenia. Jej plusem jest dość długi okres na spełnienie warunków stawianych przez bank, niebagatelna wartość nagrody – aż 400 zł i możliwość wykorzystania bonu na praktycznie dowolny produkt. Pamiętaj jednak, że karta kredytowa jest dość specyficznym produktem, wymagającym pewnej dyscypliny finansowej. Jeśli jednak Ci jej nie brakuje to promocja jest jak najbardziej dla Ciebie.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katia
Gość

Czy kartą kredytową Citi można płacić na allegro?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Katia

Tak :)

Odpowiedz