Wróć

Nawet 400 zł premii z kartą kredytową Citibanku za opłacenie polisy LINK4

Nawet 400 zł premii z kartą kredytową Citibanku za opłacenie polisy LINK4
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł premii podstawowej i 350 zł premii za aktywność.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową Citibanku, a następnie w ciągu dwóch kolejnych miesięcy zalogować się do bankowości elektronicznej i wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 800 zł lub opłacić polisę LINK4 na min. 800 zł.
Citibank zorganizował kolejną promocję. Tym razem na nowych klientów, którzy zdecydują się na wyrobienie karty kredytowej Citibanku i wydadzą co najmniej 800 zł na zakup dowolnej polisy w LINK4, czekają dwie premie gotówkowe o łącznej wartości 400 zł. Co ciekawe jednak, bank przygotował nieco inne warunki także dla tych uczestników akcji, którym nie zależy na ubezpieczeniu.

Kto może wziąć udział w akcji?

Najnowsza akcja przeznaczona jest dla wszystkich osób fizycznych, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Z oferty nie mogą skorzystać osoby zawodowo związane z Citibankiem, a także nierezydenci.

Promocja jest nielimitowana i obowiązuje do 25 stycznia 2019 roku.

Jak zdobyć łącznie 400 zł?

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej Citibanku i spełnienie w sumie całkiem prostego warunku są dwie premie gotówkowe (50 + 350 zł) w formie zasilenia rachunku karty. Warto jednak podkreślić, że bank dopuszcza dwa alternatywne sposoby przystąpienia do akcji i pozwala, byś samodzielnie wybrał warunek aktywności. Tak więc w tej promocji masz całkiem spore pole manewru.

 1. Zacznijmy od informacji, w jaki sposób możesz skorzystać z oferty. Do wyboru masz dwie możliwości:
  • Do 25 stycznia 2019 r. wypełnij dedykowany formularz dostępny na stronie internetowej banku. Wysłanie formularza możliwe jest jedynie po wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na kontakt przedstawiciela Citibanku celem przedstawienia oferty kart kredytowych

   LUB
  • Do tego samego dnia skontaktuj się telefonicznie z doradcą Citi Handlowego na podstawie przekierowania z firmy LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna.
 2. Podczas rozmowy z konsultantem Citi Handlowego złóż wniosek o wydanie jednej z kart kredytowych znajdujących się w ofercie banku. Sugerujemy wnioskowanie o kartę Citi Simplicity, ponieważ jej wydanie oraz prowadzenie jest darmowe.
 3. Dostarcz jeden z akceptowanych przez bank dokumentów potwierdzających Twoje dochody (ich lista znajduje się w załączniku 1 do regulaminu).
 4. Podpisz umowę o wydanie karty kredytowej Citibanku i przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online. Ważne: logowania należy dokonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo, jeśli umowę podpiszesz w sierpniu, powinieneś zalogować się do końca października 2018 roku.

  Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz 50 zł w postaci zasilenia rachunku karty.
 5. Jeśli jednak chcesz otrzymać drugą, znacznie wyższą premię, będziesz musiał się wykazać pewną aktywnością. Bank przekaże Ci kolejne 350 zł, jeśli wykonasz jedną z dwóch opcjonalnych czynności:
  • nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 800 zł. Pamiętaj przy tym, że bank nie będzie uwzględniał przelewów z rachunku karty, a także transakcji zwróconych i niezaksięgowanych.

   LUB
  • nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonaj zakupu dowolnej polisy w LINK4 (samochodowej lub mieszkaniowej) za co najmniej 800 zł. Oczywiście, płatność musi zostać dokonana Twoją nową kartą.

Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, będziesz miał całkiem sporo czasu na wywiązanie się z tego warunku. Przykładowo: jeśli na umowie o kartę widnieje sierpniowa data, będziesz musiał wykupić ubezpieczenie w LINK4 lub „wyrobić” limit płatności kartą do końca października 2018 roku.

Przekazanie nagrody

O spełnieniu warunków przyznania nagrody zostaniesz powiadomiony w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Taką informację otrzymasz nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki uprawniające do odbioru pierwszej oraz drugiej premii.

Obie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych i nie trzeba ich uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym. Regulamin promocji znajduje się tutaj. Natomiast więcej informacji, jak wykupić polisę, znajdziesz na stronie LINK4.

Którą kartę kredytową wybrać? Citi Simplicity!

Co prawda, promocja dotyczy wszystkich kart kredytowych z oferty Citi Handlowego, jednak naszym zdaniem to właśnie Citi Simplicity zasługuje na krótką prezentację. Czemu? Powodów jest kilka. Po pierwsze, bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, ponadto możemy z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach (przykładowo – bank nie żąda opłat za monity przypominające o braku spłaty karty oraz za powiadomienia SMS w ramach usługi CitiAlerts). Po drugie, także pozostałe istotne parametry karty prezentują się całkiem korzystnie:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6%, min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Na posiadaczy karty czekają też inne atrakcyjne oferty promocyjne. Niestety, nie wszystkie promocje łączą się ze sobą - musisz więc dokonać wyboru najodpowiedniejszej dla Ciebie. Listę aktualnych promocji znajdziesz w tym artykule.

Proste 400 zł dla ubezpieczonych i... nieubezpieczonych

Najnowsza oferta specjalna Citibanku może spodobać się zarówno osobom, które planują wykupienie polisy i chcą trochę zaoszczędzić na takim wydatku, jak i osobom, które aktualnie nie potrzebują żadnego ubezpieczenia. Ci pierwsi muszą wykupić polisę w LINK4 za minimum 800 zł, ci drudzy – wydać identyczną kwotę w dowolnie wybranym sklepie/sklepach. Oczywiście, w obu wypadkach podstawowym warunkiem, który trzeba spełnić, jest wyrobienie karty kredytowej Citibanku.

Jak już wspomnieliśmy, w promocji możesz zgarnąć w sumie 400 zł, pamiętaj jednak, że de facto są to dwie odrębne premie (50 + 350 zł). Jeśli chcesz otrzymać jedną i drugą, nie zapomnij o małym haczyku, jakim jest konieczność zalogowania się do bankowości internetowej Citibank Online w wyznaczonym terminie. Pamiętaj też, że bank przekaże Ci premię wyłącznie wtedy, gdy w dniu jej przyznania Twoja karta będzie nadal aktywna.

Krystian

Autor tekstu o promocji