Wróć

Nawet 400 zł w gotówce za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

2 komentarze / opinie
Nawet 400 zł w gotówce za wyrobienie karty kredytowej Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Nawet 400 zł premii gotówkowej.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową Citibanku, a następnie w ciągu dwóch kolejnych miesięcy zalogować się do bankowości elektronicznej i wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 2000 zł.
Cisza w obozie Citibanku nie trwała długo. Właśnie otrzymaliśmy informację o starcie kolejnej akcji promocyjnej karty kredytowej. Za jej wyrobienie oraz regularne użytkowanie można otrzymać nawet 400 zł w gotówce. Z naszego tekstu dowiesz się, co dokładnie powinieneś zrobić, aby zgarnąć te pieniądze. A warto już na starcie dodać, że warunki nie są trudne do spełnienia.

W promocji możesz zyskać nawet 400 zł premii w gotówce. Nagroda podzielona jest na dwie części - 300 zł otrzymasz za spełnienie łatwiejszych warunków, a dodatkowe 100 zł bank przyzna Ci za aktywne posługiwanie się kartą kredytową.

Kto może wziąć udział w promocji?

Oferta skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. W promocji nie mogą wziąć natomiast udział nierezydenci Polski oraz osoby zawodowo związane z bankiem.

Rejestracja w promocji możliwa jest do 13 września 2018 roku.

Warunki otrzymania karty kredytowej w Citibanku

Ponieważ otrzymanie nagrody wiąże się z wyrobieniem karty kredytowej, poniżej prezentujemy warunki, jaki należy spełnić, aby móc o nią wnioskować:

 • wiek – minimum 18 lat
 • minimalny dochód netto – 1200 zł miesięcznie, a w przypadku właścicieli firm prowadzenie działalności od przynajmniej 2 lat i osiąganie dochodów na minimalnym poziomie 2500 zł miesięcznie.

Pamiętaj, że karta kredytowa jest produktem finansowym, której niewłaściwe użycie może być źródłem znacznych kosztów. Jeśli jednak będziesz korzystać z niej rozważnie, to możesz nawet nie ponosić żadnych dodatkowych opłat. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

Jak otrzymać 400 zł w gotówce od Citibanku?

Aby zgarnąć nagrodę pieniężną w promocji Citibanku należy wykonać kilka prostych kroków. Oto one:

 1. Wypełnij dedykowany formularz kontaktowy. Jego wysłanie wiąże się z podaniem Twoich podstawowych danych osobowo-kontaktowych, a także wyrażeniem zgody na telefoniczny kontakt ze strony pracownika Citibanku. Na przystąpienie do promocji masz czas do 13 września 2018 roku.
 2. Na podstawie podjętego kontaktu powinieneś wybrać dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, a następnie złożyć wniosek o jej wydanie.
 3. Po podpisaniu umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się do systemu bankowości internetowej Citibanku. Na spełnienie tego warunku będziesz miał czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otrzymałeś kartę.
 4. Nie później niż do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę dokonaj co najmniej 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu. Do ich realizacji możesz użyć zarówno karty głównej, nośnika zbliżeniowego, jak również karty dodatkowej.

  Spełniając wszystkie opisane wyżej warunki otrzymasz gwarantowaną nagrodę w wysokości 300 zł. Ale na tym nie koniec!
 5. Jeśli do końca drugiego miesiąca liczonego od miesiąca, w którym otrzymałeś swoją kartę, wydasz za jej pomocą co najmniej 2000 zł, wówczas otrzymasz dodatkową nagrodę w wysokości 100 zł.

Pamiętaj, że organizator będzie uznawał wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty oraz transakcji zwróconych.

Przekazanie nagrody

Nagrody zostaną przekazane w formie uznania (wpłaty) rachunku karty kredytowej należącej do uczestnika promocji. Nastąpi to nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik promocji spełni warunki otrzymania premii.

Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Szczegółowy harmonogram promocji Citibanku

Miesiąc podpisania umowy o kartę kredytową Citibanku

Do kiedy należy zalogować się do Citibank Online?

Do kiedy należy wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych?

Do kiedy należy rozliczyć za min. 2000 zł?

Do kiedy otrzymasz nagrodę?

Czerwiec 2018

Sierpień 2018

Sierpień 2018

Sierpień 2018

Wrzesień 2018

Lipiec 2018

Wrzesień 2018

Wrzesień 2018

Wrzesień 2018

Październik 2018

Sierpień 2018

Październik 2018

Październik 2018

Październik 2018

Listopad 2018

Wrzesień 2018

Listopad 2018

Listopad 2018

Listopad 2018

Grudzień 2018

Jaką kartę kredytową Citibanku warto wybrać?

W ofercie Citibanku możemy znaleźć aż 6 różnych kart kredytowych, przy czym każda z nich różni się pod względem posiadanych parametrów i oferowanych możliwości. Jeśli więc rozważamy udział w najnowszej promocji, poświęćmy chwilę na przeanalizowanie każdej propozycji i wybierzmy kartę najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb.

My ze swojej strony sugerujemy zainteresowanie się kartą Citi Simplicity, zaliczaną obecnie do najlepszych „kredytówek” na rynku. Dlaczego? Powodów jest kilka. Co najważniejsze, bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, ponadto możemy z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach (przykładowo – bank nie żąda opłat za monity przypominające o braku spłaty karty oraz za powiadomienia SMS w ramach usługi CitiAlerts).

Pozostałe istotne parametry Citi Simplicity prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6%, min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

W tym artykule znajdziesz charakterystykę wszystkich kart kredytowych Citibanku.

Naszym zdaniem

Wystarczy szybki rzut okiem na regulamin najnowszej promocji Citibanku, aby zorientować się, że w porównaniu do poprzednich akcji warunki zdobycia nagrody uległy znacznemu uproszczeniu. Aby zdobyć aż 300 zł premii w gotówce, tak naprawdę wystarczy jedynie wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity oraz wykonanie za jej pomocą 5 transakcji na dowolną kwotę i praktycznie w dowolnym miejscu, gdyż bank uznaje zarówno transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i Internecie.

A jeśli do końca drugiego miesiąca liczonego od miesiąca, w którym otrzymałeś swoją kartę, rozliczysz za jej pomocą transakcje o wartości co najmniej 2000 zł – zgarniesz dodatkową premię w wysokości 100 zł.

Razem do zdobycia jest więc aż 400 zł. Prostota warunków promocji w połączeniu z niewygórowanymi wymogami, jakie należy spełnić, aby otrzymać kartę kredytową Citibanku, sprawiają, że jest to jedna z najlepszych promocji kart kredytowych w tym roku.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Barbara
Gość

Witam. Korzystam z karty kredytowej tylko od czasu do czasu. Jaka będzie opłata za kartę Citka, jeśli dosłownie przez 3 miesiące będzie leżała na półce?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Barbara

To zależy od konkretnej karty. Jeśli chodzi o Citi Simplicity, to nieużywana nie generuje żadnych kosztów. Używana zresztą także, o ile zadłużenie jest spłacane w terminie ;)

Odpowiedz