400 zł premii za Nest Konto i oszczędzanie w EUR w Nest Banku + 7,1% dla oszczędności

Publikacja:
400 zł premii za Nest Konto i oszczędzanie w EUR w Nest Banku + 7,1% dla oszczędności
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł w formie przelewu.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie miała konta osobistego w Nest Banku od 1 stycznia 2022 r.
Po drodze Wymiana walut, utrzymanie salda, dowolne transakcje (płatność Blik / transakcja kartą /przelew).
Weź udział w promocji
Po prawie rocznej przerwie Nest Bank ponownie zachęca klientów do założenia Nest Konta atrakcyjną premią. Za otwarcie tego rachunku i wymianę walut możesz zdobyć 400 zł nagrody. Zyskasz też promocyjne oprocentowanie dla swoich oszczędności – 7,1% do 100 tys. zł na Nest Koncie Oszczędnościowym.

Promocja „400 zł za wymianę i oszczędzanie w euro”

Organizatorem akcji jest Nest Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Zgodnie z regulaminem promocja „400 zł za wymianę i oszczędzanie w euro” ma trwać do 31 lipca 2024 r. Bank zastrzegł sobie jednak prawo do jej zakończenia przed terminem, choć nie wspomina o limicie nagród.

Co możesz zyskać?

Nest Bank proponuje 400 zł za skorzystanie z Nest Konta, przy czym bonus składa się z 4 części:

 • jednorazowej "Premii za Wymianę Waluty" (100 zł),
 • trzech "Premii za oszczędzanie" (3 x 100 zł).

Czy możesz skorzystać?

Akcja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, miejsce zamieszkania w Polsce i legitymujących się polskim dowodem osobistym, które od 1 stycznia 2022 r. (włącznie) nie posiadały w Nest Banku konta osobistego.

Co musisz zrobić?

Droga do 400 premii w Nest Banku
 • Krok 1. Do 31 lipca 2024 r. złóż wniosek o Nest Konto

  Najpóźniej do 31 lipca 2024 r. złóż wniosek i w ciągu 14 dni od jego wysłania zawrzyj z Nest Bankiem umowę o Nest Konto.

 • Informacja. Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych

  Na tym etapie musisz wyrazić zgody marketingowe, czyli pozwolić, by bank przesyłał Ci informacje promujące jego usługi lub produkty różnymi kanałami kontaktu, tj. za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w trakcie rozmów telefonicznych oraz z wykorzystaniem poczty elektronicznej na adres e-mail, bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

 • Krok 2. Zyskaj premię za transakcje walutowe

  W miesiącu otwarcia Nest Konta lub w następnym miesiącu kalendarzowym wykonaj następujące czynności:

  • otwórz poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną rachunek Nest Konto Waluta EUR,
  • złóż w aplikacji mobilnej wniosek o usługę Nest Kantor, a następnie zawrzyj umowę o świadczenie tej usługi,
  • wykonaj przewalutowanie na kwotę minimum 100 euro.

  Operacja musi zostać zrealizowana między Twoimi rachunkami w Nest Banku jako przewalutowanie ze złotych polskich na euro lub odwrotnie.

  Nasza rada: Jeśli chcesz otrzymać 3 kolejne premie za oszczędzanie (każdą w wysokości 100 zł) musisz być posiadaczem Nest Konta Oszczędnościowego w EUR. Bank nie określa terminu, w którym powinieneś założyć rachunek, jest on jednak niezbędny do wywiązania się z pozostałych warunków promocji, dlatego sugerujemy, byś otworzył go na tym etapie.

 • Premia. Odbierz premię za wymianę waluty (100 zł)

  Należny Ci bonus (100 zł) wpłynie na Twoje Nest Konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie warunki opisane w Kroku 2.

 • Krok 3. Utrzymaj wymagane saldo oraz wykonaj 3 transakcje

  Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (w każdym z tych miesięcy):

  • utrzymaj min. 5000 EUR na Nest Konto Oszczędnościowe w EUR każdego dnia danego miesiąca,
  • wykonaj 3 dowolne transakcje spośród wymienionych: płatność Blik, transakcja kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku oraz wpłaty Blik i wpłaty kartą).

  Spełnianie tych warunków możesz zacząć w miesiącu, którym otworzyłeś Nest Konto (o ile wywiązałeś się z pozostałych wymogów, tzn. otworzyłeś konto walutowe w euro, podpisałeś umowę o usługę Nest Kantor oraz dokonałeś wymiany walut) lub w miesiącu następującym po podpisaniu umowy o rachunek osobisty.

 • Premia. Odbierz należne Ci premie za utrzymanie salda i transakcje (łącznie 300 zł)

  Premie za oszczędzanie trafią na Twoje konto osobiste do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki ich otrzymania.

Mission complete!

W przypadku tej promocji bank daje uczestnikom prawo wyboru, co i kiedy powinni wykonać. W efekcie możesz się zdecydować na jedną z poniższych opcji.

Opcja 1. Zakładasz Nest Konto w maju i w tym samym miesiącu wykonujesz następujące działania: najpierw zakładasz konto walutowe w euro, podpisujesz umowę o Nest Kantor i dokonujesz przewalutowania na kwotę minimum 100 euro, a następnie utrzymujesz saldo na Nest Koncie Oszczędnościowym w EUR oraz przeprowadzasz 3 dowolne transakcje. Do końca czerwca otrzymujesz premię za wymianę walut (100 zł) oraz pierwszą premię za oszczędzanie. W czerwcu i lipcu realizujesz wymóg dotyczący salda i transakcji, a dwa kolejne bonusy za oszczędzanie otrzymujesz w lipcu i sierpniu.

Opcja 2. Zakładasz Nest Konto w maju i w tymże miesiącu ograniczasz się do spełnienia warunków związanych z przewalutowaniem, za co bank przesyła Ci premię w czerwcu. Następnie w czerwcu, lipcu oraz sierpniu realizujesz zadania z Kroku 3, a bonusy trafiają do Ciebie w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Opcja 3. Zakładasz Nest Konto w maju, natomiast w czerwcu zakładasz konto walutowe w euro, podpisujesz umowę o Nest Kantor, dokonujesz przewalutowania na kwotę minimum 100 euro, utrzymujesz saldo na Nest Koncie Oszczędnościowym w EUR oraz przeprowadzasz 3 dowolne transakcje. Do końca lipca otrzymujesz premię za wymianę walut (100 zł) oraz pierwszą premię za oszczędzanie. W lipcu i sierpniu spełniasz pozostałe warunki, a premię otrzymujesz w sierpniu i wrześniu.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć Nest Konta (niedopuszczalne jest nawet złożenie wypowiedzenia umowy tego rachunku) oraz odwołać zgód marketingowych czy wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Gdybyś zrobił którąś z tych rzeczy, zostaniesz pozbawiony prawa do premii. Stanie się też tak wtedy, gdy będziesz wykorzystywał Nest Konto do celów związanych z działalnością gospodarczą, np. wykonywał z niego przelewy do ZUS.

Nest Konto w Nest Banku

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 6 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Nest Konto Oszczędnościowe w EUR

Nest Konto Oszczędnościowe Waluta w EUR

Nest Bank
 • Oprocentowanie
  1,5%
 • Waluta
  EUR
 • Zakres kwot
  do 200 000 EUR
 • Czas trwania
  120 dni

Nest Konto Waluta EUR

 • Waluta
  EUR, USD, GBP
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 EUR / 6 USD / 4 GBP

 • Bankomaty za granicą
  1,2 EUR / 1,6 USD / 1 GBP

Nest Konto Oszczędnościowe

 • Oprocentowanie
  7,1%

 • Okres obowiązywania
  90 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta dla nowych klientów.
Weź udział w promocji

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
Lukas
Gość

Czy mogę przelać 5000 euro bezpośrednio na konto oszczędnościowe ze swojego konta w innym banku, czy konieczna jest wymiana złotówek na euro w Nest?

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

euro po niskim kursie więc to teoretycznie niezły moment by dokonać zakupu.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Paweł

tylko te same złotówki można wsadzić na 6-7% a nie tracić na 1,5%.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Katarzyna

Miesiąc temu euro było po 4,36 zł, a teraz prawie o 10 gr mniej. Przy wahaniach 2,5% w ciągu miesiąca i sprzedając w odpowiednim momencie, można wyjść na to samo. Oczywiście jeśli ktoś chce sprzedawać bo w niespokojnych czasach posiadanie różnych walut jest wskazane.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Jak na euro, to oprocentowanie jest dobre, promocja raczej dla osob które chca gdzies przechowac euro i jeszcze zarobic

Odpowiedz

K
Kajetan
Gość

Czyli w tej promocji trzeba wymienić i utrzymać przez kwartał odpowiednik 21500 zł na 1,5%. Dobrze rozumiem?

Odpowiedz