Wróć

50 zł do Empiku za założenie rachunku PKO Konto Dziecka lub PKO Konto Pierwsze

50 zł do Empiku za założenie rachunku PKO Konto Dziecka lub PKO Konto Pierwsze
Czas trwania
Cel (zysk) Karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania na www.empik.com
Po drodze wystarczy założyć PKO Konto dla Dziecka i zasilić je kwotą 50 zł lub założyć PKO Konto Pierwsze i wykonać co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIK-iem
W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka PKO BP przygotował promocję, w ramach której za otwarcie PKO Konta Dziecka lub PKO Konta Pierwszego można otrzymać voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com.

Swoją najnowszą ofertę specjalną PKO BP skierował do bardzo nietypowych (bo najmłodszych) klientów: dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia. Aby otrzymać elektroniczny bon o wartości 50 zł na zakupy w internetowym Empiku, należy otworzyć PKO Konto Dziecka (przeznaczone dla dzieci do 13 r. życia) lub PKO Konto Pierwsze (dedykowane nastolatkom między 13 a 18 r. życia).

Promocja trwa od 8 maja 2017 do 9 czerwca 2017 r. albo do wcześniejszego wyczerpania puli 4 800 voucherów (Ekart). Bank poinformuje o wyczerpaniu limitu nagród za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl.

Kto może wziąć udział w promocji?

Nietypowe jest to, że w promocji „Konto na Dzień Dziecka” mogą uczestniczyć:

 • rodzice, którzy - działając w imieniu dziecka jako przedstawiciel ustawowy - otworzą PKO Konto Dziecka (w oddziale lub za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl);
 • dzieci i młodzież w wieku 13-18 lat, które w okresie promocyjnym otworzą za zgodą rodzica PKO Konto Pierwsze (w oddziale lub za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl).

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie małoletni klienci, którzy nigdy wcześniej nie posiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Natomiast rodzic pełniący funkcję przedstawiciela ustawowego musi zgodnie z regulaminem spełnić dodatkowe wymogi:

 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
 • mieć otworzony w PKO BP rachunek oszczędnościowo–rozliczeniowy dla osób fizycznych z aktywnym dostępem do bankowości elektronicznej iPKO oraz utrzymać swoje „dorosłe” konto osobiste do dnia wypłaty nagrody;
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących i do końca promocji nie odwołać tej zgody.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać Ekartę o wartości 50 zł?

Warunki, które trzeba spełnić w okresie promocji, są uzależnione od rodzaju otwartego rachunku. I tak w przypadku Konta Dziecka należy:

 • zawrzeć z bankiem umowę o konto (formalności spełnia rodzic);
 • zasilić rachunek kwotą min. 50 zł (wpływ może pochodzić z konta rodzica w PKO BP lub z konta innej osoby posiadającej rachunek w obcym banku).

Natomiast w przypadku Konta Pierwszego nastoletni klient musi samodzielnie wykonać następujące czynności:

 • podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie konta wraz z kartą debetową (aby umowa doszła do skutku, konieczne będzie potwierdzenie rodzica);
 • dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą karty płatniczej lub przy użyciu kodu BLIK.

Ważne! Jeden uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę bez względu na liczbę kont otwartych w ramach oferty specjalnej.

Przekazanie nagrody

Ekarta podarunkowa zostanie przekazana na pocztę rodzica w serwisie internetowym iPKO w formie wiadomości zawierającej kod elektroniczny. Aby ją odebrać, należy zalogować się do serwisu internetowego iPKO.

Nagrody będą wydawane w dwóch turach w zależności od tego, w jakim okresie spełniliśmy warunki promocji:

 • do 30 maja - Ekarta powędruje do tych uczestników, którzy spełnią warunki akcji do dnia 19 maja 2017 r.;
 • do 23 czerwca 2017 r. - nagroda trafi do osób, które dopełnią wszystkich formalności do 9 czerwca 2017.

Nagroda uprawnia do zakupów w sklepie internetowym empik.com w terminie do 25 maja 2018 r. Kartą można posługiwać się wielokrotnie aż do wyczerpania przypisanego do niej limitu kwotowego.

Ważne! Za pomocą vouchera możemy nabyć wyłącznie produkty oznaczone napisem „Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”.

Regulamin oferty „Konto na Dzień Dziecka” znajdziesz tutaj.

Konto Dziecka oraz Pierwsze Konto – krótka charakterystyka

PKO Konto Dziecka

PKO Konto Dziecka to rachunek przeznaczony dla dzieci poniżej 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest całkowicie bezpłatne, podobnie zresztą jak korzystanie z karty oraz wewnętrzne i zewnętrzne przelewy internetowe. Środki zgromadzone na rachunku w kwocie do 2 500 zł są objęte oprocentowaniem 2,5% w skali roku (stawka zmienna) i 0,5% powyżej 2 500 zł. Rachunek jest wyposażony w szereg interesujących funkcjonalności, umożliwiających rodzicom odkładanie pieniędzy na przyszłość dziecka oraz nadzór nad finansami pociechy – na uwagę zasługuje zwłaszcza usługa Autooszczędzanie czy możliwość otworzenia Pierwszego Konta Oszczędnościowego (2% dla oszczędności poniżej 10 000 złotych). PKO BP stawia jeden warunek – opiekun dziecka musi posiadać rachunek w tymże banku, umożliwiający zarządzanie rachunkiem pociechy.

Szczegółową analizę rachunku znajdziesz tutaj.

Pierwsze Konto

Pierwsze Konto jest dedykowane nieco starszej młodzieży w wieku 13-18 lat. Nastoletni posiadacze rachunku mogą samodzielnie dokonywać przelewów (wraz z ich autoryzacją), doładować telefon komórkowy, a także płacić kartą debetową i aplikacją IKO. Opłaty za podstawowe operacje bankowe przedstawiają się następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 3,90 zł za obsługę karty – opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy co najmniej dwie płatności na dowolne kwoty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie;
 • 0,00 zł za internetowe przelewy wewnętrzne i zewnętrzne w bankowości internetowej;
 • 0,99 zł za mobilny przelew na numer telefonu na rachunek w innym banku.

Komentarz redakcji

Duża konkurencja sprawia, że banki rywalizują o młodych klientów nie tylko ofertą, lecz również interesującymi promocjami. Przykładem tego trendu może być najnowsza akcja PKO BP, która charakteryzuje się wyjątkowo prostymi warunkami. Aby otrzymać kartę podarunkową o wartości 50 zł na zakupy na stronie internetowej empik.com., wystarczy podpisać z bankiem umowę o Konto Dziecka lub otworzyć Pierwsze Konto wraz kartą debetową, a następnie odpowiednio: zasilić rachunek kwotą min. 50 zł lub dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą karty płatniczej bądź BLIK-a. Warto jednak pamiętać, że pula nagród jest ograniczona - jeżeli więc szukamy funkcjonalnego i niedrogiego rachunku dla swojej pociechy, powinniśmy w miarę szybko podjąć decyzję o skorzystaniu z tej oferty.

Krystian

Autor tekstu o promocji