Wróć

50 zł premii w promocji Kantoru Walutowego Alior Banku

4 komentarze / opinie
50 zł premii w promocji Kantoru Walutowego Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w formie przelewu na konto.
Po drodze Wystarczy złożyć wniosek o kartę walutową i dokonać przy jej pomocy co najmniej 5 płatności w obcej walucie.
Największy polski kantor internetowy wystartował właśnie z ciekawą promocją, w której w bardzo prosty sposób możesz zdobyć 50 zł premii gotówkowej. Wszystko co musisz zrobić aby zgarnąć te pieniądze to wyrobienie karty walutowej Mastercard Debit i wykonanie przy jej pomocy pięciu dowolnych transakcji. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna posiadająca zdolność do czynności prawnych, która do dnia 1 maja 2018 nie miała podpisanego (ani złożonego) wniosku o dostęp do Kantoru Walutowego Alior Banku.

Promocja obowiązuje do 31 maja 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania oferowanej puli nagród (1000 nagród po 50 zł).

Jak zdobyć 50 zł premii?

Zdobycie nagrody w promocji Kantoru Walutowego Alior Banku jest naprawdę proste i każdy zainteresowany nie powinien mieć najmniejszych problemów ze spełnieniem warunków stawianych przez organizatora:

  1. Do 31 maja 2018 roku należy dokonać rejestracji na . Rejestracja wiąże się z podaniem swoich danych osobowych i kontaktowych. Aby zachować prawo do otrzymania nagrody, podczas wypełniania formularza należy podać kod „WIOSNA2018” (na poniższym zdjęciu prezentujemy dokładne miejsce, gdzie należy go wpisać).

    Kod promocyjny - Kantor Walutowy Alior Banku
  2. Podczas rejestracji złożyć wniosek o wydanie przynajmniej jednej karty walutowej Mastercard Debit. Do wyboru mamy karty prowadzone w euro, funtach bądź dolarach amerykańskich.
  3. Do 30 czerwca 2018 roku dokonać co najmniej pięciu transakcji kartą (lub kartami). Kwota każdej musi być równa lub wyższa niż 5 jednostek danej waluty (euro, funtów bądź dolarów amerykańskich).

Organizator nie akceptuje transakcji, które zostały zwrócone bądź anulowane, a także płatności realizowanych m.in. u brokerów ubezpieczeniowych czy w instytucjach finansowych. Pełną listę wyłączeń znajdziesz w regulaminie promocji.

Przekazanie nagrody

Nagrodę otrzyma pierwsze 1000 osób, które spełnią opisane powyższej warunki.

Informacja o przyznaniu premii zostanie przekazana uczestnikom promocji do 16 lipca 2018 roku w formie komunikatu widocznego po zalogowaniu w Kantorze Walutowym Alior Banku. Sama wypłata premii nastąpi natomiast nie później niż 31 lipca 2018 roku.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Kantor Walutowy Alior Banku

Kantor Walutowy Alior Banku to najstarszy w Polsce bankowy kantor wymiany walut. Pod względem udział w rynku jest to największa tego typu instytucja w kraju. Kantor umożliwia całodobową wymianę kilkunastu najważniejszych walut świata w tym euro, dolarów oraz funtów.

Korzystanie z usługi oferowanej przez Alior Bank jest bezpłatne. Za darmo wyrobimy walutową kartę płatniczą, dzięki której w wygodny sposób będziemy mogli rozliczać się podczas zagranicznych wyjazdów.

Jedyne koszty wiążą się z przelewami zagranicznymi oraz ewentualną opłatą w wysokości 15 zł, która zostanie pobrana, jeśli w ciągu danego półrocza ani razu nie posłużymy się swoją "debetówką". Biorąc aktywny udział w tej promocji pośrednio spełniamy ten warunek, zatem za kartę w efekcie nic nie zapłacimy.

Naszym zdaniem

Musimy przyznać, że najnowsza promocja organizowana przez Alior Bank niezwykle przypadła nam do gustu. Powód – atrakcyjna nagroda i nieskomplikowane wymogi jej zdobycia.

Tak naprawdę wystarczy jednodniowy wypad np. tuż za naszą zachodnią granicę (lub płatności przez Internet), aby w ciągu jednego dnia bez większych problemów wywiązać się ze stawianych warunków (wykonanie 5 transakcji, każda po min. 5 jednostek danej waluty).

Jednak jak wiadomo – każdy kij ma dwa końce. Prostota promocji w połączeniu z ograniczoną pulą nagród sprawiają, że oferta prawdopodobnie zakończy się znacznie przed czasem. W związku z tym radzimy zarejestrować się w Kantorze Walutowym Alior Banku możliwie szybko i od razu, kiedy trafi do nas plastikowa karta płatnicza, ruszyć na zagraniczne zakupy. W ten sposób zyskamy pewność, że 50 zł nagrody nie przejdzie nam koło nosa.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Piotr
Gość

A czy muszą to być płatności w sklepach za granicą, czy można wykonać je internetowo?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Piotr

Regulamin nie wyklucza płatności w sklepach internetowych, tak więc nie powinno być z tym żadnego problemu. Ważne, by transakcja została dokonana w walucie zgodnej z walutą karty. Jedyny wyjątek to transakcje w firmach oferujących internetowe przekazy pieniężne, które nie są uwzględniane w promocji.

Odpowiedz

A
Alex
Gość
@najlepszekonto.pl

A dlaczego musi to być transakcja w walucie zgodnej z walutą karty? Nie widzę tego w regulaminie.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Alex

Dzięki, wprowadziliśmy poprawki do tekstu.
Kierowaliśmy się tym zapisem z regulaminu: „Do dnia 30.06.2018 dokonać w łącznie co najmniej pięciu (5) transakcji Kartami na minimalną kwotę dla każdej transakcji 5 EUR dla karty w EUR, 5 USD dla karty w USD, 5 GBP dla karty w GBP”. Otrzymaliśmy jednak potwierdzenie od banku, że waluta transakcji nie ma znaczenia, a wspomniany zapis określa tylko i wyłącznie minimalną kwotę jednej transakcji dla danej karty.

Odpowiedz