Do 2000 zł premii za iKonto Biznes w Alior Banku

Publikacja:
Do 2000 zł premii za iKonto Biznes w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Do 2000 zł: 500 zł premii gotówkowej na start + do 1500 zł za aktywność.
Uczestnik Nowy klient firmowy Alior Banku, czyli przedsiębiorca, który nie posiadał w tym banku żadnego produktu dla firm w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Po drodze Przelewy do ZUS lub US oraz walutowe, transakcje kartą, wpływy, transakcje walutowe, skorzystanie z kasy fiskalnej.
Alior Bank zdecydował się na kolejną edycję promocji dla nowych posiadaczy iKonta Biznes. Tym razem tylko za jego założenie i wykonanie przelewu do ZUS lub US firmy mogą zyskać 500 zł. Aktywność na koncie firmowym daje szansę na kolejne bonusy – nawet 1500 zł w ciągu roku.

Promocja "500 zł na start"

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja "500 zł na start" trwa do 15 sierpnia 2023 r.

Co możesz zyskać?

Obecnie w Alior Banku trwa kilka akcji dla klientów firmowych. Do zdobycia są w nich następujące bonusy:

 • 500 zł na start;
 • do 1500 zł za aktywność na rachunku w bezterminowej promocji "1500 zł dla firm";
 • zwolnienie do 31 grudnia 2023 r. z opłat za wydanie i korzystanie z karty Mastercard z Plusem w trwającej do 30 września 2023 r. akcji „Karta na plusie – edycja nr 3”.

Ponadto, w ramach akcji „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2”, która trwa do 30 września 2023 r., możesz otrzymać moneyback za transakcje kartą na stacjach paliw, maksymalnie 200 zł/miesiąc.

Czy możesz skorzystać?

W akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które na dzień przystąpienia do promocji oraz w ciągu poprzedzających go 12 miesięcy nie posiadały w Alior Banku żadnego produktu dla firm.

Ze zwolnienia z opłat mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy między 1 listopada 2021 r. a 31 grudnia 2022 r. nie posiadali w Alior Banku żadnej karty debetowej do rachunku firmowego.

Co musisz zrobić?

Droga do 2000 zł premii w Alior Banku
 • Krok 1. Do 15 sierpnia 2023 r. zawnioskuj o otwarcie iKonta Biznes

  Do 15 sierpnia 2023 r. złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes z kartą debetową.

  Pamiętaj, by we wniosku wpisać kod promocyjny: PROMO500

 • Krok 2. Podpisz z bankiem umowę o konto i kartę debetową

  W ciągu 15 dni od złożenia wniosku podpisz z Alior Bankiem umowę o wspomniane produkty.

 • Krok 3. Wykonaj przelew do ZUS lub organu podatkowego

  W ciągu 45 dni od daty zawarcia umowy o iKonto Biznes wykonaj przelew do ZUS lub organu podatkowego na dowolną kwotę.

 • Premia. Odbierz 500 zł premii

  Nagrodę, czyli 500 zł, otrzymasz na nowo otwarte iKonto Biznes do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się ze wszystkich wymagań regulaminu.

  Nagroda, którą otrzymasz, będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Oznacza to, że musisz ją rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

 • Dodatkowy bonus. Aktywnie korzystaj z iKonta Biznes - zyskaj kolejne premie

  W kolejnych miesiącach aktywnie korzystaj z iKonta Biznes i wydanej do niego karty debetowej. Możesz zyskać do 1500 zł za aktywność oraz do 200 zł/miesiąc zwrotu.

Mission complete!

Do chwili wypłaty premii nie możesz zamknąć iKonta Biznes, przekształcić go w inny typ rachunku czy choćby złożyć wypowiedzenia umowy o konto i kartę.

iKonto Biznes w Alior Banku

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
Leszek
Gość

Proszę przeczytać cały mój wpis, a nie cytować kawałek i dopasowywać go do innej treści. Bardzo to nieprofesjonalne, i takie z dzisiejszych czasów, czyli po łebkach - byle udowodnić, właściwie nie wiadomo co.

A teraz do rzeczy: żeby skorzystać z promocji trzeba założyc konto ONLINE. W moim przypadku, a próbowałem kilka razy, na końcu procedury online zakładania konta - wyskakuje komunikat, że muszę się udać do banku, żeby zakończyć procedurę zakładania konta. Natomiast w banku nie mają możliwości założenia konta z promocją, i tu jest problem. Czyli jest promocja a ja z niej nie mogę skorzystać.

Przed wypisywaniem następnych mądrych rad chciałem zaznaczyć, że uczestniczę w większości promocji bankowych jakie na rynku są, więc doskonale się orientuje co dokładnie trzeba zrobić.

Dziwi mnie natomiast podejście Alior banku, że pomimo kontaktu z infolinią i przedstawieniu sytuacji, dalej nie ma rozwiązania sytuacji.

Napisałem e-maila do Alior banku, i dostałem odpowiedź: żebym jeszcze raz spróbował założyć, niestety przy każdej próbie założenia konta online dostaje taką samą odpowiedź- czyli żeby udać się na dokończenie zakładania konta do placówki.

Nadmieniam, że w innych bankach nie mam problemu z zakładaniem kont online- od razu uprzedzam wszelkie aluzje, że ja z jakiegoś powodu nie mogę otwierać kont online, bo mogę i bez problemu to działa w innych bankach.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Leszek

Zdarza się, że dokończenie procedury wnioskowania o rachunek nie jest możliwe online, a powody są różne. Najczęściej to kwestia błędu technicznego systemu bankowego, ale powodem może być też fakt, że dana osoba ma/miała już jakiś produkt w danym banku. Co ciekawe, niekoniecznie musi to być dokładnie ten sam bank; czasem wystarczy, że było się klientem instytucji finansowej, która została przejęta w przeszłości przez bank, w którym składamy wniosek.

Gdy pojawia się zaproszenie do placówki, to rola doradcy powinna się ograniczyć do odszukania wniosku i przeprowadzenia ostatniego etapu, czyli podpisania umowy. W tym konkretnym przypadku doradca nie potrzebuje żadnych kodów, by założyć Ci rachunek w ramach promocji. Wpisanie kodu przez Ciebie we wniosku jest już wystarczające.

To, że bez problemu otwierasz konta online w innych bankach nie ma znaczenia. System każdego banku jest odrębny, działa na nieco innych zasadach i bardzo wiele czynników ma wpływ na to, czy uda się szybko i skutecznie założyć konto, sięgnąć po kartę kredytową czy inny produkt.

Odpowiedz

L
Leszek
Gość
@Krzysztof Duliński

Kontynuując wątek założenia konta: pracownik banku odwiedził nas w naszym biurze, zadawał dziwaczne pytania, z którymi się nie spotkałem jeszcze nigdzie, i po tym wszystkim oddzwonił po jakimś czasie, że może założyć konto z promocją 1500 zł bez 500 zł i że to też jest promocja przecież. Nie zgodziłem się na to, gdyż promocja była na 2 tys.zł razem.

Po jakimś czasie zaś dostałem telefon od tego samego doradcy firmowego z Tarnowa, że dzwoni po to, żeby mi powiedzieć i tu cytat "że dzwoni po to żeby mi powiedzieć, że zadzwoni w tej sprawie i on jeszcze zadzwoni" i to w sytuacji kiedy ja już zapomniałem o całej sprawie, i ta promocja się zakończyła.

Ciekawe podejście, bez happy endu, bez założenia konta. Zgłosiłem sprawę na infolinii która sprawę olała.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Leszek

Wszystko wskazuje na to, że doradcy w placówce, która Cię obsługuje nie byli należycie przeszkoleni. W takich sytuacjach zawsze zalecam napisanie wiadomości do banku, by pozostał ślad po interwencji. Bank ma wtedy określony czas na rozpatrzenie reklamacji i - choćby z ciekawości - można zobaczyć jak zareaguje.

Odpowiedz

L
Leszek
Gość

Podczas zakładania konta Alior online dla firmy wyskoczył mi na końcu komunikat, że dokończenie zakładania konta będzie możliwe w oddziale. Dlatego udałem się do banku na dokończenie zakładania konta w promocji. Przy podpisywaniu umowy okazało się, że mogę założyć konto ale bez promocji (500 zł) bo jak stwierdził Pan z obsługi nie ma "kodów". Ale jak będzie miał to się skontaktuje i wtedy założe konto w promocji. I tak zleciał tydzień i w końcu ja zadzwoniłem i dalej sytuacja jest ta sama. Od tamtej pory już minęły już ponad dwa tygodnie i bez odzewu. Zastanawia mnie po co ta promocja skoro nie można z niej skorzystać. Ta miła obsługa spotkała mnie w Tarnowie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Leszek

O jakich kodach piszesz? Regulamin wymaga jedynie wpisania we wniosku o rachunek kodu PROMO500 i to automatycznie przypisuje Cię do promocji. Potem musisz spełnić warunki aktywności, by otrzymać nagrodę.

Odpowiedz