Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

Ubezpiecz samochód w bankowości elektronicznej PKO BP i daj sobie szansę na 500 zł w konkursie

Publikacja:
Ubezpiecz samochód w bankowości elektronicznej PKO BP i daj sobie szansę na 500 zł w konkursie
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł w postaci karty podarunkowej do wykorzystania na stacjach Orlen.
Uczestnik Klient banku PKO BP posiadający dostęp do serwisu iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.
Po drodze Należy wykupić ubezpieczenie komunikacyjne w bankowości elektronicznej PKO BP i udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Na osoby, które wykupią polisę ubezpieczeniową swojego samochodu w bankowości elektronicznej PKO BP i odpowiedzą na pytanie konkursowe, czeka 55 kart podarunkowych o wartości 500 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Sprawdźmy, czy warunki zdobycia bonusu są łatwe do spełnienia.

Od pewnego czasu banki oferują nie tylko konta, karty, kredyty i inne typowe produkty bankowe, ale także polisy ubezpieczeniowe. Chcąc zachęcić klientów do korzystania z nich, za zawarcie umowy oferują różne nagrody. Bank PKO BP kusi premią za ubezpieczenie samochodu w serwisie iPKO lub aplikacji IKO – 500 zł do wydania na stacjach Orlen. Bonus otrzyma 55 osób, które udzielą kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Promocja „500 zł za ubezpieczenie” trwa do 31 marca 2020 r.

Kto może zdobyć premię?

Do promocji może przystąpić osoba dorosła z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadająca rachunek osobisty w PKO BP (konto Inteligo nie daje prawa udziału w akcji) i miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Ważne, by klient miał dostęp do serwisu iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Działania na drodze po nagrodę

W przypadku tej akcji musisz nie tylko kupić ubezpieczenie w bankowości elektronicznej, ale również wykazać się kreatywnością, odpowiadając na pytanie konkursowe. Oto instrukcja działania krok po kroku:

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2020 r. zaloguj się w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO i kup tam ubezpieczenie komunikacyjne dla swojego pojazdu w wariancie co najmniej OC lub AC. Po wpisaniu danych otrzymasz oferty 5 ubezpieczycieli i sam zdecydujesz, którą wybierzesz.

 • Krok 2

  W tym samym czasie, czyli do 31 marca 2020 r.:

  • zweryfikuj swoje dane osobowe w serwisie iPKO, sprawdź pola dokument tożsamości, adres e-mail, adres korespondencyjny;
  • wyraź zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwołaj jej do chwili otrzymania nagrody. Na tej stronie dowiesz się, jak sprawdzić, czy masz już udzielone wymagane zgody.
 • Krok 3

  Także do 31 marca 2020 r. wypełnij formularz konkursowy dostępny na specjalnej stronie internetowej i odpowiedz w interesujący sposób (do 1000 znaków) na pytanie: „Dlaczego warto kupić ubezpieczenie samochodu w serwisie iPKO lub aplikacji IKO?” Kryteria oceny to oryginalność, pomysłowość i kreatywność.

 • Informacja

  Nagrody – karty upominkowe o wartości 500 zł do wykorzystania na stacjach Orlen - otrzyma 55 uczestników akcji, których odpowiedzi komisja konkursowa uzna za najciekawsze.

  Zwycięzcy zostaną wyłonieni do 5 maja 2020 r. Bank poinformuje laureatów o przyznaniu im nagrody w wiadomości wysłanej na adres e-mail lub powiadomieniem push w aplikacji mobilnej IKO.

 • Premia

  Przekazanie nagród nastąpi do 15 maja 2020 r.

Mission complete!

Karta upominkowa

Karta upominkowa będzie ważna 24 miesiące od dnia jej aktywacji (będzie ona podana w wiadomości o przyznaniu nagrody). Limit otrzymany w ramach nagrody będziesz mógł wykorzystać jednorazowo lub realizując kilka transakcji na stacjach Orlen.

Szczegółowe informacje na temat realizacji kart upominkowych znajdziesz na stronie internetowej Orlenu.

Zwróć na to uwagę

W od zawartej umowy ubezpieczenia nie możesz odstąpić w ciągu 30 dni od daty jej podpisania.

Wysłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe jest jednoznaczne z udzieleniem PKO BP zgody na wykorzystanie jej na wszystkich polach eksploatacji niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wyłonienia zwycięzców przez komisję konkursową, a w szczególności utrwalania i zwielokrotniania dowolnymi technikami cyfrowymi i drukarskimi, wprowadzanie do pamięci komputera, rozpowszechniania w sieciach informatycznych.

Przesłanie zadania konkursowego będzie też traktowane jako potwierdzenie przez Ciebie, że jesteś wyłącznym twórcą odpowiedzi w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych i że masz prawo do udzielania licencji na rozpowszechnianie jej przez PKO BP w dowolny sposób.

Bank PKO BP zwiększy wartość nagrody o wysokość należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych i samodzielnie dokona rozliczenia z urzędem skarbowym.

Spróbować zawsze można

W opisywanej akcji nie ma gwarancji zdobycia nagrody. Od Twojej kreatywności i pomysłowości zależy, czy zwrócisz uwagę komisji konkursowej na swoje zadanie konkursowe. Trudno powiedzieć, co może przyciągnąć uwagę jurorów, ale spróbować zawsze można. Nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele.

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że przedłużającym polisę ubezpieczenia komunikacyjnego lub kupującym nową bank PKO BP umożliwia obecnie założenie 1-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 2%, maksymalna kwota depozytu to 20 000 zł. Jak na ofertę PKO BP oprocentowanie jest wysokie, ale daleko mu do najciekawszych ofert rynkowych, o czym możesz się przekonać, spoglądając na nasz ranking lokat bankowych.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Maciej
Gość

ING daje 10% rabatu za zakup ubezpieczenia OC/AC w Aviva.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Maciej

Dzięki za informację!

Odpowiedz

U
Urwis_zza_płota
Gość

Jak wygram ten bonus (mam ciekawy pomysł na wpis :) ) to muszę wydać kasę na paliwo czy mogę kupić w sklepie jakiej przyjemniejsze rzeczy?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Urwis_zza_płota

Regulamin promocji nie mówi o żadnych ograniczeniach w wydawaniu pieniędzy z otrzymanej karty.

Sprawdziłem na stronie Orlenu przywołanej w tekście, na której są informacje dla posiadaczy kart upominkowych. Wygląda na to, że można nimi płacić za paliwo, zakupy w sklepie oraz w Cafe i Bistro, a nawet za myjnię czy wypożyczenie przyczepy.

Odpowiedz

T
Trent90
Gość

Orientuje się ktoś jak prezentują się oferty ubezpieczeń w PKO na tle np takiego mBanku?

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Trent90

Zdaje się, że mBank podejmuje współpracę tylko z AXA a PKO BP sprawdza oferty 5 ubezpieczycieli.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł89

Na stronie internetowej PKO BP faktycznie znajduje się informacja, że klient porównuje oferty 5 ubezpieczycieli. Natomiast w mBanku produkty ubezpieczeniowe dostarcza AXA

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Trent90

Trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie. PKO BP prezentuje oferty 5 ubezpieczycieli, a mBank tylko z AXA. Ale co wyjdzie lepiej?

Każde towarzystwo stosuje swoje własne zasady według, których oblicza wysokość składki uwzględniając bezszkodowość, wiek kierowcy, ale i markę auta, przebieg, wiek pojazdu.

Odpowiedz