Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 7% do 100 tys. zł na Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku.

Do 6,5% do 200 tys. zł na Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku

Publikacja:
Do 6,5% do 200 tys. zł na Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 6,5% w skali roku dla nowych środków (przez 3 miesiące, do 200 tys. zł).
Uczestnik Nowy lub obecny posiadacz Konta Mega Oszczędnościowego oraz konta osobistego.
Po drodze Otwarcie lub posiadania konta osobistego i oszczędnościowego, wpłata nowych środków, transakcje kartą.
Alior Bank zdecydował się na kontynuację promocji Konta Mega Oszczędnościowego, ale na nieco gorszych warunkach. W obecnej edycji możesz zyskać 4 lub 6,5% w skali roku przez okres 3 miesięcy, tym razem dla kwot do 200 tys. zł. Chcąc otrzymać wyższe oprocentowanie, musisz w danym cyklu rozliczeniowym wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Promocja "Konto Mega Oszczędnościowe - 39. edycja

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do obecnej edycji można przystąpić do 16 października 2023 r.

Co możesz zyskać?

Promocyjna stawka w wysokości 6,5% w skali roku, obowiązuje przez 3 miesiące od daty wpłaty nowych środków i obejmuje kwoty do 200 tys. zł. Niespełnienie warunku aktywności skutkuje naliczeniem oprocentowania na poziomie 4% w skali roku.

Czy możesz skorzystać?

Z oferty mogą skorzystać nowi, jak i obecni klienci. Wymagane jest posiadanie konta oszczędnościowego oraz osobistego, np. Konta Jakże Osobistego. Korzystanie z wcześniejszych edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego nie wyklucza z udziału w jej najnowszej odsłonie, o ile zakończył się już poprzedni okres promocyjnego oprocentowania.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Jeżeli jesteś nowym klientem i chciałbyś zdobyć premię za konto osobiste w Alior Banku, najpierw zapoznaj się z opisem promocji powitalnej.

Droga do 6,5% w Alior Banku
 • Krok 1. Do 16 października 2023 r. otwórz Konto Mega Oszczędnościowe na stronie banku

  Do 16 października 2023 r. otwórz Konto Mega Oszczędnościowe na stronie banku.

  Jeśli masz już dostęp do bankowości elektronicznej Alior Banku, Konto Mega Oszczędnościowe wygodnie założysz po zalogowaniu się do niej.

  W przypadku, gdy korzystasz już z obu produktów, pomijasz ten krok.

 • Krok 2. Także do 16 października 2023 r. wpłać nowe środki

  Do 16 października 2023 r. wpłać na Konto Mega Oszczędnościowe pieniądze spełniające definicję "nowych środków". Pod tym pojęciem bank rozumie nadwyżkę ponad saldo środków na rachunkach osobistych i oszczędnościowych oraz lokatach terminowych w złotówkach w dniu weryfikacji salda, czyli 8 września 2023 r.

 • Krok 3. Spełnij warunki aktywności w każdym miesiącu okresu promocyjnego

  Bank naliczy oprocentowanie w wysokości 6,5%, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (wypłata z bankomatu nie spełnia warunku), kwota płatności nie ma znaczenia.

  Gdybyś nie spełnił tego wymogu, oprocentowanie Twoich oszczędności wyniesie 4%.

  Cykl rozliczeniowy dla danego miesiąca kalendarzowego promocji zaczyna się w dniu, który poprzedza ten miesiąc i kończy w przedostatnim dniu tego miesiąca.

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  Odsetki w wysokości 6,5% (lub 4%) będą naliczane przez 3 miesiące, licząc od daty wpływu pierwszych nowych środków, dla kwot do 200 tys. zł.

Mission complete!

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można swobodnie konfigurować w ramach tzw. korzyści, np. ustanawiać darmowe przelewy natychmiastowe i brak opłat za przewalutowanie (2 korzyści są darmowe).

Charakterystyczną cechą tego rachunku jest zestaw 11 korzyści. Z dwóch z nich, według indywidualnego wyboru, można korzystać bezpłatnie, za włączenie każdej następnej bank pobiera prowizję.

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku

 • Oprocentowanie
  7% / 4,5%

 • Okres obowiązywania
  4 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta na nowe środki. Oprocentowanie 7% dotyczy nowych klientów, którzy otworzą Konto Jakże Osobiste i spełnią warunek aktywności.

Po zakończeniu okresu promocyjnego oprocentowanie wszystkich Twoich oszczędności na Koncie Mega Oszczędnościowym spadnie do poziomu standardowego. Jeśli nie spełnia on Twoich oczekiwań, rozważ skorzystanie z innej oferty z rankingu kont oszczędnościowych.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos