6% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym dla nowych klientów ING Banku Śląskiego

Publikacja:
6% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym dla nowych klientów ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 6% w skali roku (przez 3 miesiące, do 200 tys. zł).
Uczestnik Nowy klient ING Banku Śląskiego.
Po drodze Otwarcie OKO w procesie online.
ING Bank Śląski zafundował oszczędzającym prawdziwy zimny prysznic, obniżając oprocentowanie w ramach ofert specjalnych na Otwartym Koncie Oszczędnościowym do 6%. Taka stawka dotyczy zarówno nowych, jak i obecnych klientów. Pewnym pocieszeniem może być atrakcyjna premia za konto osobiste.

Promocja "Bonus na start online"

Organizatorem promocji „Bonus na start online” na Otwartym Koncie Oszczędnościowym jest ING Bank Śląski.

Do kiedy możesz skorzystać?

Aktualna edycja potrwa do 10 października 2023 r.

Co możesz zyskać?

Oprocentowanie 6% w skali roku obejmuje środki do 200 tys. zł i obowiązuje przez 3 miesiące od daty otwarcia rachunku. W przypadku kont otwartych w oddziale stawka również wynosi 6%.

Czy możesz skorzystać?

W przypadku oferty "Bonus na start online" (6%) wymagane jest nieposiadanie (także w charakterze współposiadacza i pełnomocnika) jakiegokolwiek produktu banku; z udziału wyklucza więc nie tylko posiadanie od 12 września 2023 r. rachunku oszczędnościowego, ale także konta osobistego czy karty kredytowej.

W promocji "Bonus na start" (6%) warunkiem jest nieposiadanie (również jako współposiadacz) któregokolwiek z następujących rachunków: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver na dzień startu promocji (12 września 2023 r.).

W tym przypadku istnieje jednak możliwość, by z oferty skorzystali także obecni klienci, którzy założyli wspomniane wyżej konta przed 12 września 2022 r., ale nie korzystali z nich aktywnie (nie dokonywali wpłat ani wypłat), a ich średnie saldo na rachunku z ostatniego roku (tj. od 12 września 2022 r. do 11 września 2023 r.) nie jest wyższe niż 10 zł.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: jeśli chciałbyś otworzyć również konto osobiste w promocji, zapoznaj się z opisem akcji z premią 250 zł.

Droga do 6% w skali roku w ING Banku Śląskim
 • Krok 1. Do 10 października 2023 r. otwórz OKO w pakiecie z promocyjnym kontem osobistym na stronie banku

  Jako nowy klient ING Banku Śląskiego otwórz Otwarte Konto Oszczędnościowe z kontem osobistym na stronie banku, dzięki czemu zyskasz też szansę na premię gotówkową.

  Jeśli nie chcesz otwierać konta osobistego, możesz otworzyć samo OKO za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub udać się do oddziału.

 • Krok 2. Jak najszybciej wpłać środki na OKO

  Wpłać oszczędności na OKO. Pamiętaj, że 3-miesięczny okres promocyjny rozpoczyna się w dniu otwarcia konta, więc warto niezwłocznie zasilić je środkami, by te od początku pracowały na Twój zysk.

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  Przez kolejne 3 miesiące Twoje środki do 200 tys. zł będą oprocentowane na poziomie 6% (jeśli skorzystałeś z procesu online przy otwieraniu konta) lub 6% (jeśli konto założyłeś w oddziale).

  Odsetki wynikające z oprocentowania standardowego będą wypłacane co miesiąc, natomiast te promocyjne bank przekaże na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe po zakończeniu 3-miesięcznego okresu promocyjnego.

Mission complete!

Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim

 • Oprocentowanie
  5,25%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 200 tys. zł
 • Konto osobiste
  NIE
Oferta dla nowych klientów.

Zwracamy uwagę na darmowe przelewy wewnętrzne między rachunkami klienta w ING. Możesz więc wpłacać i wypłacać środki z OKO na konto osobiste bez ograniczeń i obaw o ewentualne prowizje, co wbrew pozorom nie jest wcale normą na rynku.

Po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie konta spadnie do poziomu standardowego. Jeśli Cię ono nie satysfakcjonuje, sprawdź aktualne oferty w rankingu kont oszczędnościowych i przenieś środki do innej instytucji. Pamiętaj, że jako obecny klient prawdopodobnie będziesz mógł skorzystać z tradycyjnie odnawianej promocji dla tzw. nowych środków (OKO Bonus).

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos