60 zł za płatność kartą Visa w telefonie dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

Publikacja:
60 zł za płatność kartą Visa w telefonie dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 60 zł w gotówce (3 premie po 20 zł).
Uczestnik Klient ING Banku Śląskiego zaproszony do udziału w promocji w bankowości internetowej
Po drodze Należy wyrazić zgodę na weryfikację behawioralną oraz w sierpniu, wrześniu i październiku trzeba wykonać min. 2 transakcje kartą w telefonie o wartości min. 5 zł każda.
Wyrażenie zgody na weryfikację behawioralną oraz wykonanie przynajmniej 2 płatności kartą w telefonie w każdym z 3 kolejnych miesięcy to przepis na zdobycie 60 zł od ING Banku Śląskiego. Kłopot w tym, że akcja skierowana jest do zaproszonych klientów banku z lwem, ale nie wiadomo, jakimi kryteriami ING się kierował, dobierając jej uczestników. Warto sprawdzić bankowość internetową, może jesteś w gronie wybrańców.

ING Bank Śląski co pewien czas organizuje dziecinnie łatwe akcje promocyjne dla swoich klientów. Nagrody nie są wysokie, ale dla ich zdobycia nie trzeba wiele zrobić. Właśnie ruszyła kolejna promocja tego typu.

Dla wybranych klientów

Z regulaminu trwającej do 31 lipca 2022 r. akcji "60 zł z kartą w telefonie" wynika, że mogą w niej wziąć udział osoby, które znajdą stosowne zaproszenie w Moim ING. Jeśli jesteś klientem ING, zaloguj się do bankowości internetowej i sprawdź, czy jesteś w gronie wybranych.

Karta w telefonie i weryfikacja behawioralna

Zanim przejdziemy do przedstawienia zasad promocji, zatrzymajmy się przy omówieniu związanych z nią pojęć.

Weryfikacja behawioralna to dodatkowe zabezpieczenie na wypadek, gdyby oszuści zdobyli dane do bankowości elektronicznej i zalogowali się na Twoje konto. Dalsze ich działania mogą zostać zablokowane, bo sposób korzystania przez nich z konta nie będzie zgodny ze wzorcem zarejestrowanym w banku. Obejmuje on informacje o rodzaju klawiatury, z jakiej korzystasz, czasie kliknięć w klawisze, ruchach myszką czy sposobie przewijania ekranu. Więcej informacji znajdziesz na specjalnej stronie banku.

Wyjaśnijmy jeszcze o co chodzi z kartą w telefonie. Jest to wirtualna postać karty Visa wydanej do rachunku osobistego, którą można płacić zbliżeniowo telefonem. Aktywowanie jej jest możliwe w aplikacji Moje ING mobile na telefonie z systemem Android w wersji 7.0 lub wyższej.

Instrukcja aktywowania karty Visa w telefonie w aplikacji Moje ING mobile

3 x po 2 płatności i 60 zł będzie Twoje

Przekonaj się, że od zdobycia premii dzieli Cię naprawdę niewiele:

Start
 • Krok 1

  Do 31 lipca 2022 r. zaloguj się w Moim ING i sprawdź, czy zostałeś przez bank zaproszony do udziału w tej promocji.

  Widząc zaproszenie, zapisz się do udziału w niej.

 • Krok 2

  W ciągu 7 dni od zapisania się do promocji wyraź zgodę na weryfikację behawioralną. Możesz to zrobić w swoim profilu w Moim ING. Wybierz Zgody i oświadczenia w sekcji Moje dane, zapoznaj się z zasadami weryfikacji behawioralnej i zaakceptuj je.

  Jeśli udzieliłeś już wcześniej zgody na weryfikację behawioralną, to nie musisz nic robić.

 • Krok 3

  W sierpniu, i/lub wrześniu i/lub październiku 2022 r. wykonaj przynajmniej 2 transakcje kartą Visa w telefonie na kwotę min. 5 zł.

 • Premia

  Nagrodę - 20 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz na konto osobiste do 14. dnia kolejnego miesiąca.

Mission complete!

Brak realizacji wymagań regulaminu w jednym z miesięcy nie przeszkadza w ubieganiu się o bonus w kolejnym. Po prostu Twoja nagroda będzie niższa.

Do dnia wypłaty premii musisz posiadać konto i kartę w telefonie użytą do wykonania promocyjnych płatności. Nie zostaną wśród nich uwzględnione transakcje anulowane i wypłaty gotówki.

Co prawda bonusy podlegają opodatkowaniu, ale bank zobowiązał się do zapłacenia daniny dla fiskusa z własnych środków i dopełnienia wszelkich formalności.

Każda nagroda mile widziana

Tak jak nie odczujesz kłopotów z realizacją zadań w ramach tej promocji, tak możesz nie zauważyć związanych z nią premii cząstkowych. Faktycznie nie są one wysokie, ale za sumaryczną kwotę - 60 zł można już zrobić zakupy, nawet przy obecnej inflacji. Sprawdź więc, czy bank proponuje Ci zdobycie premii.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos