Wróć

Do 600 zł rocznego zwrotu za zakupy z kontem Citi Priority w Citi Handlowym

Do 600 zł rocznego zwrotu za zakupy z kontem Citi Priority w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) Łącznie można zyskać 600 zł: 50 zł zwrotu moneyback przez 12 miesięcy.
Po drodze Założenie konta Citi Priority, osiągnięcie na nim salda o wartości min. 5 000 zł i aktywne korzystanie z karty.
Citi Handlowy po raz kolejny kusi solidnym, 5-procentowym zwrotem za zakupy dokonane przy pomocy karty. Nowi posiadacze konta osobistego Citi Priority mogą otrzymać do 50 zł premii miesięcznie przez okrągły rok, czyli w sumie aż 600 zł. Należy się jednak pospieszyć, gdyż pula promocyjnych wniosków jest ograniczona.

Z udziału w akcji „Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority” wyłączeni są ci, którzy po 31 października 2016 r. posiadali (lub byli współposiadaczami lub pełnomocnikami) rachunek osobisty lub oszczędnościowy w Citi Handlowym. Jeśli natomiast korzystasz lub korzystałeś z innych produktów banku (np. karty kredytowej), to bez przeszkód możesz wziąć udział w promocji.

Radzimy jednak nie zwlekać. Choć w teorii na podpisanie umowy o otwarcie rachunku masz czas do 28 lutego 2018 r., to z promocji będzie mogło skorzystać jedynie pierwsze 2500 osób, które złożą promocyjny wniosek. W tym miejscu warto także przypomnieć, że poprzednia bardzo podobna promocja tego banku zakończyła się sporo przed czasem.

Nagroda za refleks jest niebagatelna. Dzięki promocji możesz zyskać nawet 600 zł zwrotu za zakupy dokonane kartą do konta Citi Priority – do 50 zł przez 12 kolejnych miesięcy.

600 zł moneybacku? To prostsze niż myślisz

Otrzymanie tak wysokiej premii za zakupy nie jest wbrew pozorom takie trudne. Wystarczy, że:

  1. Wypełnisz formularz na tej stronie promocji, podając swoje dane: imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail oraz PESEL.
  2. Do 28 lutego 2018 r. podpiszesz z bankiem umowę o otwarcie konta Citi Priority, wyrażając jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji (m.in. handlowych) drogą elektroniczną.
  3. Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy osiągniesz saldo dzienne w wysokości co najmniej 5 000 zł. Bank weźmie pod uwagę sumę środków na wszystkich Twoich rachunkach w Citi Handlowym. Pamiętaj jednak, że środki wliczane do tej sumy nie mogą pochodzić z innych rachunków dla klientów indywidualnych prowadzonych przez bank (zaliczane będą jedynie wpływy z innych banków).
  4. W tym samym okresie musisz przynajmniej raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej.

Później pozostaje już tylko aktywne korzystanie z karty wydanej do Twojego konta Citi Priority. Bank zwróci 5% wartości transakcji bezgotówkowych kartą zaksięgowanych w danym miesiącu, dokonanych w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet. Jak już wspominaliśmy, maksymalna kwota zwrotu to 50 zł miesięcznie przyznawanych przez cały rok – w sumie 600 zł. O premię możesz się ubiegać już w miesiącu otwarcia konta.

Pełny regulamin akcji jest dostępny pod tym adresem.

Zasady przyznawania zwrotu moneyback

Co ważne, nawet, jeśli w danym miesiącu nie wykonasz ani jednej transakcji kartą, wciąż przysługuje Ci prawo do odebrania zwrotu w pozostałych miesiącach. Nie zmienia to jednak faktu, że warto postarać się o zgarnięcie jeśli nie pełnej, to przynajmniej częściowej premii:

Miesięczne wydatki Miesięczny zwrot
100 zł 5 zł
200 zł 10 zł
300 zł 15 zł
400 zł 20 zł
500 zł 25 zł
600 zł 30 zł
700 zł 35 zł
800 zł 40 zł
900 zł 45 zł
1000 zł 50 zł

Bank będzie wypłacał premię co miesiąc (najpóźniej na koniec następnego miesiąca kalendarzowego). Aby nie stracić prawa do jej odebrania, przed końcem trwania promocji nie zamykaj rachunku ani nie wycofuj zgód wyrażonych na etapie otwierania konta. O spełnieniu warunków otrzymania zwrotu bank powiadomi Cię za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.

Premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Opłaty za Konto Citi Priority

Konto Citi Priority to propozycja rachunku osobistego w sam raz dla tych, którzy chcą zarabiać na promocjach dzięki aktywnemu korzystaniu z konta.

Wysokiej opłaty za prowadzenie konta (30 zł) możesz uniknąć na dwa sposoby: dzięki utrzymywaniu na wszystkich rachunkach salda w wysokości co najmniej 30 000 zł lub dzięki zapewnieniu zewnętrznych wpływów w kwocie min. 5 000 zł (które pozwolą jednocześnie spełnić jeden z warunków promocji) oraz posiadaniu kredytu/karty kredytowej w Citi Handlowym. Z racji stosunkowo niskiego oprocentowania depozytów w tym banku, my polecamy raczej tę drugą metodą na zwolnienie z opłat, tym bardziej, że produktem kredytowym może być praktycznie darmowa karta kredytowa Citi Simplicity, która dodatkowo objęta jest atrakcyjnymi promocjami, w których do zgarnięcia jest nawet 400 zł!

Nasza rada:
Jeśli posiadasz w Citi Handlowym kredyt lub kartę kredytową, warto, abyś rozważył ustanowienie zlecenia stałego z innego konta na kwotę 5000 zł. Ten prosty zabieg pozwoli Ci na łatwe uniknięcie opłaty za prowadzenie rachunku. Po zaksięgowaniu środków będziesz mógł z nimi zrobić cokolwiek będziesz chciał, w tym "odesłać" je na rachunek, z którego przyszły.

Nie zapłacisz natomiast za korzystanie z karty debetowej, wypłatę z bankomatów na całym świecie (!) oraz zwykły przelew internetowy. Do kolejnych zalet rachunku należą: karta wielowalutowa oraz bogata oferta kart kredytowych.

Łowcy promocji z pewnością docenią inną propozycję związaną z kontem: za skuteczne polecenie rachunku 3 innym osobom zyskasz bowiem aż 450 zł (150 zł za jedną osobę). Promocja trwa jednak tylko do końca stycznia 2018 r.; co więcej, tu też obowiązuje ograniczona pula uczestników (1000 osób). Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Gratka dla łowców promocji

Trudno znaleźć na polskim rynku ofertę rachunku osobistego, który kusiłby swoich posiadaczy tak wysokimi premiami jak Citi Priority. Aktywne korzystanie z konta (przy założeniu, że uda nam się uniknąć wysokiej opłaty za jego prowadzenie) może nam przynieść 600 zł zysku, a nawet i więcej, gdy skorzystamy z atrakcyjnych promocji kart kredytowych Citibanku lub programu poleceń.

Łatwo obliczyć, że otrzymanie najwyższej premii w ofercie z moneybackiem wiąże się z koniecznością dokonania transakcji kartą na kwotę 1000 zł miesięcznie. Aby zgarnąć „pełną pulę”, wartość Twoich rocznych wydatków rozliczanych przy pomocy karty musiałaby wynieść 12 000 zł. Pamiętaj jednak, że chodzi o codzienne zakupy – po prostu zadbaj o to, by jak najczęściej płacić za nie kartą. Wówczas otrzymanie maksymalnego zwrotu nie powinno stanowić większego problemu.

Krystian

Autor tekstu o promocji