Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 7,5% na rachunku Moje cele w mBanku.

7% na rachunku Moje cele w mBanku

Publikacja:
7% na rachunku Moje cele w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 7% w skali roku (przez 3 miesiące, do 50 tys. zł).
Uczestnik Nowy lub obecny klient mBanku, który 1 września 2023 r. posiadał na wszystkich rachunkach oszczędnościowych, rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie Moje cele oraz lokatach mniej niż 1000 zł (lub spełnia alternatywny warunek uczestnictwa).
Po drodze Otwarcie rachunku Moje cele, zapewnienie regularnych wpływów.
mBank jednak zdecydował się utrzymać wysokie oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele. 7% mogą zyskać zarówno nowi, jak i obecni klienci po spełnieniu określonych wymagań. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku.

Promocja „Cel na oszczędzanie”

Organizatorem oferty z promocyjnym oprocentowaniem jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 7 lutego 2024 r.

Bank zastrzegł przy tym, że łączna środków, które mogą być zdeponowane w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 1 mld zł (dla klientów, którzy otworzyli eKonto osobiste lub eKonto możliwości po 28 września 2023 r.) oraz 0,5 mld zł, którzy przed wspomnianą datą posiadali rachunek w mBanku a teraz otworzą w ramach promocji rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, czyli Moje cele. Gdy kwota promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji osiągnie poziom niższy niż 50 mln zł lub ulegnie wyczerpaniu, mBank poinformuje o tym na swojej stronie internetowej.

Co możesz zyskać?

Bonusem w promocji jest promocyjna stawka w wysokości 7% w skali roku dla kwot do 50 tys. zł, która obowiązuje przez 3 pełne miesiące od dnia założenia rachunku.

Oprocentowanie 5,5% otrzymają ci klienci, którzy otworzą Moje cele w placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz otwierający ROR w promocji inaczej niż na selfie czy przez e-dowód.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które 1 września 2023 r. posiadały w mBanku na wszystkich rachunkach oszczędnościowych, rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie Moje cele oraz lokatach mniej niż 1000 zł (oferta dotyczy też nowych klientów, którzy dopiero rozpoczną współpracę z mBankiem).

W obecnej edycji obowiązuje także alternatywny warunek dla obecnych klientów, którzy nie spełniają powyższego wymogu. Otóż w tej sytuacji konieczne jest wypełnienie łącznie poniższych warunków:

 • od marca do sierpnia 2023 r. w co najmniej 3 miesiącach wykonanie min. 1 transakcji kartą debetową/kredytową lub Blikiem,
 • od marca do sierpnia 2023 r. w co najmniej 3 miesiącach zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 2500 zł,
 • od marca do sierpnia 2023 r. w co najmniej 3 miesiącach zalogowanie do aplikacji mobilnej mBanku,
 • nie posiadanie mKonta Intensive 12 września 2023 r.

Co musisz zrobić?

Droga do 7% w mBanku
 • Krok 1. Do 7 lutego 2024 r. otwórz konto osobiste (jeśli jeszcze go nie posiadasz) wraz z rachunkiem Moje cele na stronie banku

  Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, do 7 lutego 2024 r. otwórz eKonto osobiste z rachunkiem Moje cele na stronie banku.

  W innym przypadku otwórz tylko Moje cele – możesz to zrobić za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

  Pamiętaj, że maksymalne oprocentowanie (7%) otrzymasz jedynie pod warunkiem, że założysz Moje cele na stronie banku lub w bankowości internetowej / mobilnej.

  Zwracamy uwagę na ograniczoną pulę środków, które mogą być objęte promocyjnym oprocentowaniem. Jeśli otworzysz Moje cele w dniu publikacji informacji o ich wyczerpaniu, Twój rachunek będzie uruchomiony na warunkach promocyjnych, a ten dzień będzie ostatnim dniem obowiązywania promocji.

 • Krok 2. W każdym miesiącu trwania okresu promocyjnego oprocentowania zapewniaj regularne wpływy na Moje cele

  Wyższe odsetki zostaną naliczone, o ile suma wpływów w bieżącym miesiącu będzie wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Bank sprawdza zrealizowanie tego warunku ostatniego dnia roboczego miesiąca.

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  Promocyjne oprocentowanie (7% lub 5,5%) dotyczy środków do 50 tys. zł i obowiązuje przez 3 pełne miesiące po założeniu Moich celów.

  Wskazówka Bankonautów: Zauważ, że zakładając Moje cele na początku miesiąca, możesz wydłużyć okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania do niemal 4 miesięcy.

Mission complete!

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Wyróżnikiem popularnego konta osobistego w mBanku jest aplikacja mobilna ciesząca się opinią jednej z najlepszych na rynku.

 • Oprocentowanie
  7,5%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 25 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oprocentowanie 7,5% (i 5,5%) dotyczy nowych klientów, którzy otworzą rachunek Moje Cele wraz z ekontem do usług lub ekontem możliwości przez selfie / e-dowód.

Rachunek oszczędnościowy Moje cele służy do automatycznego oszczędzania małych kwot pozostałych z płatności kartą, wykonywanych przelewów czy wypłat gotówki z bankomatu. Możliwe są też wpłaty niezależne od wybranej metody oszczędzania, np. przelewem z konta osobistego.

Po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie spada do poziomu standardowego. Warto wówczas rozejrzeć się za inną ofertą z czołówki rankingu kont oszczędnościowych.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos