Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 900 zł premii z BIZnest Kontem w Nest Banku.

Nawet 1400 zł premii za BIZnest Konto w Nest Banku

Publikacja:
Nawet 1400 zł premii za BIZnest Konto w Nest Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 1400 zł: 300 zł za otwarcie rachunku i aktywność + 400 zł za terminal płatniczy + 700 zł do Allegro za rozpoczęcie sprzedaży internetowej na tej platformie.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała w Nest Banku rachunku firmowego od 1 stycznia 2021 r.
Po drodze Operacje bezgotówkowe kartą, transakcje Blikiem, przelewy (zwykłe oraz do ZUS/US), wpływy.
Nest Bank ponownie kusi przedsiębiorców wysoką premią. Tym razem czeka na Ciebie 300 zł za otwarcie rachunku firmowego BIZnest Konto i aktywne korzystanie z niego przez pół roku. Sięgnięcie dodatkowo po terminal płatniczy oznacza szansę na kolejną nagrodę, której wysokość uzależniona jest obrotów na POS-ie i może wynieść nawet 400 zł. Jeśli rozpoczniesz sprzedaż produktów lub usług swojej firmy na Allegro, otrzymasz też 700 zł do wykorzystania w tym serwisie. Jak widzisz, w sumie jest więc do zdobycia 1400 zł.

Promocja "Otwórz BIZnest konto i otrzymaj nawet 300 zł”

Organizatorem akcji jest Nest Bank.

Równolegle trwa przygotowana także przez bank promocja "400 zł za terminal płatniczy".

Natomiast organizatorem akcji "700 PLN na karcie podarunkowej Allegro dla klientów promocji Nest Bank - edycja 2” jest spółka Allegro.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja dotycząca konta firmowego trwa do 31 października 2023 r.

Natomiast promocja z voucherem do Allegro ma się zakończyć 31 grudnia 2023., chyba że wcześniej wyczerpie się łączna wartość kart podarunkowych, która jest do rozdania, czyli 50 tys. zł.

Promocja związana z terminalem płatniczym jest bezterminowa.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest kilka bonusów:

 • 300 zł w gotówce za skorzystanie z BIZnest Konta;
 • 400 zł w formie przelewu za terminal płatniczy;
 • 700 zł jako e-bon na zakupy na Allegro za założenie konta firmowego w tym serwisie.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikami akcji "Otwórz BIZnest konto i otrzymaj nawet 300 zł” mogą być osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki (cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością), fundacje i stowarzyszenia posiadające siedzibę w Polsce i polską rezydencję podatkową. Regulamin nie pozwala, by brali w niej udział przedsiębiorcy, którzy od 1 stycznia 2021 r. posiadali rachunek firmowy w Nest Banku.

W akcji dotyczącej terminala mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy nie przyjmują dotąd płatności bezgotówkowych i posiadają konto firmowe w Nest Banku.

Z kolei promocja z kartą podarunkową do Allegro jest dostępna dla przedsiębiorców nieposiadających konta firmowego na Allegro (NIP nie może być do tej pory zarejestrowany w bazie Allegro). Regulamin tej akcji zawiera również zapis wykluczający z udziału w niej osoby zakładające konto firmowe na Allegro powiązane z innym już istniejącym np. poprzez posiadanie tego samego adresu, powiązania kapitałowe lub osobowe.

Co musisz zrobić?

Droga po 300 zł premii i inne bonusy w Nest Banku
 • Krok 1. Do 31 października 2023 r. zawnioskuj o BIZnest Konto na stronie banku

  Do 31 października 2023 r. złóż wniosek o BIZnest Konto na stronie internetowej banku, wyrażając przy tym zgody marketingowe.

  Zakres wymaganych zgód na dostarczanie przez bank informacji o jego produktach i usługach jest taki sam dla promocji rachunku firmowego i terminala. Musisz zgodzić się na przekazywanie ich za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

 • Krok 2. Podpisz z Nest Bankiem umowę ramową

  W ciągu 14 dni od złożenia wniosku zawrzyj z Nest Bankiem umowę ramową o prowadzenie BIZnest Konta.

 • Krok 3. Załóż nowe Konto Firma w serwisie Allegro

  Po otworzeniu firmowego rachunku załóż nowe Konto Firma w serwisie Allegro, korzystając z linka otrzymanego od Nest Banku (link znajduje się w wiadomości SMS, która wysyłana jest przez bank w każdy piątek) i w trakcie trwania promocji wystaw przynajmniej jedną ofertę.

  Pamiętaj, by wskazać BIZnest Konto jako rachunek do wypłat.

 • Premia. Odbierz voucher na Allegro

  Elektroniczny voucher o wartości 700 zł do wykorzystania na Allegro otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. E-karta zostanie przesłana na Twój adres e-mail powiązany z kontem Allegro.

 • Krok 4. Wykonaj przynajmniej 1 transakcję kartą

  Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta firmowego wykonaj otrzymaną kartą debetową przynajmniej 1 operację.

 • Premia. Odbierz pierwszą gotówkową premię (50 zł)

  Swoją pierwszą premię za aktywność otrzymasz na BIZnest Konto do 20. dnia następnego miesiąca.

 • Krok 5. Realizuj warunki aktywności w kolejnych 5 miesiącach

  W okresie od drugiego do szóstego miesiąca następującego po spełnieniu warunku z kroku 3 (w każdym z tych miesięcy) zrealizuj następujące działania:

  • zapewnij wpływy w wysokości min. 5 tys. zł;
  • dokonaj przelewu pełnej składki do ZUS lub miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy do US;
  • wykonaj 3 dowolne operacje spośród: płatność Blik, transakcja kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

  Składka ZUS musi być opłacona w pełnej wysokości wymaganej za dany miesiąc, podobnie należność do urzędu skarbowego.

  W przypadku przelewu do US bank może zwrócić się do uczestnika promocji o udokumentowanie, że przesłana kwota stanowi pełną należność za dany miesiąc. Gdybyś otrzymał taką prośbę, to musisz dostarczyć stosowne dokumenty w ciągu 7 dni od jej wpłynięcia. Jeśli nie dotrzymasz tego terminu, to bank nie wypłaci Ci premii z tego tytułu za dany miesiąc

  Wpływ może być sumą kilku przelewów pod warunkiem, że nie będą one pochodziły z operacji pomiędzy Twoimi rachunkami bankowymi (indywidualnymi lub firmowymi) w Nest Banku, z Twoich kredytów lub lokat w tym banku.

 • Premia. Odbierz kolejne premie (5 x 50 zł)

  Należne Ci bonusy będą wpływały na Twoje BIZnest Konto do 20. dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, za który zostały naliczone.

 • Dodatkowy bonus. Zgarnij dodatkowe 400 zł za terminal płatniczy

  W czasie trwania promocji złóż wniosek o terminal płatniczy i spełnij warunki tej akcji.

Mission complete!

Przedstawmy na konkretnym przykładzie ramy czasowe tej promocji. Jeśli BIZnest Konto założysz w sierpniu, to zadania uprawniające do otrzymania premii "na start" musisz zrealizować do końca września, natomiast działania związane z premią za aktywność w kolejnych miesiącach od października 2023 r. do lutego 2024 r.; bonusy za ich zrealizowanie będą wpływały na Twój rachunek firmowy w październiku (50 zł "na start") i od listopada do marca (po 50 zł za aktywność).

Premie, jakie otrzymasz w opisywanych promocjach, będą związane z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Oznacza to, że musisz je ująć po stronie przychodów i zapłacić stosowny podatek.

BIZNest Konto w Nest Banku

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 6 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty i rachunki pomocnicze w walucie obcej.

BIZnest Konto to unikat na rynku, gdyż standardowo jest prowadzone bezpłatnie, darmowa jest też wydana do niego karta debetowa.

Terminale płatnicze w ofercie Nest Banku

 • Operator
  PayTel
 • Abonament
  35 zł / 45 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Firmy działające sezonowo mogą zawrzeć umowę na okres od 3 do 11 miesięcy.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Otwórz BIZnest konto i otrzymaj nawet 300 zł”
 • Regulamin akcji ""700 PLN na karcie podarunkowej Allegro dla klientów promocji Nest Bank - edycja 2”
 • Regulamin promocji "400 zł za terminal płatniczy" (bezterminowa)

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos