Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20 zł na kolejne zakupy w Empik Foto za płatność Masterpassem

20 zł na kolejne zakupy w Empik Foto za płatność Masterpassem
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł zniżki na kolejne zakupy w sklepie internetowym Empik Foto.
Po drodze Wystarczy opłacić Masterpassem zamówienie o wartości min. 25 zł.
Mini promocja dla korzystających z płatności Masterpass: w banalnie prosty sposób można zyskać 20 zł na kolejne zakupy na stronie internetowego sklepu Empik Foto. Uwaga: pula bonusów jest ograniczona!

Promocja potrwa maksymalnie do 11 kwietnia 2019 r. Prawdopodobnie zakończy się jednak szybciej, gdyż organizator – Empik Foto – rozda co najwyżej 1000 kodów rabatowych. Kto pierwszy, ten lepszy.

Uczestnikiem może być dosłownie każdy posiadacz karty płatniczej (Mastercard/ Maestro/Visa) przypisanej do elektronicznego portfela Masterpass.

Nawet 3 kody po 20 zł każdy

Do zgarnięcia jest kod rabatowy uprawniający do 20 zł zniżki na kolejne zakupy w sklepie internetowym Empik Foto, który prowadzi sprzedaż za pośrednictwem strony empikfoto.pl. Każdy uczestnik może otrzymać maksymalnie 3 kody, o ile oczywiście za każdym razem spełni warunek ich otrzymania. Co za tym idzie, w promocji możesz w sumie zyskać aż 60 zł.

Po prostu zapłać i odbierz bonus

Jedynym warunkiem uzyskania kodu jest dokonanie we wspomnianym sklepie internetowym dowolnych zakupów o wartości min. 25 zł i opłacenie ich przy pomocy Masterpass.

Kod otrzymasz najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od momentu zakończenia akcji w wiadomości e-mail na adres, który podałeś podczas rejestracji w Masterpass. Kod będzie ważny do 30 czerwca 2019 r. Będziesz mógł go wykorzystać przy okazji zakupów o wartości przynajmniej 21 zł (metoda płatności nie ma tu znaczenia). Podczas jednej transakcji można wykorzystać tylko 1 kod.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania. Regulamin akcji jest dostępny do pobrania tutaj.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to usługa cyfrowego portfela od Mastercard, dzięki której możesz szybko, wygodnie i bezpiecznie dokonywać płatności w Internecie. Do portfela możesz dodawać nie tylko karty Mastercard, ale również te od Visy.

Kolejna promocja z Masterpassem

Zaletą płatności Masterpass jest nie tylko wygoda, ale również fakt, że korzystający z tej metody mogą od czasu do czasu liczyć na proste promocje. Akcja z 20-złotową zniżką na kolejne zakupy w sklepie internetowym Empik Foto to najnowszy przykład oferty, której warunki opierają się na płatności Masterpassem.

Warto jednak pamiętać, że pula kodów rabatowych do wykorzystania na empikfoto.pl jest ograniczona. Radzimy nie zwlekać!

Aktualnie można skorzystać z podobnej promocji w sklepie shumee.pl.

Krystian

Autor tekstu o promocji