HIT! 620 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
HIT! 620 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 620 zł: 70 zł w e-bonie do Biedronki + do 550 zł w formie przelewu na konto.
Uczestnik Nowy Klient, czyli osoba, która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadała konta w BNP Paribas.
Po drodze Transakcje kartą, wpływy na konto.
Weź udział w promocji
Promocje konta w BNP Paribas rzadko przynoszą aż tak atrakcyjne nagrody, jak tym razem – w najnowszej akcji do zgarnięcia jest nawet 620 zł! Wysokość premii zależy od aktywności uczestnika, ale zdobycie maksymalnego bonusu nie wymaga wcale kosmicznego wysiłku. Podejmiesz letnie wyzwanie z Kontem Otwartym na Ciebie?

Promocja „Aktywni latem”

Organizatorem promocji jest spółka Hagen, Bank BNP Paribas ma status partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 30 czerwca 2024 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o promocyjne konto.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest premia gotówkowa w łącznej wysokości maksymalnie 620 zł: 70 w postaci e-kodu do Biedronki + do 550 zł w gotówce.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Co musisz zrobić?

Droga do 620 zł premii w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 30 czerwca 2024 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 30 czerwca 2024 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji , podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL oraz zaznaczając wszystkie "okienka" (akceptacja regulaminu, zgody i upoważnienie).

 • Krok 2. Do 30 czerwca 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie i kartę

  Także do 30 czerwca 2024 r złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Niezbędne działania możesz zrealizować, korzystając z linka, który zobaczysz na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza lub tego otrzymanego w wiadomości e-mail.

  Na tym etapie możesz zdecydować, w jaki sposób otworzysz konto. Do wyboru są 2 opcje:

  • złożenie wniosku na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości podczas spotkania z kurierem LUB
  • wnioskowanie o konto w aplikacji mobilnej GOmobile z potwierdzeniem tożsamości przez wideoweryfikację. Przy tej opcji aplikacja musi zostać pobrana poprzez link, który otrzymasz w wiadomości SMS.

  Uwaga: dane we wniosku o ROR muszą być identyczne z tymi podanymi w formularzu przystąpienia do promocji.

 • Krok 3. Do 12 lipca 2024 r. podpisz umowę z bankiem

  Do 12 lipca 2024 r.

  • podpisz z bankiem umowę o wspomniane produkty z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti,
  • aktywuj kartę – najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą.
 • Premia. Odbierz premię za otwarcie rachunku (70 zł)

  Wiadomość o zdobyciu premii za założenie rachunku otrzymasz na podany w zgłoszeniu do promocji adres e-mail do 26 lipca 2024 r.

  Natomiast e-kod do Biedronki o wartości 70 zł organizator prześle Ci do końca tego miesiąca SMS-em.

  Nagroda ma postać ciągu cyfr, który należy podać kasjerowi lub wpisać samodzielnie na kasie samoobsługowej podczas dokonywania płatności. Z kodu można korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania wszystkich środków. Voucher jest ważny bezterminowo.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z rachunku w lipcu

  W lipcu:

  • wykonaj od 1 do 10 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w łącznej kwocie min. 1000 zł.

  Za każdą z transakcji, którą zrealizujesz (maksymalnie za 10), otrzymasz 27,50 zł. Twoja nagroda może zatem wynieść nawet 275 zł.

  Według regulaminu transakcje bezgotówkowe kartą mogą być wykonane w punktach handlowo-usługowych, w których akceptowana jest płatność "plastikiem". Dopuszczalne są płatności bez fizycznego przedstawienia karty, np. internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, w tym z wykorzystaniem Apple Pay czy Google Pay.

  Niedozwolone są natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Autopay

  Organizator zastrzegł także, że w ramach promocji nie będą uwzględnione płatności w punktach handlowo-usługowych o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

  Wpływ nie może być przelewem z innych rachunków uczestnika promocji (w tym kont, których jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku BNP Paribas, także tych prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima, oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas. Ostatnie zastrzeżenie obejmuje również zobowiązania zaciągnięte w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP Paribas.

  Nie zostaną uznane również wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach. Najprostsze rozwiązanie to zlecenie przelewu z własnego rachunku w innym banku.

 • Premia. Odbierz premię za aktywność w lipcu

  Wiadomość o zdobyciu premii za aktywność w lipcu otrzymasz do 20 sierpnia 2024 r.

  Warunkiem przekazania przez organizatora premii w należnej Ci wysokości jest skorzystanie do 26. dnia tego miesiąca z linka zawartego w e-mailu i podanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesłane pieniądze. Premia trafi na Twoje konto do końca sierpnia.

  Gdybyś nie przekazał w podanym wyżej terminie numeru rachunku, na który ma trafić premia, to nie stanie się nic złego. W tej sytuacji musisz się skontaktować mailowo z organizatorem (adres znajdziesz w regulaminie) i podać potrzebne dane. Ostateczny termin na ich przesłanie upływa 25 czerwca 2025 r; po tym terminie premia nie zostanie wydana.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w sierpniu

  W sierpniu zrealizuj dokładnie te same warunki aktywności co w lipcu, czyli:

  • wykonaj od 1 do 10 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w łącznej kwocie min. 1000 zł.

  Także i w tym miesiącu wysokość premii uzależniona jest od zakresu Twojej aktywności. Obowiązują identyczne zasady jak w lipcu.

 • Premia. Odbierz premię za realizację wymagań regulaminu w sierpniu

  Drugą część premii gotówkowej otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie do 30 września 2024 r.

Mission complete!

Pamiętaj, że uzyskanie każdej nagrody za aktywność jest możliwe wyłącznie w przypadku spełnienia warunków otrzymania poprzedniej premii z tego tytułu. A zatem jeśli np. nie wywiążesz się ze wszystkich zadań w jednym miesiącu, nie masz już szans na bonus za aktywność w następnym.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Konto, którego dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
5
(2 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Bartosz
Gość

Pora zamknąć konto w BNP po raz kolejny xD. Ktoś w ostatnim czasie wypowiadał umowę i podpowie czy dają ofertę na utrzymanie?

Odpowiedz

Ł
łukasz
Gość

Rozumiem, że w skrócie należy zapewnić 2 x wpływ po 1000 zł np. ze swojego głównego konta w innym banku oraz wykonać 2 x po 10 transakcji na dowolną kwotę, choćby to było kilka groszy, zgadza się?

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@łukasz

Zgadza się, dobrze rozumiesz. I z tego co widzę nie ma ograniczeń typu że liczy się tylko jedna płatność w jednym sklepie jednego dnia, czyli że można sobie jedne zakupy w sklepie rozbić na 2 lub więcej płatności.

Odpowiedz