Wróć

2000 zł na produkty marek Salomon, Wilson lub Suunto za konto Citigold w Citi Handlowym

2000 zł na produkty marek Salomon, Wilson lub Suunto za konto Citigold w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) 2000 zł do wykorzystania w sklepach Intersport.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która od 1 stycznia 2019 r. nie posiadała w Citibanku rachunku osobistego ani oszczędnościowego..
Po drodze Warunkiem zdobycia nagrody jest otwarcie konta Citigold, zalogowanie się do aplikacji mobilnej i utrzymanie na rachunkach w Citibanku przez 3 miesiące średniomiesięcznego salda w wysokości min. 400 tys. zł.
Bank Citi Handlowy zachęca osoby majętne do zainteresowania się jego kontem Citigold. W opisie oferty zwraca uwagę nie tylko na jego walory użytkowe, ale i możliwość zdobycia nagrody powitalnej – bonu o wartości 2000 zł na produkty marek Salomon, Wilson lub Suunto do wykorzystania w sklepach Intersport. Wymagana jest niewielka aktywność, ale z wykorzystaniem znacznej kwoty.

W ofertach dla klientów z segmentu Premium najważniejsze nie są opłaty związane z danym produktem, lecz różnego rodzaju elementy dodatkowe, które wyróżniają go spośród propozycji konkurencji. Stąd, promując konto Cigold, bank Citi Handlowy pisze o wsparciu osobistego opiekuna oraz możliwości korzystania z wiedzy zespołu ekspertów, dostępie do analiz rynków finansowych, atrakcyjnych warunkach korzystania z CitiKantoru i produktów kredytowych. Dodatkową zachętą do otwarcia konta Citigold jest nagroda powitalna – voucher o wartości 2000 zł, który otrzyma jedynie 200 pierwszych klientów, którzy otworzą wspomniany rachunek w ramach promocji.

Warunki uczestnictwa

Akcja „Aktywni z Salomonem i Citigold” obowiązuje do 31 sierpnia 2021 r. lub do wyczerpania wspomnianej wcześniej puli nagród. O premię mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały w Citibanku konta osobistego ani rachunku oszczędnościowego (także jako współposiadacz).

Z udziału w promocji wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Jedno logowanie i saldo na rachunku

Jak wspomnieliśmy, warunki aktywności nie są wymagające, ale trzeba zdeponować w Citibanku określoną kwotę, by móc zdobyć nagrodę.

Start
 • Krok 1

  Wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji.

 • Krok 2

  Do 31 sierpnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zawrzyj z Citibankiem Umowę Produktów Depozytowych i otwórz konto Citigold.

 • Krok 3

  W ciągu 14 dni od zawarcia umowy, jednak nie później niż 31 sierpnia 2021 r., podpisz regulamin promocji.

 • Krok 4

  Do ostatniego dnia 4 miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta Citigold:

  • zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych utrzymaj w Citibanku średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 400 000 zł. Do jego obliczenia bank uwzględni pieniądze na wszystkich Twoich rachunkach dla klientów indywidualnych, których jesteś głównym posiadaczem.
 • Informacja

  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę – 2000 zł w postaci elektronicznego kodu na zakupy w placówkach stacjonarnych Intersport oraz w sklepie internetowym tej marki. Niestety nie będziesz miał pełnej swobody w dysponowaniu nagrodą. Będziesz mógł ją wykorzystać tylko na produkty marek Salomon, Wilson lub Suunto i musisz to zrobić do 31 sierpnia 2022 r.

 • Premia

  Citibank przekaże Ci bonus w bankowości internetowej Citibank Online na dedykowanej stronie w zakładce Korzyści i produkty, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania regulaminu.

Mission complete!

Kilka słów o nagrodzie

Nagrodę otrzymasz pod warunkiem, że w dniu jej przekazywania Twoje konto Citigold nie będzie zamknięte a Umowa Depozytowa w okresie wypowiedzenia.

Otrzymany kod możesz wykorzystać jednokrotnie do realizacji jednej transakcji zakupu. W placówkach stacjonarnych cena kupowanych towarów musi być wyższa niż wartość karty podarunkowej. W przypadku zakupów dokonywanych w sklepie internetowym możesz nabyć produkty za niższą kwotę, ale nie dostaniesz reszty.

Gdybyś dokonał zwrotu albo reklamacji zakupionych towarów, to niewykorzystane środki otrzymasz w takiej samej formie, w jakiej zapłaciłeś za produkty.

Szczegółowe zasady realizacji zakupów z wykorzystaniem kodów kart podarunkowych określone są w Regulaminie Kart Podarunkowych Intersport dostępnym na stronie internetowej tej marki.

Z otrzymanej premii nie musisz się rozliczać przed urzędem skarbowym.

Hojna nagroda, ale z ograniczeniami

Kwota nagrody – 2000 zł - robi wrażenie. Szkoda, że można ją wykorzystać tylko na produkty określonych marek i na dodatek trzeba to zrobić podczas jednej transakcji. Zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej promocji, sprawdź, czy w ofercie Intersport są produkty odpowiadające Twoim potrzebom i oczekiwaniom, czy nie będziesz miał problemów z racjonalnym wykorzystaniem vouchera.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji