Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Karnety sportowe o wartości 567 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

2 komentarze / opinie
Karnety sportowe o wartości 567 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 9 karnetów OK System do obiektów sportowych o łącznej wartości 567 zł.
Po drodze Należy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową, a następnie w każdym z miesięcy od lipca 2019 do marca 2020 zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł, wykonać transakcje kartą na min. 200 zł i wykonać przelew aplikacją GOmobile.
Powraca akcja promująca konto osobiste z oferty banku BNP Paribas, w której za kilka miesięcy aktywnego korzystania z rachunku możesz zdobyć karnety OK System. Dzięki nim będziesz mógł ćwiczyć w honorujących je placówkach, za darmo, dwa razy w tygodniu nawet przez 9 miesięcy! Łączna wartość nagród to aż 567 zł.

Fakt, wymagana jest konsekwencja i dość znaczna aktywność przez kilka miesięcy, ale chyba warto nieco się wysilić, by zdobyć tak atrakcyjny bonus.

9 karnetów o łącznej wartości 567 zł

Mamy na myśli nie tylko jego wartość materialną (567 zł), ale nie dające się wymiernie zmierzyć znaczenie dla zdrowia. Nie będziesz musiał płacić za ćwiczenia, wzmocnisz lub wymodelujesz sylwetkę a na dodatek wyrobisz w sobie nawyk systematycznego działania.

Organizatorem akcji jest firma Ad Astra sp. z o.o. Do promocji możesz przystąpić do 30 czerwca 2019 r., ale wobec faktu, że przyjętych zostanie tylko 1500 zgłoszeń, lepiej ruszaj od razu do działania, by inni Cię nie wyprzedzili. Po wyczerpaniu puli nagród, formularz przyjmujący zgłoszenia zostanie zdezaktywowany, co oznacza, że wszystkie osoby, które zgłoszą się do promocji, będą brały w niej udział.

Promocja dla nowych klientów

W akcji „Aktywnie z bankiem” mogą wziąć udział osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i polski dowód osobisty, pod warunkiem, że nie są już stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas lub w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Ruszaj do działania

Promocje produktów BNP Paribas na ogół kończą się dużo przed czasem. Warto więc szybko wziąć się do działania.

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2019 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.

  Po wysłaniu formularza otrzymasz drogą mailową potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz link, który będzie potrzebny w Kroku 2.

 • Krok 2

  Skorzystaj ze wspomnianego linku i złóż do 30 czerwca 2019 r.wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj.

 • Krok 3

  Najpóźniej 5 lipca 2019 r. podpisz z bankiem umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz ze wspomnianą kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

 • Krok 4

  W lipcu 2019 r. wykaż się następującą aktywnością:

  • wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł,
  • zapewnij łączny wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w wysokości min. 1000 zł,
  • wykonaj przynajmniej 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile.
 • Premia

  Informację o nagrodzie za aktywność w lipcu otrzymasz do 20 sierpnia 2019 r. na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

 • Krok 5

  Do 28 sierpnia 2019 r. masz czas, aby stworzyć panel użytkownika w serwisie OK System i odebrać nagrodę.

 • Krok 6

  Od sierpnia 2019 r. do marca 2020 r. w każdym miesiącu zrealizuj dokładnie te same działania, które wypełniłeś w lipcu.

 • Premia

  Wiadomości o kolejnych bonusach będziesz otrzymywał do 20. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania promocji.

Mission complete!

Praktyczne informacje dotyczące nagród

Nadszedł czas na praktyczne informacje dotyczące wykorzystania bonusów.

Z zapisów regulaminu wynika, że niespełnienie warunków w jednym miesiącu pozbawi Cię prawa otrzymania karnetu za ten okres, ale nie wyeliminuje Cię ze starań o nagrodę w kolejnych miesiącach. Pamiętaj, że wywiązanie się z zadań w lipcu, to warunek niezbędny do otrzymania jakiejkolwiek nagrody!​​​

Uprawnienia do korzystania z karnetów

W wiadomości o pierwszej nagrodzie (za lipiec) znajdziesz instrukcję założenia panelu użytkownika w serwisie OK System. Do 28 sierpnia 2019 r. masz czas, by go stworzyć i odebrać nagrodę, którą wykorzystasz we wrześniu. Gdybyś się spóźnił, Twój bonus nie przepadnie, ale zostanie aktywowany z opóźnieniem. Informacja o Twoim prawie do korzystania z obiektów OK System pojawi się w systemie w piątek następujący po dniu, w którym stworzyłeś swoje konto OK System.

Po otrzymaniu informacji o nagrodach za kolejne miesiące Twoja aktywność nie będzie potrzebna. Pracownicy OK System wprowadzą do systemu Twoje uprawnienia do bezpłatnych ćwiczeń.

Wiadomość o nagrodzie za sierpień otrzymasz we wrześniu i dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć w październiku. Identyczna reguła będzie obowiązywała w kolejnych miesiącach. Informacja o spełnieniu zadań w marcu 2020 r. zostanie Ci przekazana w kwietniu tego samego roku, co pozwoli Ci na korzystanie z obiektów OK System w maju 2020 r.

Obiekty OK System

Sieć OK System obejmuje ok. 3500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce. Ich aktualną listę znajdziesz tutaj.

Jak wspomnieliśmy, do tego, byś mógł 2 razy w tygodniu bezpłatnie ćwiczyć w dowolnej placówce, konieczne jest stworzenie konta użytkownika w panelu OK System. Dzięki temu nie będziesz musiał wyrabiać karty członkowskiej. Twoją przepustką będzie posiadany przez Ciebie telefon komórkowy.

Ważne szczegóły

Przystępując do tej akcji musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

Wniosek o konto

Składając wniosek o konto i produkty dodatkowe:

 • nie zapomnij o zaznaczeniu wymaganych oświadczeń. Dotyczą one akceptacji regulaminu promocji oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody;
 • podaj ten sam numer telefonu oraz adres e-mail co w formularzu rejestracyjnym do promocji.

Transakcja bezgotówkowa

Za prawidłowo wykonane operacje bezgotówkowe bank uznaje transakcje kartą będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych (np. w sklepach), w tym zamówienia telefoniczne lub pocztowe, transakcje internetowe oraz płatności Google Pay i Apple Pay.

Nie mogą to być jednak operacje typu Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Chodzi m.in. o transakcje w kasynach i zakładach bukmacherskich, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na konto

Bank nie uzna przelewów z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas, rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez BNP Paribas czy Raiffeisen Polbank oraz z Twoich rachunków w BGŻOptima. Wykluczone są też wpłaty gotówkowe.

Jak zatem najprościej spełnić warunek wpływów? Wystarczy, że co miesiąc zapewnisz wpływy na nowe konto w BNP Paribas pochodzące ze swojego konta w innym banku.

Przelew w aplikacji mobilnej GOmobile

W tym przypadku regulamin także zabrania operacji przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik. Niedozwolone są również przelewy natychmiastowe.

Warunki promocji spełni natomiast zwykły przelew internetowy wykonany np. na swoje inne konto.

Nie wypowiadaj umów

Musisz też wiedzieć, że do chwili wypłaty ostatniej nagrody nie możesz rozwiązać umowy Konta Otwartego na Ciebie i wydanej do niego Karty Otwartej na Dzisiaj. Nie możesz też zrezygnować z korzystania z bankowości elektronicznej ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji w promocji.

Możesz za to nie martwić się podatkiem od nagrody. Tego typu bonusy są z niego zwolnione.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto w BNP Paribas to bardzo dobry rachunek na początek bankowania i zgarniania premii w promocjach bankowych.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Osoby młode (do 26 roku życia) mogą z niego korzystać praktycznie za darmo (0 zł za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów), starsi unikną tych opłat po spełnieniu prostych warunków.

Przypominamy, że do udziału w opisywanej promocji wymagana jest Karta Otwarta na Dzisiaj, która może być bezpłatna, jeśli w danym miesiącu wykonasz nią przynajmniej jedną transakcję. Jeśli tego nie zrobisz, bank pobierze 3 zł.

Za darmo możesz też wypłacać środki z bankomatów własnych i Planet Cash. Za wypłatę z pozostałych maszyn zapłacisz 5 zł. Jest jednak sposób, aby przynajmniej do listopada wykonywać takie operacje zupełnie bezkosztowo - wystarczy wypłacać środki z bankomatów przy użyciu kodu Blik. To naprawdę wygodny sposób, warto spróbować :)

Pożyteczna promocja

Opisywana akcja ma wiele zalet. Zacznijmy może od tego, że jej wymagania nie są nazbyt skomplikowane - transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł, wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł i przelew w aplikacji mobilnej GOmobile – to warunki możliwe do wypełnienia przez każdego. Tym bardziej, że definicja wpływu na konto jest dość szeroka.

Sceptycy powiedzą, że trzeba wykonywać wiele działań i to aż przez 9 miesięcy. Proponujemy na to spojrzeć z innej perspektywy. Skrupulatne wypełnianie obowiązków pomoże Ci wykształcić w sobie bardzo przydatne cechy charakteru – systematyczność i konsekwencję w działaniu. A gdy już zdobędziesz karnet na kolejny miesiąc, sam zdecydujesz, z jakich aktywności skorzystasz. Cokolwiek wybierzesz i tak będzie to z korzyścią dla Twojego zdrowia.

Fakt, że biorąc udział w tej akcji, można ukształtować swój charakter i ciało, z pewnością przyciągnie wielu chętnych. W związku z tym przewidujemy, że pula 1500 promocyjnych rejestracji zostanie bardzo szybko wyczerpana.

Podpowiadamy, że możesz też wziąć udział w promocji z kartą kredytową. Wymaga ona aktywności przez 4 miesiące. Za każdy z nich, w którym wypełnisz postawione przed Tobą zadania, otrzymasz voucher o wartości 100 zł. Szczegóły tej akcji opisaliśmy w tym tekście.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Alicja
Gość

Promocja naprawdę fajna, tylko czemu znów wrócili do 2 letniej karencji? Jeszcze kilka dni temu były promocje z roczną karencją.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Alicja

Tego niestety nie wiemy :(

Odpowiedz