Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 zł zwrotu przy płatności Masterpassem w aplikacji SkyCash za przejazd autostradą A1

10 zł zwrotu przy płatności Masterpassem w aplikacji SkyCash za przejazd autostradą A1
Czas trwania
Cel (zysk) Maksymalnie 10 zł.
Uczestnik Użytkownik aplikacji SkyCash posługujący się portfelem elektronicznym Masterpass.
Po drodze Warunkiem otrzymania bonusu jest aktywowanie usługi Autostrady w aplikacji SkyCash i zapłacenie za przejazd AmberOne autostradą A1 Masterpassem.
Wielokrotnie już udowadnialiśmy, że nie trzeba się specjalnie wysilać, by zarobić lub zaoszczędzić przy okazji zwykłych, codziennych płatnościach. Oto kolejny przykład – za przejazd autostradą A1 możesz zapłacić o 10 zł mniej, jeśli skorzystasz z aplikacji SkyCash i zapłacisz Masterpassem.

Kierowcy doskonale wiedzą, że samochód to nie tylko radość podróżowania, ale i bardzo wiele wydatków. Stąd wszelkie promocje, które pozwalają nieco ograniczyć koszty korzystania z auta, cieszą się dużą popularnością. Tym razem możesz zaoszczędzić na opłatach za autostradę. Co prawda akcja trwa do 10 lutego 2020 r., ale radzimy się pospieszyć, bo pula nagród jest ograniczona. Co gorsza, zna ją chyba tylko organizator, czyli SkyCash Poland Spółka Akcyjna, który niestety nie ujawnił jej wielkości w regulaminie ani na stronie promocji.

Kto zapłaci mniej?

Odpowiedź jest bardzo prosta – każdy kierowca, który aktywuje usługę Autostrady w aplikacji SkyCash i zapłaci za przejazd AmberOne autostradą A1, korzystając z portfela cyfrowego Masterpass.

Warunki zwrotu 10 zł

Uzyskanie zwrotu 10 zł możliwe jest na następujących zasadach:

Start
 • Krok 1

  Aktywuj usługę Autostrady w aplikacji SkyCash.

 • Krok 2

  Do 10 lutego 2020 r. skorzystaj z przejazdu w systemie AmberGo na płatnym odcinku AmberOne autostrady A1.

 • Krok 3

  Zapłać za przejazd portfelem elektronicznym Masterpass - uznane zostaną tylko płatności kartami Mastercard i Maestro.

 • Premia

  Zwrot otrzymasz na rachunek powiązany z kartą „podpiętą” do Masterpassa w ciągu 14 dni kalendarzowych od dokonania płatności. Jeśli opłata za przejazd była niższa niż 10 zł, bonus wyniesie tyle, ile zapłaciłeś za autostradę. Przy należności 10 zł lub więcej zgarniesz całą „dychę”.

Mission complete!

Pamiętaj, że:

 • pula nagród jest ograniczona;
 • z promocji możesz skorzystać tylko raz;
 • płatności przez Masterpass musisz dokonać kartą Mastercard lub Maestro (mimo, że w usłudze możesz dodać także karty Visa);
 • otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu.

Ciesz się podróżowaniem

Zainstaluj niezbędne „akcesoria” na smartfonie (aplikacja SkyCash, portfel cyfrowy Masterpass) i ruszaj w drogę. „Dycha” mniej za autostradę (szkoda, że tylko za A1) plus zwrot za paliwo (jeśli masz kartę płatniczą z moneybackiem za tego typu zakupy) i w rezultacie przekąsisz coś po drodze za darmo. Smacznego.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji