740 zł od Alior Banku: 500 zł na start + 240 zł premii moneyback z Kontem Jakże Osobistym. Ponadto 5,5% dla oszczędności

Publikacja:
740 zł od Alior Banku: 500 zł na start + 240 zł premii moneyback z Kontem Jakże Osobistym. Ponadto 5,5% dla oszczędności
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 740 zł: 500 zł premii gotówkowej na start + do 240 zł moneyback/rok w trakcie korzystania z konta. Ponadto 5,5% dla oszczędności.
Uczestnik Osoba, która w okresie 3 lat przed złożeniem wniosku o konto w ramach promocji nie posiadała w Alior Banku konta osobistego.
Po drodze Logowanie do aplikacji mobilnej, transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem, wpływy na konto.
Nowy miesiąc to nowa, 10. już edycja promocji Konta Jakże Osobistego w Alior Banku o nazwie "Bankuj mobilnie". Nagrodą za podpisanie umowy o ten rachunek jest 50 zł (+ dodatkowo 50 zł za otwarcie konta metodą "na selfie") oraz 400 zł za aktywność, czyli w sumie 500 zł. Oprócz tego czeka na Ciebie jeszcze 240 zł moneybacku za transakcje mobilne i promocyjne oprocentowanie oszczędności.

Promocja „Bankuj mobilnie – edycja X”

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Oferta jest dostępna do 31 stycznia 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest:

 • 50 zł za podpisanie umowy o konto wraz z kartą płatniczą,
 • 50 zł za weryfikację tożsamości metodą "na selfie";
 • 400 zł premii za aktywność;
 • 240 zł moneybacku za transakcje mobilne.

W ramach odrębnej promocji pod hasłem "Lepiej z Alior Pay" Alior Bank oferuje nowym klientom także dodatkową korzyść - roczne zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i obsługę kart do konta, o ile do 31 stycznia 2024 r. zawrą z bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego Alior Pay.

Czy możesz skorzystać?

Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które posiadały w tej instytucji konto osobiste w ciągu 3 lat przed złożeniem wniosku o rachunek w ramach opisywanej akcji. Klienci dawnego T-Mobile Usługi Bankowe przejętego przez Alior Bank są traktowani jako jego klienci i obowiązuje ich trzyletnia karencja.

Przeszkodą nie jest natomiast posiadanie konta oszczędnościowego, walutowego lub firmowego w Alior Banku, karty kibica, rachunku technicznego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Co musisz zrobić?

Droga do 740 zł premii w Alior Banku
 • Krok 1. Do 31 stycznia 2024 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste na stronie banku.

  Do 31 stycznia 2024 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową na stronie internetowej banku. Musisz przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji marketingowych.

  Uwaga! Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł premii, wybierz metodę weryfikacji tożsamości przez VideoSelfie.

  Tym, którzy chcą walczyć o pełną pulę, przyda się krótka instrukcja zakładania konta przez VideoSelfie:

 • Krok 2. Podpisz umowę o konto i kartę debetową

  W ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku podpisz umowę o wspomniane produkty.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj roczne zwolnienie z opłat za konto i kartę

  Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłat za konto i kartę, to po otwarciu konta zawrzyj z bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego Alior Pay, łącznie z odroczeniem transakcji na kwotę w wysokości min. 50 zł. Wniosek o limit kredytowy Alior Pay możesz złożyć w aplikacji mobilnej Alior Mobile.

  Zwolnienie obejmuje okres 12 miesięcy liczonych od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu, w którym podpisałeś umowę o przyznanie limitu.

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności w 8 kolejnych miesiącach

  Aby zgarnąć 8 premii gotówkowych po 50 zł, w każdym z kolejnych 8 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o konto zrealizuj poniższe zadania:

  • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej;
  • wykonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę,
  • zasil konto łączną kwotą 1000 zł.

  Wymagane transakcje bezgotówkowe możesz zrealizować w placówkach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych.

  Koniecznie zwróć przy tym uwagę, czy dana placówka nie posługuje się „zakazanymi” w regulaminie akcji kodami MCC:

  • 4111, określającym m.in. usługi transportowe,
  • 4829, określającym internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900, określającym narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne,
  • 6012, określającym instytucje finansowe,
  • 6051, określającym przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6211, określającym brokerów ubezpieczeniowych,
  • 7995, określającym kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określającym profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

  W Alior Banku bez problemu sprawdzisz, czy wykonałeś transakcję we właściwym miejscu, gdyż bank podaje kod MCC miejsca płatności w szczegółach każdej z nich.

  Natomiast wpływ na konto może mieć charakter jednorazowej wpłaty/przelewu lub sumy składającej się z kilku wpłat/przelewów. Zasilenie musi zostać dokonane przelewem zewnętrznym lub z konta w Alior Banku, którego uczestnik nie jest właścicielem/współwłaścicielem lub pełnomocnikiem.

  Fakt, że w jednym miesiącu nie zrealizujesz warunków zapisanych w regulaminie, nie wykluczy Cię z możliwości ubiegania się o premię w kolejnych.

 • Premia. Odbierz nagrody za otwarcie konta i aktywność (500 zł)

  Premie będą wypłacane na Twoje Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki. Dotyczy to również dodatkowej premii za otwarcie konta przez VideoSelfie.

  Do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy o konto i kartę.

  Premie, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, zwolnione są z opodatkowania.

 • Dodatkowy bonus. Płać mobilnie i odbierz moneyback (240 zł/rok)

  Płać mobilnie i odbierz moneyback w wysokości 1% wydatków. Bank będzie Ci zwracał maksymalnie 20 zł/miesiąc, czyli 240 zł/rok.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania oszczędności

  Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym.

Mission complete!

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można swobodnie konfigurować w ramach tzw. korzyści, np. ustanawiać darmowe przelewy natychmiastowe i brak opłat za przewalutowanie (2 korzyści są darmowe).

Jest to jeden z nielicznych rachunków, który możesz sam częściowo skonfigurować za pomocą tzw. korzyści. Z dwóch z nich możesz korzystać bezpłatnie, każda kolejna (opcjonalna) jest już płatna. Wybór konkretnych korzyści zależy od Twoich potrzeb czy upodobań.

 • Oprocentowanie
  7% / 4,5%

 • Okres obowiązywania
  4 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta na nowe środki. Oprocentowanie 7% dotyczy nowych klientów, którzy otworzą Konto Jakże Osobiste i spełnią warunek aktywności.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
5
(3 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mateusz
Gość

"Zasilenie musi zostać dokonane przelewem zewnętrznym lub z konta w Alior Banku, którego uczestnik nie jest właścicielem/współwłaścicielem lub pełnomocnikiem"


Przelew zewnętrzny też dotyczy zapisu że z musi być innego właściciela ? Nie można przelać ze swojego zewnętrznego konta pieniędzy na konto alior ?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Mateusz

Nie, możesz zasilić przelewem z Twojego konta w innym banku.

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

Zwolnienie z opłat z Alior Pay jak każdy inny bank ma konto za 0 bez zbędnych udziwnień.

Odpowiedz

F
FILIP
Gość

Zamknąłem konto w Alior jakoś w maju lub czerwcu 2020. Czy dobrze rozumiem że moja karencja minęła w czerwcu 2023 i mogę wziąć udział w promocji?

Odpowiedz

V
victor
Gość
@FILIP

tak

Odpowiedz