Nawet 48 000 punktów (600 zł) w Bezcennych Chwilach dla nowych klientów BNP Paribas

Publikacja:
Nawet 48 000 punktów (600 zł) w Bezcennych Chwilach dla nowych klientów BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 48 000 punktów w Bezcennych Chwilach, równowartość 600 zł.
Uczestnik Nowy posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez BNP Paribas.
Po drodze Transakcje kartą.
Mastercard systematycznie stara się przekonać klientów banku BNP Paribas do uczestnictwa w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Kolejna związana z nim promocja to szansa na zdobycie w prosty sposób nawet 48 000 punktów, które stanowią równowartość 600 zł.

Promocja „Bankujesz - zyskujesz z Bezcennymi Chwilami”

Organizatorem akcji jest organizacja płatnicza Mastercard, BNP Paribas ma status jej partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 lipca 2024 r. lub do momentu rozdania 30 000 nagród po 8000 punktów każda.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 48 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, czyli równowartość 600 zł. Warunkiem zdobycia takiego bonusu jest spełnienie warunków regulaminu w każdym z 6 miesięcy oczekiwanej przez organizatora aktywności.

Czy możesz skorzystać?

W akcji mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające kartę płatniczą z logo Mastercard wydaną przez Bank BNP Paribas, które od 1 maja 2023 r. nie posiadały w BNP Paribas umowy ramowej (obejmuje umowę rachunku osobistego, karty debetowej oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu) ani karty kredytowej.

Uwaga: w programie Bezcenne Chwile nie uczestniczą dodatkowe "kredytówki" oraz karty debetowe do rachunków walutowych w EUR.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: jeśli nie współpracujesz jeszcze z BNP Paribas, to możesz zdobyć także bonus w promocji powitalnej dla nowych posiadaczy rachunku osobistego i/lub karty kredytowej. Spójrz na aktualnie trwające akcje promocyjne. Pamiętaj, że musisz wybrać kartę Mastercard, ale promocja z Bezcennymi Chwilami wymaga założenia konta w oddziale.

Droga do 48 000 punktów dla klientów Banku BNP Paribas
 • Krok 1. Do 31 lipca 2024 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie i/lub sięgnij po kartę kredytową BNP Paribas

  Do 31 lipca 2024 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) skorzystaj z jednego (lub kilku) produktów Banku BNP Paribas, np. załóż Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą debetową i/lub sięgnij po kartę kredytową.

  Uwaga: konto musisz założyć w oddziale BNP Paribas, natomiast o kartę kredytową możesz wnioskować i podpisać o nią umowę w dowolny sposób. Wybrany "plastik" musi być koniecznie z logo Mastercard!

 • Krok 2. Przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę

  W ciągu 7 dni od założenia rachunku lub podpisania umowy o kartę kredytową przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę (lub karty) z logo Mastercard z oferty banku BNP Paribas.

  Możesz to zrobić poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, na infolinii albo w oddziale banku. Przydatne wskazówki znajdziesz na specjalnej stronie internetowej.

  Jeśli uczestniczysz już w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, Twoje działania ograniczą się do zarejestrowania w programie karty (lub kart) z oferty BNP Paribas.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z otrzymanej karty płatniczej

  W 6 miesiącach kalendarzowych następujących po tym, w którym podpisałeś umowę o konto osobiste lub kartę kredytową, wykonaj "plastikiem" min. 4 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz ten wymóg, otrzymasz 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł.

  Regulamin pozwala na zdobycie maksymalnie tylko jednej nagrody. Zostanie ona przypisana do karty, z którą jako pierwszą spełnisz warunki.

  Transakcje możesz realizować w punktach stacjonarnych oraz sklepach internetowych. Tak jak w wielu akcjach promocyjnych, niedozwolone są płatności związane z hazardem, przekazami pieniężnymi, zakupem kart podarunkowych, opłacaniem składek ubezpieczeniowych czy podatków a także doładowaniem portfeli elektronicznych (w tym SkyCash) oraz wypłaty z bankomatów. W regulaminie zamieszczone są kody MCC "zakazanych" miejsc.

 • Premia. Odbierz punkty w programie Bezcenne Chwile

  Bonus, czyli maksymalnie 8000 punktów za miesiąc, w którym spełniłeś wymagania regulaminu, otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni kalendarzowych od jego zakończenia.

  Zdobyte przez Ciebie punkty będą ważne przez 12 miesięcy od daty ich przekazania. W tym czasie powinieneś je wymienić na nagrody z katalogu programu, gdyż potem bezpowrotnie przepadną.

  Tego typu nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się więc rozliczać z premii przed fiskusem.

Mission complete!

Przyjmując, że umowę o wybrany produkt BNP Paribas podpiszesz 10 maja, to do 17 maja musisz przystąpić i/lub zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach. Pierwszym miesiącem Twojej aktywności będzie czerwiec, a ostatnim listopad. W takiej opcji punkty będą wpływały na Twoje konto w Bezcennych Chwilach od lipca do grudnia 2024 r.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
5
(1 ocena)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Paweł
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Heh, dziwna promocja, bnp caly czas dopala (zapewne nierealizowane zakladane cele ilosciowe - w postaci nowych klientow) promocjami z kwotami rzedu od 400 do 600zl za zalozenie konta, a tu nagle rownolegle z mastercard kusza na kredytowke, ale tylko nowych klientow, jakies to nie przemyslane, gdyby pozwolili dopiąć się tym klientom, ktorzy zakladali konta w wczesniejszych promocjach samego bnp, to by bylo coś... a tak to bnp wysycilo zapewne rynek z "bankowiczow"... marketingowcy heh...

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Hmm, a moj przypadek jest taki, ze mam konto osobiste z umową ramową od konca kwietnia 2024, ale 6 maja zawarlam umowę karty kredytowej przez telefon a potem w oddziale (moja pierwsza kk u nich, wczesniej nie mialam). Czy moge zapisac kk do programu i zdobyc te punkty tylko na kk?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Katarzyna

Skonsultowałem tę kwestię z Mastercard. Usłyszałem, że posiadanie wcześnie rachunku i/lub karty kredytowej wyklucza z udziału w tej akcji. W paragrafie 3, w punkcie 2c, jest bowiem sformułowanie

nie byli stroną Umowy o Rachunek ani stroną Umowy o Kartę Kredytową; 

Kluczowe jest to wyboldowane "ani".

Odpowiedz

S
soc
Gość

Coś kiepski ten opis. Konto trzeba założyć w placówce stacjonarnej, co najmniej 4 transakcje za co najmniej 1000 zł. miesięcznie. W regulaminie jest napisane o braku konta od 1 mają 2023, nic nie jest napisane o kanałach elektronicznych

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@soc

W paragrafie 3, w punkcie 2c faktycznie jest mowa o tym, że uczestnik promocji nie może być posiadaczem konta ani karty kredytowej w BNP Paribas od 1 maja 2023 r. Jako, że w treści są użyte wielkie litery, to trzeba sięgnąć do zamieszczonych wyżej definicji pojęć użytych w tym punkcie. Ta dotycząca Umowy Rachunku brzmi następująco:

Umowa o Rachunek – Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta przez Uczestnika z Partnerem, na podstawie której Partner otwiera dla Uczestnika rachunek bankowy z kartą debetową Mastercard;

Odpowiedz

J
Jarosław
Gość
@Krzysztof Duliński

Czy ja dobrze rozumiem , że jeżeli konto osobiste zamknąłem w lutym 2024 ale kartę kredytową zamykałem w 2022 to mogę skorzystać z tej promocji otwierając kk? Czy jednak umowa ramowa ktora była do konta osobistego wyczerpuje okres kadencji i się nie łapie?

Odpowiedz