24 000 punktów Bezcenne Chwile (300 zł) za Konto w Porządku w Banku Pocztowym

Publikacja:
24 000 punktów Bezcenne Chwile (300 zł) za Konto w Porządku w Banku Pocztowym
Czas trwania
Cel (zysk) 24 000 punktów Bezcenne Chwile (równowartość 300 zł).
Uczestnik Nowy klient Banku Pocztowego, który nie posiadał konta w tym banku od 1 do 31 stycznia 2024 r.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą.
Bank Pocztowy, przy aktywnym udziale Mastercarda, promuje swoje Konto w Porządku. Jako nowy posiadacz rachunku – po dodaniu karty do programu Bezcenne Chwile i wykonaniu prostych zadań – otrzymasz aż 24 000 punktów, które następnie będziesz mógł wymienić na nagrody o wartości 300 zł. Pamiętaj tylko o ograniczonej puli bonusów!

Promocja "Bezcenne 24 tysiące punktów"

Organizatorem promocji jest Mastercard, który współpracuje w tym zakresie z Bankiem Pocztowym.

Do kiedy możesz skorzystać?

Oferta specjalna obowiązuje do 30 kwietnia 2024 r. lub do wyczerpania puli 12 000 nagród.

Co możesz zyskać?

Bonusem w akcji jest 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, przy czym każdy uczestnik może zgarnąć premię aż trzykrotnie. W sumie do zdobycia jest więc aż 24 000 punktów, które stanowią równowartość 300 zł.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych.

Choć obowiązuje okres karencji, to jest on wyjątkowo krótki – z udziału wykluczone są osoby, które posiadały konto osobiste w Banku Pocztowym między 1 a 31 stycznia 2024 r.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: Nie zwlekaj z otwarciem rachunku, gdyż premia przysługuje za aktywność w konkretnych okresach. Najlepiej podpisać umowę do połowy lutego, by mieć czas na spokojne wykonanie wymaganych aktywności.

Droga do 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile
 • Krok 1. Do 30 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o Konto w Porządku

  Do 30 kwietnia 2024 r. (pamiętając o limicie nagród!) złóż wniosek o Konto w Prządku wraz z kartą debetową i otwórz rachunek.

  Podczas zawierania umowy wyraź zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji drogą mailową. Możesz tego dokonać także później w okresie obowiązywania promocji za pośrednictwem bankowości elektronicznej, infolinii, w placówce banku lub poczty.

 • Krok 2. Do 30 kwietnia 2024 r. dodaj kartę do programu Bezcenne Chwile

  Także do 30 kwietnia 2024 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile i dodaj do niego kartę do nowo otwartego konta. Może to być karta wirtualna.

  Jeśli jesteś już uczestnikiem programu i przystąpiłeś do niego przed 15 stycznia 2024 r., musisz po prostu zarejestrować plastik do Konta w Porządku jako kolejną kartę.

 • Krok 3. W lutym, w marcu i w kwietniu 2024 r. spełniaj warunki aktywności

  Aby zgarnąć punkty, w każdym z miesięcy: luty, marzec i kwiecień 2024 r. spełnij następujące warunki:

  • wykonaj min. 3 transakcje kartą do Konta w Porządku oraz
  • zapewnij wpływ lub wpływy na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł.

  Za każdy miesiąc, w którym wywiążesz się z powyższych zadań, zgarniesz 8000 punktów – maksymalnie możesz zatem otrzymać 24 000 punktów. Jeśli w którymś z miesięcy nie uda Ci się spełnić warunków, możesz ubiegać się o bonus w kolejnym miesiącu.

  Transakcje: uznane zostaną płatności kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych z wyjątkiem:

  • drugiej i każdej kolejnej płatności wykonanej tego samego dnia i w tym samym miejscu,
  • transakcji zwróconych,
  • operacji przeniesienia sald, z wykorzystaniem czeków, dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków, danin, odsetek (w tym za zwłokę) i opłat, a także związanych z hazardem,
  • transakcji oznaczonych kodami MCC wskazanymi w regulaminie: 4829 (internetowe przekazy pieniężne), 6010 / 6011 / 6012 (instytucje finansowe), 6050 / 6051 (przekazy pieniężne), 6540 (instytucje niefinansowe),
  • doładowań portfeli cyfrowych / wirtualnych oraz zakupów lub doładowań kart podarunkowych.

  Pamiętaj: w konkretnym sklepie możesz wykonać tylko jedną transakcję danego dnia. Nie możesz spełnić warunku transakcyjności, dzieląc zakupy na kilka płatności.

  Wpływy: liczą się wszelkie wpływy (np. wynagrodzenie, świadczenia emerytalne i rentowe) z wykluczeniem wpływów wewnętrznych m.in. z lokat, kredytów, dopisanych odsetek i wpływów z innych rachunków w Banku Pocztowym. Przelew ze swojego konta w innym banku spełni warunek stawiany przez organizatora.

 • Premia. Odbierz należne punkty

  Punkty za dany miesiąc będą widoczne na Twoim rachunku w programie najpóźniej w ciągu 30 dni roboczych następujących po miesiącu, w którym spełniłeś warunki ich otrzymania.

  Uwaga: punkty tracą ważność po 6 miesiącach, masz więc pół roku na ich wymianę na jedną z nagród z katalogu. Po tym czasie bezpowrotnie przepadną!

  Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Mission complete!

Konto objęte promocją

Konto w Porządku

Bank Pocztowy
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 6,99 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Przydatne dokumenty

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4
(8 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos