Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 1000 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

6000 punktów (ok. 90 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska

Publikacja:
6000 punktów (ok. 90 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) Maksymalnie 6000 punktów (ok. 90 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez Santander Bank Polska.
Po drodze Wysokość premii uzależniona jest od liczby transakcji u partnerów akcji.
Zbliżający się koniec lata stał się pretekstem do kolejnej akcji pomagającej zdobyć punkty w programie Bezcenne Chwile. Jeśli wydasz określone kwoty u wskazanych partnerów Bezcennych Chwil, zyskasz nawet 6000 punktów, które stanowią równowartość ok. 90 zł. Premia uzależniona jest od liczby transakcji w miejscach uczestniczących w promocji.

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile opiera się na zbieraniu punktów u jego partnerów, które później można wymienić na nagrody z katalogu.

Zdobycie atrakcyjnego bonusu nie jest łatwe, bo za każde wydane 5 zł możesz zdobyć maksymalnie 8 punktów. Stąd co pewien czas organizowane są akcje specjalne, w których bonusowe punkty wpadają za wykonanie jednej lub kilku ściśle określonych transakcji.

Z taką sytuacją mamy właśnie do czynienia w przypadku akcji "Bezcenne Chwile na koniec lata". Chodzi w niej o to, by do 30 września 2021 r. wydać w podmiotach uczestniczących w akcji kwotę wskazaną w regulaminie:

 • Multikino - 50 zł,
 • Empik (sklep stacjonarny lub internetowy) - 100 zł,
 • Homla (placówka stacjonarna lub sklep internetowy) - 100 zł,
 • Smyk (sklep stacjonarny lub internetowy) - 100 zł.

Transakcja spełniająca warunki regulaminu oznacza bonus w postaci 1500 punktów w Bezcennych Chwilach, tak więc płacąc u każdego z partnerów tej promocji, otrzymasz 6000 punktów, które stanowią równowartość ok. 90 zł.

Kto może otrzymać punkty?

Prawo zdobycia bonusowych punktów przysługuje osobom z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska, która na dodatek jest zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

Okazja do rozpoczęcia współpracy

Opisywana promocja może być kolejnym pretekstem do rozpoczęcia współpracy z Santanderem, jeśli dotąd nie jesteś klientem tego banku. Znacznie ważniejszym jest jednak możliwość zdobycia pokaźnego bonusu za założenie w nim konta osobistego.

4000 punktów na powitanie

Jeśli nie uczestniczysz dotąd w Bezcennych Chwilach, to możesz zyskać podwójnie – nie tylko w opisywanej akcji, ale i w promocji przygotowanej dla nowych uczestników Bezcennych Chwil, w której do zgarnięcia jest 4000 punktów (równowartość ok. 60 zł)

Więcej transakcji = wyższa nagroda

Oto, co musisz zrobić, by zdobyć premię:

Start
 • Krok 1

  Jeśli dotąd nie zarejestrowałeś swojego "plastiku" z logo Mastercard od Santandera w Bezcennych Chwilach, zrób to jak najszybciej.

  Pamiętaj, że możesz wziąć udział w specjalnej akcji dla nowych uczestników i zdobyć 4000 punktów powitalnych.

 • Krok 2

  Do 30 września 2020 r. wykonaj choć jedną transakcję spełniającą poniższe warunki:

  • płatność na kwotę min. 50 zł w Multikinie,
  • zakupy na kwotę min 100 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym Empik, Homla albo Smyk.
 • Informacja

  W promocji możesz otrzymać maksymalnie 4 nagrody po 1500 punktów w Bezcennych Chwilach, po jednej za zakup spełniający wymagania regulaminu u każdego z partnerów promocji.

 • Premia

  Promocyjne punkty zostaną dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 21 dni od daty spełnienia przez Ciebie zasad tej akcji. Musisz je wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty ich przyznania, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Mission complete!

Przy ocenie spełnienia warunku aktywności nie będą uwzględniane transakcje zwrócone.

Zakupy na kwoty niższe niż wskazane powyżej oraz dokonane w różnych sklepach nie podlegają sumowaniu.

Wybór nagrody należy do Ciebie

Opisywana promocja pozwoli Ci w krótkim czasie zdobyć znaczącą liczbę punktów w Bezcennych Chwilach. Od Ciebie zależy, ile transakcji premiowanych punktami zrealizujesz, a tym samym jak wysoki bonus zgarniesz. O tym, na co przeznaczysz zdobyte punkty, też zdecydujesz samodzielnie. Udanych zakupów!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
młoda
Gość

Jak tu złożyć reklamację? Zapłaciłam w trzech sklepach (w dwóch stacjonarnie, w jednym internetowo na telefonie) i dostałam tylko 3000 pkt :(

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@młoda

Spróbuj odczekać regulaminowe 21 dni na naliczenie punktów. Jeśli się nie pojawią, możesz złożyć reklamację na adres [email protected] lub telefonicznie (+48) 61 664 60 10 (od 8:00 do 22:00).

Odpowiedz

G
gucio
Gość

Czy zamówienie dodatkowej karty Mastercard (mam Visę) jest płatne? Nie mogę tego znaleźć w tabeli opłat i prowizji.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@gucio

Santander nie pobiera opłaty za wydanie karty. Ja mam Mastercard i jedyna do wyboru teraz to Visa. U Ciebie powinno być odwrotnie.

Zawsze możesz też zastrzec Visę np. u doradcy wideo w aplikacji i poprosić o wydanie Mastercarda.

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Czy transakcji można dokonać przez Google Pay albo Apple Pay?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@bankowicz

Tak, można :)

Odpowiedz

N
Nina
Gość
@Aldona Derdziak

Za zarejestrowanie karty, w programie Bezcenne Chwile, miałam otrzymać bonusowe punkty, niestety, ciągle pojawiał się problem z dostępem do konta w tym programie, oczywiście rejestrowałam kilkukrotnie,problem pojawiał się do tego momentu, aż akcja promocyjna bonusowe punkty minęła i nie otrzymałam ani jednego punktu, więc nie warto korzystać z promocji, już miałam wcześniej takie doświadczenie z tym bankiem, nie polecam !!!!!!!!!

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Nina

Przykro nam, że nie udało Ci się uzyskać bonusowych punktów. Zawsze możesz spróbować złożyć reklamację, jeśli nastąpiło to z winy organizatora...

Odpowiedz