HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Publikacja:
HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 72 000 punktów (900 zł) w programie Bezcenne Chwile.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Citibanku od 1 kwietnia 2023 r.
Po drodze Rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile, transakcje bezgotówkowe kartą, skorzystanie z usługi Raty w Karcie.
Weź udział w promocji
Atrakcyjna premia od Citibanku! Za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity możesz zyskać nawet 72 000 punktów w Bezcennych Chwilach, co stanowi równowartość 900 zł. Trzeba się jednak pospieszyć – nagrody przewidziano tylko dla 1500 uczestników!

Promocja "Bezcenne nagrody na wyciągnięcie karty kredytowej Citibank - edycja 2"

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 3 czerwca 2024 r. lub do osiągnięcia limitu 1500 zawartych umów o kartę kredytową Citi Simplicity.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 72 000 punktów w Bezcennych Chwilach, których wartość to aż 900 zł.

Do tego bank gwarantuje uczestnikom promocji roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty bez dodatkowych warunków.

Czy możesz skorzystać?

Chcąc wnioskować o kartę kredytową w ramach promocji, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych i wykazać się określonymi dochodami.

Jeśli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną, Twoje miesięczne wynagrodzenie "na rękę" nie może być niższe niż 1200 zł, a w obecnym miejscu pracy powinieneś pracować od co najmniej 3 miesięcy.

Dla prowadzących działalność gospodarczą wymagania są nieco ostrzejsze – dochody min. 2500 zł netto, a okres funkcjonowania Twojej firmy nie może być krótszy niż 2 lata.

Wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie.

Poza warunkiem uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Citibank wprowadził też ograniczenie dotyczące karencji, które tym razem jest dość liberalne. Z oferty skorzystają osoby, które nie posiadały w tym banku głównej karty kredytowej od 1 kwietnia 2023 r. Z udziału w akcji wykluczeni są natomiast nierezydenci, a także obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Posiadacze konta osobistego lub innych produktów Citibanku oczywiście mogą wziąć udział w promocji.

Z zapisów regulaminu promocji wynika, że nie mogą w niej uczestniczyć osoby, które mają już konto w Bezcennych Chwilach.

Co musisz zrobić?

Droga do 900 zł w Bezcennych Chwilach w Citibanku
 • Krok 1. Do 3 czerwca 2024 r. zawnioskuj o Citi Simplicity na stronie banku .

  Do 3 czerwca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku .

  Pamiętaj, że limit wynosi 1500 umów i może szybko ulec wyczerpaniu!

  Przed zawarciem umowy powinieneś także wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie Mastercard. Ma to na celu potwierdzenie, że spełniłeś warunki promocji, aby Mastercard mógł przekazać Ci nagrodę.

 • Krok 2. Przedstaw bankowi dokumenty dochodowe

  W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

 • Krok 3. Zawrzyj z Citibankiem umowę o kartę Citi Simplicity i aktywuj ją

  Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Premia. Skorzystaj z rocznego zwolnienia z opłat za kartę

  Spełnienie powyższych wymagań wystarczy do uzyskania rocznego zwolnienia z opłaty za obsługę karty.

 • Krok 4. Przystąp do Bezcennych Chwil

  Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty przez pierwsze 3 miesiące

  Do końca trzeciego miesiąca, licząc od dnia zawarcia umowy, wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Bank nie uzna tzw. transakcji szczególnych (np. związanych z grami hazardowymi) i operacji gotówkowych (do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów). Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

 • Premia. Odbierz 24 000 punktów (300 zł) w Bezcennych Chwilach

  Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (równowartość 300 zł).

  O ich przyznaniu zostaniesz poinformowany w wiadomości widocznej w bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, zaś punkty będą naliczone naliczone w ciągu 30 dni od daty otrzymania wspomnianej informacji.

  Przyznane Ci punkty będą ważne przez 9 miesięcy, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

 • Krok 6. Aktywnie korzystaj z karty kredytowej Citi Simplicity od 4. do 8. miesiąca

  W czwartym, piątym, szóstym, siódmym i ósmym miesiącu, licząc od dnia zawarcia umowy, wykonaj min. 10 transakcji kartą (lub nośnikiem zbliżeniowym) na łączną miesięczną kwotę min. 200 zł.

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek, otrzymasz 8000 punktów w Bezcennych Chwilach.

 • Premia. Odbierz 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach za kolejne miesiące

  O przyznaniu premii za dany miesiąc bank poinformuje przez bankowość elektroniczną do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. 8000 punktów (równowartość 100 zł) zasili Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni od momentu przesłania informacji.

  Łącznie możesz otrzymać nagrodę za 5 miesięcy, będzie to zatem 40 000 punktów (równowartość 500 zł). One też będą ważne przez 9 miesięcy od dnia ich przekazania.

 • Krok 7. Rozłóż transakcję na "Raty w Karcie"

  Do końca 12. miesiąca od dnia zawarcia umowy rozłóż na "Raty w Karcie" co najmniej jedną transakcję o wartości min. 1000 zł.

  Usługa "Raty w karcie" umożliwia spłatę ratalną wydatków poczynionych kartą kredytową. Możesz wybrać transakcje, które chcesz rozłożyć na raty, a resztę salda spłacić w całości bez odsetek. Musisz jednak pamiętać, by była to przynajmniej jedna transakcja na kwotę min. 1000 zł.

 • Premia. Odbierz ostatnie 8000 punktów w Bezcennych Chwilach

  O przyznaniu premii za rozłożenie transakcji na raty zostaniesz poinformowany w bankowości elektronicznej do końca kolejnego miesiąca. 8000 punktów zasili Twoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 30 dni od momentu przesłania informacji, a punkty będą ważne przez 9 miesięcy.

Mission complete!

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę w maju 2024 r., to do końca czerwca będziesz musiał przystąpić do programu Bezcenne Chwile i zarejestrować w nim kartę. Kolejne działanie to wydanie kartą łącznie przynajmniej 1000 zł do końca lipca 2024 r., za co otrzymasz 24 000 punktów (300 zł). Następnie od sierpnia do grudnia 2024 r. należy wydawać kartą co miesiąc min. 200 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, bank przekaże Ci 8000 punktów (100 zł). Na ostatni bonus w tej wysokości zasłużysz, jeśli do końca kwietnia 2025 r. rozłożysz co najmniej jedną transakcję o wartości min. 1000 zł na „Raty w Karcie”.

Wszystkie bonusy otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania Twoja kredytówka będzie aktywna.

Premia jest zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
5
(1 ocena)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos