Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Dwuletnia ochrona komputera i smartfona z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

Dwuletnia ochrona komputera i smartfona z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Dwuletnia ochrona antywirusowa o wartości ponad 350 zł
Po drodze Należy aktywować aplikację mobilną oraz w miesiącach marzec 2019 - luty 2020 spełniać warunki aktywności (wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł + przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł).
Nagrodą w promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas jest tym razem nie premia gotówkowa, a dwuletnia subskrypcja na oprogramowanie antywirusowe. Nie warto jednak lekceważyć takiej premii, gdyż jej wartość to ponad 350 zł!

Promocja „Bezpiecznie z kontem” organizowana przez spółkę Ad Astra z siedzibą w Michałowicach potrwa maksymalnie do 15 lutego 2019 r. „Maksymalnie”, gdyż obowiązuje limit 1500 rejestracji.

Oferta dla „nowych klientów”. Co to znaczy?

Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które są nowymi klientami banku. Będąc precyzyjnym – chodzi o warunek, by uczestnik promocji nie posiadał ani nie był współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie 24 miesięcy poprzedzających udział w akcji (dotyczy to również rachunków oferowanych przez Raiffeisen Polbank przed przejęciem jego podstawowej działalności przez BGŻ BNP Paribas).

Cenna nagroda

Stawką jest dwuletnia ochrona Twojego komputera i smartfona z systemem Android dzięki oprogramowaniu ESET Security Pack 1+1. Oprócz zabezpieczenia przed wirusami oprogramowanie zapewnia ochronę podczas korzystania z bankowości internetowej oraz możliwości dotyczące kontroli rodzicielskiej.

Wartość nagrody to w sumie aż 356,88 zł (14,87 zł x 24 miesiące)! Jak ją zdobyć?

Załóż konto…

Oto instrukcja:

  1. Pamiętając o limicie 1500 rejestracji, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji. Podaj wymagane dane oraz „odhacz” wszystkie 4 pola (oświadczenie, dwie zgody i upoważnienie).
  2. Do 15 lutego 2019 r. złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Koniecznie wykorzystaj w tym celu przycisk, który wyświetli się na ekranie po wypełnieniu formularza (ewentualnie możesz skorzystać z linka, który otrzymasz na podany adres e-mail).
  3. Do 28 lutego 2019 r. podpisz umowę z bankiem za pośrednictwem kuriera.
  4. Nie rezygnuj z konta co najmniej do momentu odebrania nagrody.

…i wykaż się konsekwencją

Premia podzielona jest na trzy nagrody. Każdej dotyczą nieco inne warunki do spełnienia.

Nagroda pierwsza: subskrypcja na kwiecień 2019 r.

Do 10 marca 2019 r. dokonaj aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile. W zamian otrzymasz subskrypcję oprogramowania ESET Security Pack ważną przez cały miesiąc kwiecień 2019 r.

Wiadomość e-mailową o przyznaniu nagrody otrzymasz najpóźniej 25 marca 2019 r., zaś do 27 marca otrzymasz (również e-mailem) kod aktywacyjny do oprogramowania wraz ze stosowną instrukcją.

Nagrody od drugiej do dwunastej (subskrypcja od maja 2019 do marca 2020)

Aby utrzymać subskrypcję przez kolejnych 11 miesięcy:

  • spełnij warunek dotyczący aktywacji aplikacji (Etap I) oraz
  • w każdym z miesięcy marzec 2019 – styczeń 2020 dokonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 200 zł.

Liczą się transakcje kartą (również w Internecie) oraz płatności Google Pay i Apple Pay. Pamiętaj też o wykluczeniu transakcji dokonanych w sklepach o określonych (wymienionych w regulaminie) kodach MCC.

Ważna uwaga - otrzymanie subskrypcji w danym miesiącu zależy od tego, czy spełniłeś warunek dwa miesiące wcześniej. Już tłumaczymy, jak to rozumieć: aby otrzymać ochronę antywirusową na maj 2019 r., warunek dotyczący transakcji musisz spełnić w marcu 2019, na czerwiec – w kwietniu itd. W regulaminie umieszczono nawet tabelę, która dobrze obrazuje ten mechanizm.

Co również istotne, niespełnienie warunku otrzymania subskrypcji w danym miesiącu nie wyklucza Cię z ubiegania się o nią w kolejnych miesiącach.

Wiadomość o przyznaniu miesięcznej subskrypcji otrzymasz do 18. dnia miesiąca (lub w najbliższy dzień roboczy po tym dniu) następującego po miesiącu spełnienia warunku jej otrzymania. Z kolei kod otrzymasz do 27. dnia tego miesiąca (w przypadku utrzymania ciągłości subskrypcji będzie ona odnawiana automatycznie bez konieczności wprowadzania kolejnego kodu).

Nagroda trzynasta (subskrypcja roczna od kwietnia 2020 do marca 2021)

Aby przysługiwała Ci subskrypcja przez kolejny rok, powinieneś w każdym z miesięcy marzec 2019 – luty 2020 zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł. Wpływy mogą pochodzić z dowolnych źródeł z wyjątkiem wpłat gotówkowych oraz przelewów z innych Twoich rachunków (w tym kredytowych) prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank lub BGŻOptima.

Podkreślamy, że akurat w tym przypadku nie może być wyjątków – warunek dotyczący wpływów należy spełniać regularnie w każdym miesiącu.

O przyznaniu rocznej subskrypcji zostaniesz powiadomiony najpóźniej 18 marca 2020 r., zaś kod otrzymasz 27 marca 2020 r.

Wartość wszystkich nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Cechą Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas jest brak opłat za większość podstawowych operacji bankowych. Dotyczy to zarówno prowadzenia rachunku, jak i korzystania z karty czy zwykłych przelewów internetowych. Bezpłatnie wypłacisz również gotówkę z bankomatów własnych banku oraz maszyn należących do sieci Planet Cash. Za wypłatę z pozostałych bankomatów w kraju zostanie jednak pobrana prowizja w wysokości aż 5 zł.

Atutami konta są m.in. aplikacja mobilna GOmobile oraz dostęp do nowoczesnych metod płatności (Google Pay, Apple Pay, Blik i Masterpass). Ze szczegółowym opisem rachunku zapoznasz się w naszej analizie.

Cenna nagroda za regularną aktywność

Zasady promocji sprawiają wrażenie dość skomplikowanych, ale to raczej pozory. Koniec końców chodzi po prostu o regularną aktywność na koncie (wpływy + transakcje). Organizator sowicie ją nagradza, przyznając nawet 24 miesiące ochrony antywirusowej dla Twoich urządzeń.

Wartość nagrody (ponad 350 zł), nawet biorąc pod uwagę warunki promocji, prawdopodobnie przyciągnie wielu chętnych do otwarcia Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Dlatego właśnie radzimy nie zwlekać – pamiętaj, że z oferty skorzysta maksymalnie 1500 uczestników!

Gdyby warunki tej akcji nie były dla Ciebie atrakcyjne lub wydają Ci się zbyt trudne, to przyjrzyj się innej promocji Konta Optymalnego, w której za jego założenie i aktywność są do zdobycia bony do wykorzystania w sklepach Żabka. W sumie jest ich 6 o łącznej wartości 180 zł. Możesz też spojrzeć na nasz ranking kont osobistych, w którym znajdziesz informacje o promocjach w innych bankach.

Krystian

Autor tekstu o promocji