4000 zł na wyposażenie mieszkania dla korzystających z Bezpiecznego kredytu w Alior Banku

Publikacja:
4000 zł na wyposażenie mieszkania dla korzystających z Bezpiecznego kredytu w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 4000 zł na zakupy w wybranych sklepach.
Uczestnik Klient Alior Banku, który zaciągnął w nim Bezpieczny kredyt 2 procent.
Po drodze Zaciągnięcie kredytu hipotecznego.
Alior Bank przekonuje, że zaciągając Bezpieczny kredyt 2 procent właśnie w nim, można zyskać podwójnie - nie tylko przez 10 lat korzystać z dopłat do rat w ramach programu rządowego, ale i otrzymać 4000 zł na zakup wyposażenia do nowego mieszkania.

Promocja „Bezpieczny kredyt 2 procent plus”

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Wniosek o zaciągnięcie Bezpiecznego kredytu 2 procent w ramach promocji można złożyć do 30 listopada 2023 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 4000 zł do wykorzystania w wybranej przez uczestnika promocji sieci sklepów. Do wyboru są: Media Expert, RTV EURO AGD, Komfort (bezpośrednio w sklepach lub przez Internet) oraz sklepy internetowe Agata Meble oraz Vorwerk.

Nagrody będą miały postać kart podarunkowych (w przypadku sklepów Media Expert, Agata Meble i Vorwerk), kodu do aktywowania 4 bonów po 100 zł (do sklepów Komfort) lub spersonalizowanego linku do vouchera na stronie RTV EURO AGD.

Voucher do sklepu Vorwerk można będzie wykorzystać w trakcie prezentacji zorganizowanej na Twoje wyraźne zaproszenie w miejscu Twojego zamieszkania lub pobytu. Prezentację można umówić poprzez stronę internetową firmy w zakładce Zamów prezentację, bądź kontaktując się z jej infolinią lub z Przedstawicielem Thermomix®/Kobold.

Czy możesz skorzystać?

Warunkiem złożenia wniosku o Bezpieczny kredyt 2 procent jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych. Bonus otrzymają osoby, którym, po zbadaniu ich zdolności kredytowej, taki kredyt zostanie uruchomiony.

Co musisz zrobić?

Droga do 4000 zł na zakupy w wybranych sklepach
 • Krok 1. Do 30 listopada 2023 r. złóż w Alior Banku wniosek o Bezpieczny kredyt 2 procent.

  Do 30 listopada 2023 r. złóż w placówce Alior Banku wniosek o Bezpieczny kredyt 2 procent. Wyraź przy tym zgodę na przetwarzanie przez bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych i kontaktowanie się z Tobą drogą elektroniczną oraz telefonicznie.

 • Krok 2. Zarejestruj swój udział w promocji

  Po podpisaniu umowy o Bezpieczny Kredyt 2 procent, ale nie później niż 29 grudnia 2023 r., zarejestruj się na stronie promocji.

  Na tym etapie musisz wybrać sklep, do którego chcesz otrzymać bon zakupowy (przemyśl dobrze swoją decyzję, bo nie ma możliwości dokonania zmiany) i zaakceptować regulamin promocji.

  W przypadku kilku współkredytobiorców wystarczy, że zrobi to tylko jeden z nich. Potwierdzenie rejestracji zostanie przekazane osobie dokonującej zgłoszenia na adres e-mail widoczny w Kartotece Klienta w Alior Banku.

 • Krok 3. Dopilnuj uruchomienia kredytu

  Dopilnuj, by Alior Bank uruchomił Twój Bezpieczny kredyt 2 procent lub jego pierwszą ratę najpóźniej 29 grudnia 2023 r.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Nagroda zostanie Ci przekazana w ciągu 20 dni roboczych licząc od dnia uruchomienia kredytu, lecz nie później niż do 30 stycznia 2024 r.

  Gdyby, z niezależnych od Ciebie przyczyn, nie było możliwości realizacji voucherów w wybranej sieci sklepów, będziesz miał możliwość jej zmiany lub otrzymasz ekwiwalent pieniężny na podstawie złożonego wniosku. Powinieneś go złożyć w placówce Alior Banku, w której zawarłeś umowę kredytową.

  Formalnościami podatkowymi związanymi z nagrodą nie musisz się martwić, gdyż Alior Bank zobowiązał się w regulaminie promocji do dokonania stosownych rozliczeń z fiskusem.

Mission complete!

Kredyt objęty promocją

Bezpieczny Kredyt Alior Bank

Alior Bank
 • Oprocentowanie bankowe
  7,646%
 • Oprocentowanie po dopłacie
  2,626%

 • Prowizja
  0%
 • RRSO
  4,93%

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji „Bezpieczny kredyt 2 procent plus”

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos