Wróć

8 biletów do kina (o wartości nawet 240 zł) za ubezpieczenie samochodu online w Banku Millennium

1 komentarz / opinia
8 biletów do kina (o wartości nawet 240 zł) za ubezpieczenie samochodu online w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 4 lub 8 biletów do sieci kin Helios.
Uczestnik Klient Banku Millennium
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w bankowości elektronicznej Banku Millennium.
Wykupienie polisy ubezpieczeniowej w bankowości elektronicznej Banku Millennium przyniesie Ci 4 lub 8 biletów do sieci kin Helios. Wysokość nagrody zależy od tego, czy zdecydujesz się na samo obowiązkowe OC, czy wybierzesz pakiet OC/AC. Potem przyjdzie czas, byś zastanowił się, kogo zabierzesz do kina i jaki film wspólnie obejrzycie.

Bank Millennium po raz kolejny stara się zachęcić swoich klientów do wykupienia ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą swojej bankowości elektronicznej. Długi czas obowiązywania oferty – do 31 stycznia 2020 r. - sprzyja temu, by skorzystało z niej wiele osób. Przyjrzyjmy się więc bliżej szczegółom tej propozycji.

Kto może zdobyć bilety do kina?

W tym przypadku nie ma typowego wykluczenia wynikającego z okresu karencji. Obowiązuje niestety zasada, że kto już raz otrzymał nagrodę za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w Banku Millennium, ten nie może skorzystać z promocji ponownie.

Bilety do kina może zdobyć klient banku spełniający wszystkie poniższe wymagania:

 • Jest osobą pełnoletnią z pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiada w Banku Millennium rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową;
 • ma dostęp do bankowości elektronicznej;
 • Jest właścicielem samochodu, skutera lub motocykla, który chcą ubezpieczyć. Nie może to być jednak pojazd w leasingu, wykorzystywany w działalności gospodarczej ani samochód z kierownicą po prawej stronie.

Jak wykupić polisę, by otrzymać nagrodę?

Wymagane działania są bardzo proste. Po prostu trzeba ubezpieczyć swój pojazd:

Start
 • Krok 1

  Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej do 31 stycznia 2020 r.

 • Krok 2

  Upewnij się, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie z Banku Millennium i firm z nim współpracujących informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon.

  Możesz to sprawdzić swoim profilu w Millenecie, w części Ustawienia ogólne, w zakładce Zgody i rezygnacje.

 • Krok 3

  Podaj dane niezbędne do wystawienia polisy ubezpieczenia Twojego pojazdu i wybierz wariant ubezpieczenia oraz formę płatności: jednorazowo z Twojego konta osobistego lub kartą kredytową w ramach dostępnego limitu, albo też ratalnie (w tym przypadku kolejne raty będą pobierane co miesiąc przez Bank Millennium z Twojego konta).

 • Informacja

  Liczba wejściówek do kina, które otrzymasz, zależy od wybranego przez Ciebie wariantu ubezpieczenia:

  • tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC, ewentualnie OC z AC Mini – 4 bilety;
  • pakiet OC + AC w wariancie Ekonomicznym lub Optymalnym – 8 biletów.
 • Krok 4

  Nagrodę Bank Millennium przekaże w ciągu 60 dni od chwili rozpoczęcia okresu ubezpieczenia. Bilety będą miały postać cyfrowych kodów, które otrzymasz w wiadomości sms na zapisany w systemie informatycznym banku numer telefonu.

Mission complete!

Uwaga: 31 stycznia 2020 r. to nie tylko ostatni dzień na złożenia wniosku o ubezpieczenie, ale i opłacenia składki lub przynajmniej jej pierwszej raty!

Dodatkowe informacje

 • Ubezpieczycielem jest Grupa ERGO Hestia.
 • Wartość polisy OC musi przekraczać 500 zł.
 • Nie możesz odstąpić od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia. Gdybyś to zrobił, nie otrzymasz bonusu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zrezygnujesz z polisy AC, a ubezpieczenie OC będzie spełniało warunki promocji. W tym przypadku otrzymasz nagrodę za wykupienie samego OC, czyli 4 bilety.
 • Kody cyfrowe będziesz mógł wymienić na bilety w kinach Helios w terminie wskazanym w wiadomości sms. Zgodnie z regulaminem, będzie to czas nie krótszy niż 90 dni.
 • Premia otrzymana w ramach tej promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Oferta do przemyślenia

Promocje związane z wykupieniem ubezpieczenia komunikacyjnego w bankowości elektronicznej Banku Millennium mają charakter cykliczny. W poprzednich edycjach nagrodą była gotówka przekazywana na konto osobiste lub rachunek karty kredytowej. Szczerze mówiąc, uważamy, że była ona atrakcyjniejsza od proponowanych teraz biletów do kina. Po pierwsze dlatego, że pieniądze można wykorzystać na dowolny cel. Po drugie, sieć kin Helios nie jest równomiernie rozmieszczona na terenie Polski i skorzystanie z nagrody dla wielu osób może być uciążliwe, czy wręcz niemożliwe.

Zupełnie osobną kwestią jest sprawdzenie, czy propozycja Ergo Hestii, która jest w tym przypadku ubezpieczycielem, odpowiada Ci pod względem zakresu ochrony oraz wysokości składki.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Pio3
Gość

Millenium ma ostatnio wyraźny naddatek biletów do kina. Ciekawe czy w grudniu będą dawali pakiety po 30 sztuk :D

Odpowiedz