Nawet 3300 zł premii: 1800 zł moneyback za paliwo z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem + 1500 zł za aktywność w Alior Banku

Publikacja:
Nawet 3300 zł premii: 1800 zł moneyback za paliwo z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem + 1500 zł za aktywność w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 3300 zł premii: 1800 zł moneyback + 1500 zł w formie przelewu.
Uczestnik Nowy i obecny klient firmowy Alior Banku.
Po drodze Transakcje kartą Mastercard z Plusem, przelewy, operacje walutowe.
Alior Bank na nowy rok zaskakuje warunkami kolejnej edycji promocji firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem z premią nawet 1800 zł. Akcja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów i pozwala na odzyskanie części wydatków na stacjach paliw. Nowi klienci mogą ponadto zyskać 1500 zł za aktywność na rachunku firmowym w ciągu roku.

Promocja "Biznes na-plusie, ceny na minusie" edycja 2

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 września 2023 r.

Co możesz zyskać?

W promocji możesz zyskać 10% zwrotu wydatków na stacjach paliw, przy czym maksymalna miesięczna kwota zależy od statusu klienta. Nowi posiadacze kont firmowych zyskają max. 200 zł miesięcznie (1800 zł w ciągu 9 miesięcy trwania promocji), zaś obecni 100 zł miesięcznie (łącznie 900 zł przez 9 miesięcy).

Czy możesz skorzystać?

Oferta adresowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów firmowych Alior Banku.

Jako nowy klient traktowany jest przedsiębiorca, który przed rozpoczęciem promocji (2 stycznia 2023 r.) nie miał w Aliorze rachunku firmowego. Założenie go z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem to nie tylko szansa na moneyback na stacjach paliw, ale i okazja na zdobycie atrakcyjnej premii za operacje na koncie (o szczegółach piszemy niżej).

Obecni klienci mogą wziąć udział w promocji, o ile posiadali konto firmowe w dniu rozpoczęcia akcji, ale nie mają dotąd wydanej do niego karty debetowej, a teraz sięgną po wspomnianą wyżej "debetówkę".

Co musisz zrobić?

Droga po 3300 zł premii w Alior Banku
 • Krok 1. Do 30 września 2023 r. załóż iKonto Biznes w Alior Banku

  Do 30 września 2023 r. załóż iKonto Biznes w Alior Banku wraz z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem.

  Jeśli już posiadasz rachunek firmowy w Aliorze, ale nie korzystasz dotąd z żadnej karty debetowej, podpisz umowę o wspomnianą wyżej "debetówkę".

 • Krok 2. Realizuj warunki aktywności - transakcje kartą i przelewy

  W każdym miesiącu trwania promocji, czyli do 30 września 2023 r., wykonaj:

  • transakcje bezgotówkowe i/lub transakcje gotówkowe wszystkimi posiadanymi przez siebie kartami Mastercard z Plusem na łączną kwotę min. 500 zł;
  • minimum jeden przelew do ZUS lub US z rachunku firmowego.

  Jeśli nie spełnisz choć jednego z tych warunków, nie otrzymasz premii za dany miesiąc.

 • Krok 3. Płać kartą Mastercard z Plusem na stacjach paliw (max 1800 zł)

  Płać firmową kartą debetową Mastercard z Plusem na stacjach paliw. Bank będzie Ci zwracał 10% wydatków na paliwo, maksymalnie 200 zł/miesiąc (w przypadku nowych klientów) lub 100 zł (dotyczy obecnych klientów Aliora).

  Z zapisów regulaminu wynika, że miejsce wykonania transakcji będzie identyfikowane według kodów MCC. Musi to być punkt usługowo–handlowy posiadający jeden z numerów: 5172, 5541, 5542 lub 5983. To bardzo ważna informacja, gdyż może się zdarzyć, że zatankujesz w miejscu, które z racji przeważającej innej działalności będzie określone innym kodem MCC. Na szczęście w Aliorze nie ma problemu z upewnieniem się, czy dana transakcja zostanie objęta moneybackiem. Kod miejsca płatności znajdziesz w bankowości elektronicznej w szczegółach transakcji.

  Promocją nie są objęte hurtowe zakupy paliwa oraz płatności połączone z usługą typu cashback, czyli wypłaty w terminalach POS.

 • Premia. Odbierz moneyback za płatności na stacjach paliw

  Należną Ci kwotę otrzymasz na rachunek firmowy do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś płatności.

  Moneyback otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu wypłaty Twój rachunek firmowy nie będzie zamknięty ani w trakcie okresu wypowiedzenia.

  Przyznana Ci premia ma związek z Twoją działalnością gospodarczą, jest więc przychodem podatkowym, z którego musisz się rozliczyć z fiskusem według zasad, jakie stosujesz w swojej firmie.

 • Dodatkowy bonus. Aktywnie korzystaj z rachunku przez 12 miesięcy

  W przypadku, gdy nawiązałeś teraz współpracę z Alior Bankiem jako klient firmowy, aktywnie korzystaj z rachunku przez 12 miesięcy; wykonuj operacje, za które bank przyznaje premie. Jeśli w danym miesiącu zrealizujesz min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą, to otrzymasz premię według „cennika” określonego w regulaminie akcji "1500 zł dla firm"

Mission complete!

iKonto Biznes w Alior Banku

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos