Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł premii i nawet 400 zł oszczędności na rachunkach za zmianę dostawcy prądu (tylko dla mieszkańców Warszawy)

4 komentarze / opinie
50 zł premii i nawet 400 zł oszczędności na rachunkach za zmianę dostawcy prądu (tylko dla mieszkańców Warszawy)
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient PGE Centrum sp. z o.o.
Po drodze Wystarczy podpisać umowę o dostawę energii elektrycznej z PGE Centrum sp. z o.o. (marka Lumi).
Bonusów za różnego rodzaju działania można szukać wszędzie, nie tylko w bankach. Na poparcie tych słów przedstawiamy akcję związaną ze zmianą dostawcy prądu. Uczestnicząc w niej, możesz zaoszczędzić ok. 400 zł na rachunkach za energię elektryczną i zdobyć 50 zł premii gotówkowej. Niestety jest to propozycja tylko dla mieszkańców Warszawy.

Wszystko wskazuje na to, że o rządowych rekompensatach za tegoroczne podwyżki prądu możemy raczej zapomnieć Trzeba więc zadbać o optymalizację wydatków, np. montując energooszczędne żarówki, kupując sprzęt AGD najwyższej klasy energetycznej. Tyle tylko, że to kosztowne przedsięwzięcia i wymierne rezultaty będą widoczne dopiero po pewnym czasie. Natomiast udział w promocji przygotowanej przez spółkę Blue Services przyniesie efekty o wiele szybciej.

Wymierne korzyści

W ramach tej promocji do zdobycia są różnego rodzaju bonusy:

 • 50 zł premii gotówkowej za podpisanie umowy o dostawę energii elektrycznej;
 • 100% upustu na cenę prądu przez 3 miesiące (maksymalnie 1500 zł);
 • gwarancja niezmienności ceny energii elektrycznej przez 24 miesiące od chwili podpisania umowy.

Według porównywarki Rachuneo, jeżeli w okresie 6 miesięcy zużywasz ok. 1500 kWh (rodzina 2+2), możesz liczyć na oszczędności w kwocie ok. 400 zł.

Kto może zyskać?

Jak wspomnieliśmy na wstępie, propozycja dostępna jest tylko dla mieszkańców Warszawy i obowiązuje do 31 lipca 2020 r.

Uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca aktywne konto w serwisie BlueBonus, która jest przyłączona do sieci innogy Stoen Operator sp. z o.o., ale nie jest klientem PGE Centrum sp. z o.o. Jeśli chcesz brać udział w tej akcji, nie możesz figurować w żadnym rejestrze dłużników i posiadać zaległych zobowiązań wobec innych przedsiębiorstw energetycznych.

Do otrzymania bonusu konieczne jest zawarcie za pośrednictwem Partnera – Polskie Aplikacje Transakcyjne sp. z o.o. – umowy kompleksowej sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji dla klientów indywidualnych na warunkach określonych w regulaminie oferty promocyjnej „3 miesiące w bonusie”, organizowanej przez PGE Centrum sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciela marki „Lumi”.

Jak zaoszczędzić?

Droga do uzyskania premii i oszczędności nie jest wcale trudna i czasochłonna.

Start
 • Krok 1

  Do 31 lipca 2020 r. wyraź chęć uczestnictwa w akcji, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie internetowej promocji. Musisz przy tym zakreślić wszystkie znajdujące się poniżej pola (wiąże się to m.in. z zaakceptowaniem regulaminu promocji, zgodą na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia).

 • Informacja

  W wypadku, gdy po raz pierwszy bierzesz udział w promocji organizowanej przez Blue Services, musisz również aktywować swoje konto w serwisie Bluebonus, klikając w link przesłany na adres e-mail podany w formularzu.

  Jeśli masz już konto w serwisie BlueBonus, wystarczy, że zalogujesz się do niego i wyrazisz wspomniane wyżej zgody.

 • Krok 2

  Po zalogowaniu skorzystaj do 31 lipca 2020 r. z przycisku Przejdź do promocji i wypełnij znajdujący się tam formularz. Będziesz w nim mógł wybrać, jaką fakturę chcesz otrzymywać (elektroniczną czy papierową) oraz w jakiej formie podpiszesz umowę o dostawę prądu (online czy podczas spotkania z kurierem). Bardzo ważne, byś dodał do formularza skany obu stron ostatniej faktury za energię elektryczną oraz zdecydował, jakich zgód udzielasz. Na tym etapie są one dobrowolne.

 • Krok 3

  Zawrzyj z PGE Centrum sp. z o.o. (występującą pod marką Lumi) umowę kompleksowej sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji dla klientów indywidualnych oraz utrzymaj ją przez 14 dni. Oznacza to, że nie możesz skorzystać z odstąpienia od umowy w terminie przewidzianym ustawą.

 • Informacja

  Informację o przyznaniu Ci nagrody organizator prześle na adres e-mail podany w serwisie BlueBonus do 4 września 2020 r.

 • Premia

  50 zł premii gotówkowej otrzymasz do 30 września 2020 r. na rachunek bankowy, który wskażesz w zakładce Mój profil w serwisie BlueBonus. Zwracamy uwagę, że przed numerem konta muszą być litery PL.

Mission complete!

Pamiętaj, że rezygnacja z konta w serwisie BlueBonus lub cofnięcie jakiejkolwiek ze zgód albo podanie nieprawidłowego numeru rachunku będzie oznaczało, że nie otrzymasz premii.

Informacje o ofercie

Szczegółowe warunki dotyczące dostaw energii elektrycznej w ramach promocji „3 miesiące w bonusie” zawarte są w jej regulaminie. Tu powiedzmy tylko, że są w nim wymienione stawki za sam prąd (bez opłat za jego dostarczenie), opisane wzajemne prawa i obowiązki klienta i sprzedawcy energii.

Cena energii w promocji PGE Lumi

Warto wiedzieć, że w przypadku rozwiązania umowy przez klienta lub w sytuacji uniemożliwiającej realizację świadczenia usługi z przyczyn leżących po jego stronie w okresie obowiązywania gwarancji cen, klient jest zobowiązany do zapłacenia sprzedawcy kary umownej w wysokości 300 zł oraz sumy opłat handlowych pozostających do zapłaty w ramach oferty promocyjnej. Są one liczone od dnia rozwiązania umowy przez klienta lub daty, w której uniemożliwił on realizację świadczenia usługi.

Szkoda, że tylko w stolicy

Zaproponowane warunki współpracy z nowym dostawcą energii elektrycznej wydają nam się interesujące. Tym bardziej, że nie wiążą się z koniecznością załatwienia skomplikowanych formalności, wypełnienia mnóstwa formularzy. Nie ma też przeciwwskazań, by po dwóch latach korzystania z gwarantowanych cen zakończyć współpracę ze sprzedawcą energii i poszukać innej oferty promocyjnej. Podkreślamy, że nie wiąże się to z żadnymi uciążliwościami.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
G
Gonzo
Gość

A reszta Polski to co? Jak zawsze "warszawka" ma lepiej.

Odpowiedz

B
Bożka
Gość
@Gonzo

Cóż, możemy tylko ponarzekać, że nasi dostawcy prądu nie organizują podobnych akcji.

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Bożka

W jakim sensie? Premia za zmianę dostawcy? - tu zgoda. Ale czy oferta jest aż tak opłacalna? - tego nie wiem. Brakuje informacji o stawkach za 1 kWh. Przydałoby się dodać porównanie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Paweł89

Dziękuję za sugestię. Dodałem do tekstu tabelkę z ceną energii i wysokością opłaty handlowej. Mieszkańcy stolicy mogą ocenić opłacalność tej akcji odnosząc jej warunki do swojej sytuacji.

Osobom z innych części kraju trudno będzie ocenić rzeczywistą atrakcyjność tej propozycji, bo ceny energii są różne w różnych regionach.


Odpowiedz