Wróć

Promocja zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź dostępne akcje specjalne w PKO BP.

20 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci Orange w aplikacji mobilnej IKO banku PKO BP

Publikacja:
20 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci Orange w aplikacji mobilnej IKO banku PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) E-kod o wartości 20 zł do wykorzystania na Allegro.
Uczestnik Klient banku PKO BP, w tym marki Inteligo, który posiada numer telefonu pre-paid zarejestrowany w sieci Orange.
Po drodze Należy doładować telefon w sieci Orange na kwotę min. 100 zł, korzystając z aplikacji mobilnej IKO banku PKO BP.
Czasem niewiele trzeba, by zgarnąć atrakcyjną nagrodę. Tym razem wystarczy, że doładujesz telefon na kartę w sieci Orange, korzystając z aplikacji mobilnej IKO banku PKO BP, a voucher o wartości 20 zł do wykorzystania na Allegro będzie Twój. Regulamin pozwala, byś zdobył kilka nagród.

Kto nie wierzy, że szybkie i proste akcje są możliwe, ten jest po raz kolejny w błędzie. Łącząc przyjemne (działanie w aplikacji IKO banku PKO BP bez wychodzenia z domu) z pożytecznym (doładowanie telefonu na kartę), możesz zdobyć 20 zł na Allegro. Niestety dotyczy to tylko osób, które jednocześnie są klientami PKO BP i sieci Orange. Na szczęście bank współpracuje z różnymi operatorami telekomunikacyjnymi, były już też promocje związane z doładowaniami telefonu dla klientów T-Mobile, więc nikt nie powinien czuć się poszkodowany.

Kto ma szansę na nagrodę?

Akcja „Bon Allegro za doładowanie z Orange - zima 2022”, którą przygotowała spółka PKO BP Finat, trwa do 13 marca 2022 r. albo do wyczerpania puli nagród, których jest tylko 3000.

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych i adresem zamieszkania na terenie Polski, która posiada numer telefonu pre-paid zarejestrowany w sieci Orange i jest klientem PKO BP lub marki Inteligo.

Jak zgarnąć bonus?

Szybko i bezproblemowo:

Start
 • Krok 1

  Do 13 marca 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) doładuj konto swojego telefonu w sieci Orange kwotą min. 100 zł, korzystając z aplikacji IKO.

  Przydatne wskazówki znajdziesz tutaj.

 • Premia

  Jeśli wystarczy dla Ciebie nagród, to bonus w postaci elektronicznego vouchera o wartości 20 zł do wykorzystania na Allegro otrzymasz na numer telefonu, który doładowywałeś, najpóźniej 15 kwietnia 2022 r.

 • Krok 2

  Do 31 grudnia 2022 r. wykorzystaj e-kod podczas zakupów na Allegro.

Mission complete!

Zasady korzystania z e-kodów na Allegro opisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Warto? Z pewnością!

Pytanie czy warto uczestniczyć w tej akcji? wydaje się nam retoryczne. Po prostu TRZEBA, jeśli tylko masz numer telefonu w sieci Orange, który możesz doładować. Dodajmy, że regulamin pozwala na zdobycie więcej niż jednej nagrody i żadna z nich nie podlega opodatkowaniu.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Wera
Gość

Szkoda, że musi być aż 100 zł doładowania, ale i tak dobrze, że mają coś obecnych klientów. Ostatnio mieli też mieli promocję tylko że dla zaproszonych i z jakiegoś powodu zaproszenia nie otrzymałam.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Wera

Kryteria doboru uczestników promocji dla wybranych klientów znane są tylko bankowi. Piszemy o tych akcjach, by nikt ich nie przeoczył, ale także dlatego, by każdy mógł poznać ich zasady. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by zapytać w banku o możliwość otrzymania zaproszenia. Mieliśmy sygnały od Czytelników, że niekiedy można zostać "doproszonym" po zadaniu takiego pytania. Zawsze zachęcamy, by spróbować. Nic się nie traci, a można zyskać mniejszy lub większy bonus. ?

Odpowiedz