400 zł do Biedronki i 360 zł moneyback z kartą kredytową Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku

Publikacja:
400 zł do Biedronki i 360 zł moneyback z kartą kredytową Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 760 zł: 400 w bonach do Biedronki + 360 zł moneyback.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej Santander Consumer Banku.
Po drodze Transakcje kartą.
Weź udział w promocji
Na co dzień z kartą kredytową Visa TurboKARTA od Santander Consumer Banku związany jest moneyback w wysokości 360 zł. Jeśli ktoś uważa, że to zbyt mało jak na promocję "kredytówki", to spieszymy z informacją, że obecnie dodatkowo można zgarnąć 400 zł do Biedronki. W sumie do zdobycia jest więc 760 zł, a to już zacna nagroda.

Promocja "Bon do Biedronki z TurnoKARTĄ"

Organizatorem akcji „Bon do Biedronki z TurboKARTĄ” oraz sprzedaży premiowej "Zakupy z premią" jest Santander Consumer Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja z bonem do Biedronki trwa do 31 sierpnia 2024 r. lub do wyczerpania puli 2400 promocyjnych wniosków. Akcja z moneybackiem nie ma określonego terminu zakończenia.

Co możesz zyskać?

Aktualnie można zyskać 400 zł w postaci e-kodu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka (w promocji) oraz moneyback w wysokości 360 zł rocznie (oferta standardowa).

Czy możesz skorzystać?

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które posiadają kredytówkę Santander Consumer Banku lub były jej posiadaczami w 2023 i 2024 r., lecz wypowiedziały związaną z nią umowę.

Zwracamy uwagę, że konieczne jest przejście procesu weryfikacji zdolności i wiarygodności kredytowej. Od jego wyniku zależy decyzja o przyznaniu (lub nie) karty kredytowej i wysokości jej limitu.

Co musisz zrobić?

Droga po 760 zł premii w Santander Consumer Banku
 • Krok 1. Do 31 sierpnia 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKARTA

  Do 31 sierpnia 2024 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKARTA i podpisz z Santander Consumer Bankiem umowę.

 • Krok 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej

  W ciągu 30 dni od daty podpisania umowy choć raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z karty po podpisaniu umowy

  Po dopełnieniu formalności aktywnie korzystaj z otrzymanej kredytówki. Dopilnuj, by w czterech z pięciu miesięcy po wydaniu karty kredytowej (licząc od miesiąca, w którym podpisałeś umowę) zapłacić nią po min. 600 zł.

  Z promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność określoną kodami MCC podanymi w regulaminie:

  • 4829 - przelew środków pieniężnych,
  • 6010, 6012, 6051 - instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe; towary i usługi; waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
  • 6211 - pośrednicy ubezpieczeniowi,
  • 6540 - instytucje niefinansowe – zakup/obciążenie karty,
  • 7995 - obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach.

  Wymagań organizatora nie spełnią operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

 • Premia. Odbierz e-kody do Biedronki (4 x 100 zł)

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz wymagania regulaminu promocji (maksymalnie za 4 miesiące), bank przekaże Ci 100 zł w postaci e-kodu do wykorzystania w Biedronce.

  Nagrody otrzymasz pod warunkiem, że nie będziesz miał zaległości w spłacie karty dłuższej niż 10 dni i na kwotę wyższą niż 50 zł.

  E-kody bank przekaże Ci w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu podany przy wnioskowaniu o kartę. Stanie się to do końca kolejnego miesiąca po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności.

  W celu wykorzystania otrzymanego vouchera, który ma postać ciągu cyfr, należy wpisać je po wyborze sposobu płatności eKod w kasie samoobsługowej sieci Biedronka lub podać kod kasjerowi w kasie tradycyjnej. Regulamin nie wspomina o terminie ważności bonów, więc można przyjąć, że obowiązują standardowe zasady, czyli e-vouchery będą ważne bezterminowo.

 • Krok 4. Płać Visa TurboKARTĄ we wskazanych miejscach

  Aktywnie korzystaj z Visa TurboKARTY, a dodatkowo bank zwróci Ci część innych wydatków:

  • 5% na samodzielnych myjniach samochodowych (działających poza stacjami paliw);
  • 3% transakcji bezgotówkowych w restauracjach, pubach, kawiarniach i fast foodach;
  • 1% płatności na stacjach paliw.
 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback (max 30 zł/miesiąc)

  Należny Ci zwrot, maksymalnie 30 zł w miesiącu, będzie zaksięgowany na rachunku "kredytówki" w dniu generowania wyciągu za dany okres rozliczeniowy. Premia będzie widoczna jako „Twoje oszczędności”.

Mission complete!

Nagrody, które otrzymasz, korzystając z propozycji Santander Consumer Banku, nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać przed fiskusem.

Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku

 • Karta
  0 zł / 6,90 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Wyróżnikiem Visa TurboKARTY jest możliwość otrzymywania w każdym miesiącu zwrotu części wydatków (maksymalnie 30 zł/miesiąc) dokonanych w określonych przez Santander Consumer Bank miejscach.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.4
(22 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos