Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

50 zł do Xbox za zakup karty podarunkowej Xbox Game Pass Ultimate 3 w bankowości elektronicznej PKO BP

Publikacja:
50 zł do Xbox za zakup karty podarunkowej Xbox Game Pass Ultimate 3 w bankowości elektronicznej PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do Xbox.
Uczestnik Klient banku PKO BP posiadający dostęp do bankowości elektronicznej.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest zakup w bankowości elektronicznej karty podarunkowej Xbox Game Pass Ultimate 3.
Bank PKO BP nadal aktywnie promuje swoje produkty. Tym razem postanowił nagrodzić obecnych klientów posiadających dostęp do bankowości elektronicznej. Wystarczy za jej pośrednictwem kupić kartę podarunkową Xbox Game Pass Ultimate 3, by zgarnąć 50 zł w postaci bonu do wykorzystania w serwisie Xbox. Można zdobyć kilka nagród!

Od pewnego czasu bank PKO BP bardzo mocno się uaktywnił w działaniach promocyjnych i nieustannie zaprasza do ciekawych akcji. Oto przykłady:

Teraz dochodzi jeszcze jedna szansa na premię. Promocja „Bonusowa karta 50 zł przy zakupie Xbox Game Pass Ultimate 3 w PKO BP” trwa do 19 grudnia 2021 r., chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula 500 nagród przygotowanych przez organizatora, czyli spółkę PKO BP Finat.

Akcja dla klientów z dostępem do bankowości elektronicznej

Regulamin promocji nie zawiera żadnych istotnych ograniczeń uczestnictwa. Mówi jedynie, że mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Ważne, by uczestnik promocji miał dostęp do bankowości elektronicznej, czyli serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Kup kartę, zgarnij nagrodę

Zdobycie 50 zł do Xbox jest banalnie proste:

Start
  • Krok 1

    Do 19 grudnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) kup w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO kartę podarunkową Xbox Game Pass Ultimate 3.

  • Premia

    Bank przekaże elektroniczny bon o wartości 50 zł do wykorzystania w Xbox na adres e-mail, dla którego była kupowana karta podarunkowa. Stanie się to do 31 grudnia 2021 r.

Mission complete!

Dwie ważne uwagi

Po pierwsze – możesz zdobyć więcej niż jedną nagrodę.

Po drugie – bony do Xbox będą ważne do 30 listopada 2022 r.

Nasze sugestie

Jak widzisz, Twoim jedynym zadaniem w tej akcji jest zakup karty podarunkowej Xbox Game Pass Ultimate 3 w bankowości elektronicznej.

Pomyśl strategicznie i zgarnij kilka nagród... Karta podarunkowa do Xbox może być prezentem dla Ciebie, ale także wykorzystana jako upominek od Mikołaja, czy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia…

Pamiętaj, każdy zakup spełniający warunki promocji to bon o wartości 50 zł dla Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos