50 zł za wykupienie ubezpieczenia OC w porównywarce Punkta

Publikacja:
50 zł za wykupienie ubezpieczenia OC w porównywarce Punkta
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w gotówce.
Uczestnik Klient porównywarki Punkta.
Po drodze Zawarcie umowy ubezpieczenia komunikacyjnego OC.
Weź udział w promocji
Każda okazja ku temu, by zaoszczędzić na kosztach utrzymania samochodu, z pewnością cieszy kierowców. Przedstawiamy możliwość zdobycia 50 zł nagrody za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego OC w porównywarce Punkta. Propozycja dostępna jest także dla osób, którym polisa ubezpieczeniowa wygaśnie dopiero za pewien czas.

Promocja "Cashback"

Organizatorem akcji jest spółka Punkta.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja nie ma określonego czasu obowiązywania, organizator może ją zakończyć w każdym momencie.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest premia gotówkowa w wysokości 50 zł. Regulamin pozwala na jej zdobycie kilka razy, za zakup ubezpieczenia różnych pojazdów mechanicznych.

Czy możesz skorzystać?

O nagrodę mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych.

Co musisz zrobić?

Droga do 50 zł premii za wykupienie OC z Punkta.pl
 • Krok 1. Wejdź na stronę punkta.pl i określ, co chcesz ubezpieczyć

  Wejdź na stronę punkta.pl , określ, jaki pojazd chcesz ubezpieczyć i podaj swoje dane.

  Wskazówka Bankonautów: Z informacji na dole strony wynika, że samo wejście do serwisu punkta.pl z poziomu powyższego linka skutkuje automatyczną aktywacją promocji. Jeśli jednak w formularzu pojawi się miejsce na wpisanie kodu, wpisz: tt50

  Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgody marketingowe.

  W ramach promocji nie można ubezpieczyć przyczep, motocykli, motorowerów i skuterów.

 • Krok 2. Zawrzyj umowę ubezpieczenia

  Spośród przedstawionych propozycji wybierz tę, którą uznasz za najlepszą dla siebie, po czym zawrzyj umowę ubezpieczenia z wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym i nie odstępuj od niej przez min. 30 dni.

 • Krok 3. Poczekaj na informację o przyznaniu nagrody

  Prawo do otrzymania bonusu zostanie Ci przyznane w dniu zatwierdzenia u organizatora płatności za polisę. Towarzystwo ubezpieczeniowe może to zrobić w ciągu 90 dni od dnia zapłaty. Tak długi czas oczekiwania wynika z tego, że każdy klient ma prawo odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni.

  Informację o przyznaniu Ci nagrody dostaniesz w wiadomości e-mail lub SMS. W jej treści znajdziesz odnośnik do formularza wypłaty. Na jego wypełnienie masz 90 dni od daty otrzymania informacji.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Nagroda zostanie wypłacona na wskazane przez Ciebie konto bankowe prowadzone w Polsce w ciągu 60 dni od wypełnienia formularza wypłaty.

  Premia zdobyta przez uczestnika promocji będącego osobą fizyczną jest zwolniona z podatku dochodowego. Natomiast osoby ubezpieczające pojazd związany z prowadzoną pozarolniczą działalnością gospodarczą muszą potraktować bonus jako przychód swojej firmy i rozliczyć go według obowiązujących je reguł podatkowych.

Mission complete!
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos