Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

200 zł zwrotu za płatności kartą Twisto dla nowych lub zaproszonych klientów

11 komentarzy / opinii
200 zł zwrotu za płatności kartą Twisto dla nowych lub zaproszonych klientów
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł premii moneyback za płatności kartą.
Uczestnik Nowy lub zaproszony klient Twisto.
Po drodze Należy otworzyć lub posiadać konto Twisto wraz z kartą fizyczną lub wirtualną i do 30 kwietnia aktywnie z niej korzystać.
Twisto zaprasza swoich klientów do aktywnego korzystania z karty podczas codziennych zakupów w sklepach spożywczych. Jeśli zdecydujesz się na udział w akcji, możesz w prosty sposób zyskać 200 zł na spłatę należności.

Twisto zachęca do częstego korzystania z karty, oferując zwrot wynoszący 5% wartości transakcji dokonanych kartą fizyczną lub wirtualną w określonych punktach handlowych. Uczestnicy promocji mogą zdobyć maksymalnie nawet 200 zł (100 zł x 2 miesiące).

Akcja „Cashback za zakupy spożywcze z Twisto” trwa do 30 kwietnia 2021 r. lub do wyczerpania puli bonusów o wartości 100 000 zł (w praktyce oznacza to 500 premii po 200 zł, tak więc jeśli chcesz otrzymać pełną nagrodę, powinieneś w marcu i kwietniu jak najszybciej wykonać płatności na kwotę min. 2000 zł w każdym z tych miesięcy).

Kup teraz, zapłać później

Przypomnijmy pokrótce, jak działa karta Twisto. Robiąc nią zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, korzystasz z przyznanego limitu, a na spłatę masz nawet 45 dni. Z dokonanych płatności możesz się oczywiście rozliczyć dużo wcześniej. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty pod warunkiem uregulowania 10% należności.

Czym Twisto różni się od typowej karty kredytowej? Ano tym, że oferuje np. bardzo korzystne warunki dokonywania płatności zagranicznych (przeliczane są po kursie Mastercard i bez prowizji), a także zwroty za zakupy w wybranych sklepach (np. do 10% na AliExpress). Do tego proponuje opcję podzielenia płatności między kilka osób oraz zarządzanie kontem z poziomu niezwykle prostej i przyjaznej aplikacji mobilnej.

Dla kogo promocja?

Wróćmy jednak do promocji. Twisto kieruje ją do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają konto internetowe w Twisto oraz zawarły z fintechem umowę o usługę płatniczą.

Z regulaminu wynika, że w akcji mogą wziąć udział zarówno nowi klienci, którzy w okresie od 15 marca do 30 kwietnia 2021 r. dokonają rejestracji w Twisto, jak i zarejestrowani wcześniej użytkownicy.

W tym ostatnim przypadku fintech stawia jednak warunek – muszą to być osoby, które w ciągu 30 dni poprzedzających 15 marca: nie dokonały płatności w jednym ze sklepów wymienionych w załączniku nr 1 do regulaminu LUB wykonały transakcję kartą Twisto zgodnie z przypisaną przez aplikację kategorią „zakupy spożywcze”/”grocery” w kwocie poniżej 200 zł.

Jak zdobyć 200 zł moneybacku? - wskazówki dla nowych klientów

Jeśli jesteś nowym klientem i chcesz zgarnąć 200 zł na spłatę należności, musisz wykonać następujące czynności.

Start
 • Krok 1

  Do 30 kwietnia 2021 r. dokonaj rejestracji w Twisto na stronie internetowej lub wpisując kod CASHBACK5 w trakcie rejestracji.

  Zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 • Krok 2

  Także do 30 kwietnia 2021 r. płać kartą Twisto (fizyczną lub wirtualną) za zakupy spożywcze (stacjonarnie lub online) w sklepach wskazanych w załączniku nr 1 do regulaminu.

 • Premia

  Zwrot wynoszący 5% wartości transakcji (maksymalnie 100 zł w miesiącu) pojawi się na Twoim koncie w zakładce „Punkty".

  Premia ma postać kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać na spłatę należności względem Twisto maksymalnie do 30 września 2021 roku.

 • Informacja

  Do dnia wykorzystania przyznanego bonusu:

  • nie zamykaj konta internetowego i nie wypowiadaj zawartej umowy o usługę płatniczą,
  • nie odwołuj udzielonych zgód marketingowych oraz nie wyrażaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
Mission complete!

A co musi zrobić zaproszony klient?

W tym przypadku dokonanie płatności kartą fizyczną lub wirtualną Twisto za zakupy spożywcze w wyznaczonych punktach w okresie trwania promocji jest równoznaczne z przystąpieniem do akcji.

Zaproszony klient nie musi więc wykonywać żadnych innych działań, wystarczy, że spełni warunek opisany w Kroku 2. Nagroda zostanie przekazana w identyczny sposób, jak dla nowych użytkowników Twisto.

O czym warto wiedzieć

 1. W okresie promocji możesz otrzymać wiele bonusów (czyli zwrotów za poszczególne transakcje), jednak ich wysokość w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 100 zł.
 2. Z otrzymanego kodu możesz skorzystać jednorazowo, tzn., że nie możesz go rozbić w celu np. spłaty należności z więcej niż jednego okresu rozliczeniowego.
 3. Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.
 4. Promocja „Cashback za zakupy spożywcze z Twisto” nie łączy się z innymi akcjami specjalnymi. Oznacza to, że jeśli jesteś nowym klientem, nie będziesz mógł skorzystać z równoległej oferty, w której można zyskać 100 zł za samo założenie konta Twisto.

Ile kosztuje Twisto?

Konto Twisto może być darmowe, ale wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. W bezpłatnym pakiecie Online otrzymujesz kartę wirtualną z limitem, której możesz używać, płacąc online. Pierwszego dnia miesiąca Twisto podsumuje wszystkie Twoje transakcje wykonane w poprzednim miesiącu. Z kolei do 15. dnia masz czas na uregulowanie należności. Z kosztami musisz się liczyć jedynie w przypadku opóźnień w spłacie należności oraz przy przewalutowaniach transakcji.

W płatnym planie Space (9,99 zł miesięcznie) możliwości Twisto są znacznie szersze – m.in. możesz płacić fizyczną kartą (lub dodać kartę do Google Pay / Apple Pay) oraz nie ponosisz prowizji za przewalutowania. Warto dodać, że przez pierwsze 3 miesiące z pakietu Space możesz korzystać zupełnie za darmo. Później, w dowolnej chwili, możesz się wygodnie (jednym przyciskiem) przełączyć na wersję darmową w aplikacji mobilnej lub na koncie online.

100 zł za rejestrację czy 200 zł moneybacku?

Jeśli nigdy nie korzystałeś z usług oferowanych przez Twisto, sam będziesz musiał zdecydować, która z dwóch równoległych akcji jest dla Ciebie bardziej atrakcyjna.

Możesz otworzyć w Twisto konto, wyrobić kartę, a następnie od razu cieszyć się bonusem w wysokości 100 zł.

Możesz też otrzymać 200 zł nagrody – jednak w tym przypadku sama rejestracja nie wystarczy. Konieczne będzie dość aktywne korzystanie z karty, do tego w ściśle określonych przez organizatora sklepach. Jeśli ten warunek nie jest dla Ciebie żadnym problemem, to śmiało korzystaj z najnowszej okazji. Pamiętaj, że plastikową kartę otrzymasz tylko w płatnym planie, który przez 3 miesiące jest darmowy. Potem możesz swobodnie w prosty sposób zmieniać plan taryfowy, z jakiego korzystasz.

Jeśli masz wątpliwości, co wybrać, przyjrzyj się bliżej alternatywnej propozycji z premią na start i dopiero wtedy dokonaj wyboru.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(11)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
V
villas
Gość

Jakby co to wirtualną karte (w darmowej wersji) można dodac do Curve i płacić kartą Curve z limitu Twisto. Sam tak robię, polecam. Ostatnio dodałem tez tę kartę do apki Lidla i jak będę w Lidlu to sprawdzę, czy przejdzie płatność i czy wpadnie zwrot od Twisto.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@villas

Ostatnio sprawdzałem i odrzuciło płatność Curve z podpiętą darmową kartą Twisto...

Odpowiedz

G
Grawer
Gość

Serio organizator może zmienić może zmienić warunki promocji w jej trakcie???? A co z ludźmi, którzy przystąpili do promocji na podstawie wcześniejszego regulaminu i nie wiedzą, że nagle zmieniły się wymagania??? Zostaną bez premii, bo Twisto wypuściło niedopracowany regulamin??? Słabe to do bólu i mało poważne.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Grawer

Odpowiedź na Twoje pytania znajduje się w punkcie 10.4 regulaminu, który brzmi tak:

Twisto zastrzega sobie prawo zmiany treści Regulaminu w czasie trwania Promocji. Zmiana Regulaminu nie powoduje utraty przez Uczestnika praw nabytych przed zmianą Regulaminu. Informacja o zmianie Regulaminu zostanie ogłoszona poprzez zamieszczenie przez Twisto odpowiedniej informacji na Stronie internetowej ze wskazaniem daty, od której obowiązuje zmieniona treść Regulaminu oraz poprzez przesłanie właściwej informacji na adres poczty elektronicznej Uczestnika.

Oznacza to, że Twisto faktycznie zastrzegło sobie prawo dokonania zmian w regulaminie, ale zapisało, że prawa nabyte przed jego modyfikacją są respektowane. Zgodnie z przytoczonymi zapisami, uczestnicy akcji powinni otrzymać informację o zmianie zapisów.

Inaczej mówiąc, jeśli ktoś przystąpił do promocji na starych zasadach i spełni je, to powinien otrzymać nagrodę.

Odpowiedz

M
Monika
Gość

Z ciekawości zajrzałam do tej listy sklepów i tam jest taka dziwna pozycja PIEKARNIA CUKIERNIA. Czy to jest jakaś sieć, o której nigdy nie słyszałam? Czy chodzi o dowolną pierniarnię-cukiernie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Monika

To na pewno konkretna sieć piekarni, niestety na podstawie tylko tych dwóch słów trudno rozpoznać, o jaką chodzi.

Odpowiedz

J
Jano
Gość

Dostałem zaproszenie, dziękuję, ale nie skorzystam. Raz, trzeba wydać sporo kasy, dwa, musiałbym wyrobić kartę fizyczną, żeby odfajkować te zakupy spożywcze w lidlu czy innej biedronce, a przy bezpłatnym koncie karta kosztuje 10 zeta miesięcznie. Na plan droższy tez nie mam zamiaru się przesiadać, więc jak dla mnie, ta akcja to niewypał.

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Jano

Jeśli wydasz w sklepach spożywczych co najmniej 200 PLN to zrekompensujesz miesięczną opłatę za kartę. Wszystko ponad to już zysk. Maksymalnie wyniesie 180 zł po zrobieniu zakupów na 2000 zł, bo 20 zł trzeba odliczyć na opłaty.

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Remiq

Powinno być 'po zrobieniu zakupów na 4000 zł'

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Remiq

Jakbym mógł, to bym wziął udział w tej drugiej promce dla nowych klientów, bo tam nic praktycznie nie robisz, a dostajesz stówkę. Tu musisz sporo wydać, żeby dostać 180 zł. Jak dla mnie - wydawać 2000 zł na zakupy w lidlu to przesada. No, ale już jestem klientem Twisto, więc nic z tego. Chyba że namówię żonę... ?

Odpowiedz

B
Browarek
Gość
@Jano

Ty się Jano zastanów - teraz zrobisz zapasy (będą jak znalazł, jak wprowadzą pełny lockdawn), a potem zakupy na święta i 4 tys. rozejdą się bez problemu

Odpowiedz