Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 400 zł do Allegro (2 x 200 zł) za PKO Konto Dziecka w PKO BP.

100 zł do wydania na Empik.com dla zaproszonych klientów PKO BP

Publikacja:
100 zł do wydania na Empik.com dla zaproszonych klientów PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 2 kody o łącznej wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com.
Uczestnik Zaproszony klient banku PKO BP.
Po drodze Warunkiem zdobycia premii jest wykonanie w lutym i w marcu po 10 transakcji bezgotówkowych oraz zalogowanie się choć raz do bankowości elektronicznej (w każdym z tych miesięcy).
Aktywne korzystanie z karty debetowej wydanej przez PKO BP lub Blika może Ci przynieść bony o łącznej wartości 100 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Empiku lub w jego aplikacji mobilnej. Im więcej płatności wykonasz, tym Twoje szanse na zdobycie bonusu będą większe.

Pozyskanie przez bank nowego klienta, np. w ramach promocji z atrakcyjną nagrodą, to dopiero połowa sukcesu. Trzeba go jeszcze utrzymać, by nie miał ochoty przejść ze swoimi produktami do konkurencji. Stąd co pewien czas banki organizują specjalne akcje, do udziału w których zapraszają wybranych klientów. Na ogół kryteria doboru grupy docelowej nie są znane, instytucje finansowe kierują się sobie tylko znanymi kryteriami. Tak też jest w akcji „Dla aktywnych 8” przygotowanej przez bank PKO BP, która trwa do 13 lutego 2022 r.

Premia? Dwa kody do wykorzystania na Empik.com lub w aplikacji mobilnej Empik, każdy o wartości 50 zł (w sumie 100 zł).

Jak bank zaprasza do udziału w promocji?

W regulaminie promocji nie ma dokładnego wyjaśnienia zasad wyboru klientów, którzy otrzymają zaproszenie. Wiadomo jedynie, że bank wysyła je do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkałych na terenie Polski. Ponadto uprawnieni do udziału są wyłącznie posiadacze kont osobistych w PKO BP z wyjątkiem kont Inteligo, PKO Konta Dziecka i PKO Konta Pierwszego.

Sprawdź wiadomości w bankowości internetowej iPKO, aplikacji mobilnej IKO, a także skrzynkę e-mail i SMS-y – być może jesteś w gronie zaproszonych i przegapiłeś informację od PKO BP.

Zaprosili mnie – co mam zrobić?

Musisz przystąpić do promocji i aktywnie korzystać z karty. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Do 13 lutego 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji na podstawie otrzymanego zaproszenia.

 • Krok 2

  Sprawdź, czy masz wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Podpowiedź, jak to zrobić, znajdziesz na specjalnej podstronie banku.

 • Krok 3

  W lutym i w marcu, w każdym z tych miesięcy:

  • wykonaj po 10 transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem (z wyjątkiem przelewów) na dowolną kwotę;
  • choć raz zaloguj się do bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.
 • Informacja

  Uwaga: Radzimy, byś nie poprzestał na wykonaniu obowiązkowej liczby transakcji. Bank przygotował bowiem tylko 2400 nagród i gdyby liczba uczestników promocji, którzy spełnili jej wymagania, była wyższa, to o przyznaniu bonusów będzie decydowała większa liczba zrealizowanych płatności.

 • Premia

  Jeśli znajdziesz się w gronie nagrodzonych, to bon elektroniczny do wykorzystania na Empik.com / do aplikacji mobilnej Empik (każdy o wartości 50 zł) otrzymasz w bankowości internetowej w sekcji Wiadomości:

  • do 31 marca 2022 r. – za aktywność w lutym,
  • do 30 kwietnia 2022 r. – za aktywność w marcu.
Mission complete!

Dodatkowe informacje

Nagroda zostanie Ci przekazana pod warunkiem, że będziesz miał aktywny dostęp do bankowości internetowej iPKO i nie odwołasz zgody marketingowej.

Gdybyś posiadał kilka rachunków, to liczba wykonanych transakcji będzie liczona osobno dla każdego z tych kont w każdym z miesięcy. Nie oznacza to jednak, że każde konto bierze udział w promocji – jeden klient może zgarnąć maksymalnie 2 kody (po jednym za każdy miesiąc), niezależnie od liczby posiadanych rachunków.

Voucher możesz wykorzystać na zakupy do 30 września 2022 r., posługując się nim wielokrotnie do wyczerpania środków.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Płać i zyskaj

Szybka akcja, w której największą trudnością jest znalezienie się w gronie zaproszonych do udziału w niej. Co najgorsze, nie masz absolutnie żadnego wpływu na to, czy otrzymasz zaproszenie. Jeśli tak się stanie, to zarejestruj się w promocji, płać często debetówką PKO BP i daj sobie szansę na zakupy w sklepie internetowym Empiku na koszt banku.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
G
Grzegorz
Gość

Jestem klientem, mam konto, zaproszenia brak. Chciałbym poznać tok rozumowania banku, dlaczego jestem gorszym klientem i nie zasługuję na premię za lojalność.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Grzegorz

Cóż, wiadomo, że banki na własne potrzeby dokonują segmentacji klientów. Może zaproszenie jeszcze do Ciebie dotrze, bo promocja trwa dopiero od dziś.

Odpowiedz