Wróć

Do 140 zł premii za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim i 30 zł za płatności mobilne

Publikacja:
Do 140 zł premii za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim i 30 zł za płatności mobilne
Czas trwania
Cel (zysk) 140, 120 lub 100 zł - otrzymanie poszczególnych bonusów wiąże się ze spełnieniem nieco innych warunków.
Po drodze Aby zdobyć maksymalna premię, należy założyć Konto z Lwem Direct lub Komfort, aktywne posługiwać się kartą i BLIK-iem, zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe.
ING Bank Śląski sięga po sprawdzone rozwiązanie i po raz kolejny kusi nowych klientów premią gotówkową. W nowej edycji promocji za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort, aktywne posługiwanie się kartą lub Blikiem oraz skorzystanie z Otwartego Konta Oszczędnościowego wciąż możesz otrzymać bonus w wysokości 100, 120 lub 140 zł. Na skorzystanie z tej oferty masz czas do 31 grudnia 2018 r.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w akcji

Pamiętaj, że uczestnicy promocji muszą być osobami pełnoletnimi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych. Warto jednak podkreślić, że regulamin wyklucza osoby, które w okresie od 28 lutego 2017 r. do 31 października 2018 r. posiadały lub współposiadały następujące konta osobiste: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem PRP, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi.

Natomiast jeśli korzystałeś z innych produktów banku (np. lokat, kredytów czy Otwartych Kont Oszczędnościowych) bez przeszkód możesz wziąć udział w najnowszej akcji. Co więcej, jeśli masz w ING Banku Śląskim rachunek oszczędnościowy, będziesz miał w praktyce znacznie ułatwione zadanie, jako że posiadanie tego produktu jest jednym z warunków gwarantujących otrzymanie premii.

100, 120 czy 140 zł? Wybór należy do Ciebie!

Podstawowym warunkiem otrzymania każdej z premii (100, 120 lub 140 zł) jest otwarcie konta osobistego w ING wraz z kartą debetową. Weź pod uwagę, że przysługuje Ci tylko jedna nagroda, a jej wysokość jest uzależniona od Twojej aktywności. Poniżej przedstawiamy instrukcję, ale to od Ciebie zależy, którą z premii otrzymasz.

Premia 100 zł

Aby zdobyć tę nagrodę, musisz do 31 grudnia 2018 r. otworzyć Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową (nie zapomnij przy tym o wyrażeniu zgody marketingowej), a następnie założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe.

W dalszej kolejności powinieneś najpóźniej do 31 marca 2019 r. wykonać kartą debetową lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł (bank nie będzie uwzględniał wypłat z bankomatów oraz transakcji wycofanych lub anulowanych).

Premia 120 zł

W przypadku tego bonusu wymagania banku są już nieco większe. W celu otrzymania premii powinieneś do 31 marca 2019 r. przeprowadzić transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub Blikiem na łączną kwotę minimum 1000 zł (czyli wywiązać się z warunku umożliwiającego otrzymanie premii 100 zł), spełniając dodatkowo jeden z dwóch warunków:

  • W ramach tych płatności wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych LUB
  • Zapewnić wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1000 zł – przy czym wpływem może być tylko wynagrodzenie. Pamiętaj! Wpłaty własnych oraz wpływy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny, nie będą przez organizatora honorowane.

Premia 140 zł

W przypadku tej nagrody zdobycie gratyfikacji będzie wymagało od Ciebie dość dużego zaangażowania. Musisz bowiem wykonać kartą debetową lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł, przy czym przynajmniej 3 razy zapłacić Blikiem w sklepie internetowym, oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia na rachunek w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł. Na spełnienie tych wszystkich warunków masz czas do 31 marca 2019 r.

Regulamin promocji „Do 140 za otwarcie konta Direct lub Komfort” znajdziesz tutaj.

Przekazanie nagrody

Przypominamy, że nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej wypłaty będziesz posiadać oba otwarte w promocji rachunki: konto osobiste wraz z kartą debetową oraz rachunek oszczędnościowy.

Bank przekaże Ci premię najpóźniej do 15 kwietnia 2019 r. na Otwarte Konto Oszczędnościowe, a w przypadku posiadania więcej niż jednego Otwartego Konta Oszczędnościowego bonus trafi na rachunek otwarty najwcześniej. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto z Lwem Direct to nowoczesny i wielofunkcyjny rachunek, oferujący swoim posiadaczom wiele korzyści. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, darmowe są również przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Także obsługa karty może być bezpłatna, jeżeli przeprowadzimy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł lub – w przypadku studenckiej wersji konta – na 200 zł miesięcznie.

Pewnym minusem rachunku jest ograniczona liczba dostępnych darmowych wypłat bankomatów. Nie zapłacimy prowizji, o ile będziemy korzystali z maszyn sieci ING i Planet Cash. W przypadku bankomatów pozostałych sieci bezpłatna będzie pierwsza wypłata w miesiącu, natomiast koszt kolejnych to już 2,50 zł.

Użytkownicy Konta z Lwem Direct mogą skorzystać z wielu przydatnych narzędzi i usług, takich jak Blik, płatności HCE czy nowoczesna aplikacja mobilna. Dużym atutem konta jest również karta wielowalutowa, która umożliwia wygodne płatności za granicą bez konieczności posiadania kilku oddzielnych kart walutowych i ponoszenia wysokich kosztów przewalutowania. Natomiast funkcjonalnością, która może przypaść do gustu młodym klientom, jest możliwość otrzymania karty z zaprojektowanym przez siebie wizerunkiem (Moja Karta ING).

Dodatkowe 30 zł za płatności Google Pay

Po założeniu konta będziesz mógł skorzystać z jeszcze jednej okazji i zarobić kolejne 30 zł. Wystarczy, że do 10 listopada 2018 r. zapiszesz się do promocji poprzez wniosek dostępny w Moje ING, dodasz kartę debetową do Google Pay i wykonasz min. 3 płatności mobilne. Więcej o akcji piszemy tutaj.

Otwarte Konto Oszczędnościowe: 2,5% przez 4 miesiące

Warto pamiętać, że do udziału w promocji konieczne jest posiadanie również rachunku oszczędnościowego.

Otwarte Konto Oszczędnościowe oferowane właścicielom Konta Direct kusi promocyjnym oprocentowaniem na poziomie 2,5% w skali roku przez 4 miesiące (w ramach oferty „Bonus na start”). Mogą z niego skorzystać nowi klienci, którzy wpłacą na konto oszczędnościowe środki o wartości nieprzekraczającej 100 000 zł. Po 4 miesiącach (jak również w przypadku kwot powyżej 100 000 zł) oprocentowanie wynosi 0,7%.

Na szczęście, z Konta Oszczędnościowego na preferencyjnych warunkach można korzystać cyklicznie. W ramach promocji „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus”. ING Bank Śląski przygotował interesujący "bonus" - nowy rachunek, otwierany na 4 miesiące promocji, również z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Oferta dotyczy wyłącznie nowych środków do 100 000 zł i można z niej korzystać wielokrotnie.

Więcej o Otwartym Koncie Oszczędnościowym przeczytasz tutaj.

Komentarz redakcji

Naszym zdaniem zasady najnowszej promocji ING Banku Śląskiego są klarowne i proste – wystarczy założyć Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, otworzyć bezpłatny rachunek oszczędnościowy oraz dość aktywnie korzystać z konta i karty. Dodatkowo sami możemy wybrać wysokość premii oraz warunki, które chcemy spełnić.

W najprostszej wersji naszym jedynym zadaniem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub Blikiem na kwotę minimum 1000 zł. Warto zauważyć, że możemy w taki sposób rozłożyć transakcje, aby przez kolejne miesiące uniknąć opłaty za użycie karty i jednocześnie uzyskać dwie korzyści: bezpłatny rachunek i kartę oraz premię. Jeśli sprytnie podejdziemy do tematu i zrealizujemy min. 3 płatności Blikiem w Internecie, łatwo zgarniemy 120 zł. W wersji najbardziej „wymagającej” dodatkowo musimy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (wpływem tym może być tylko wynagrodzenie).

Otwarcie konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5% przez 4 miesiące to kolejny warunek, który powinniśmy spełnić, a który paradoksalnie możemy zaliczyć do „plusów” promocji. Szkoda tylko, że oprocentowanie po 4 miesiącach spada do 0,7%. Zawsze jednak po otrzymaniu premii możemy wypłacić środki z konta oszczędnościowego, zamknąć je i z czystym sumieniem skorzystać z konkurencyjnej oferty. W jej wyborze pomoże Ci nasz ranking kont oszczędnościowych.

Reasumując, jeżeli jesteś w stanie spełnić warunki promocji, a jednocześnie zależy Ci na efektywnym oszczędzaniu i zastrzyku finansowym w postaci premii – najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem ciekawą ofertą.

Otwórz konto i zgarnij 140 zł

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos