Wróć

Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank

2 komentarze / opinie
Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials   z Kartami Kredytowymi Citibank
Czas trwania
Cel (zysk) 15 000 bonusowych punktów w programie Mastercard Priceless® Specials.
Po drodze Po wyrobieniu karty kredytowej Citibanku i rejestracji w programie Mastercard Priceless® Specials należy dokonać transakcji na min. 500 zł/ mies. u partnerów programu.
Kreatywność marketingowców z Citibanku zdaje się nie mieć granic. Na łamach naszego portalu opisywaliśmy już promocje, w których nagrodami oprócz gotówki były m.in. brak odsetek na karcie kredytowej czy atrakcyjne vouchery produktowe. Teraz Citibank poszedł jeszcze dalej, w zamian za wyrobienie i korzystanie z darmowej karty kredytowej Simplicity oferując… punkty w programie Priceless Specials o rynkowej wartości do 300-350 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do promocji może przystąpić każda pełnoletnia osoba, która od 1 stycznia 2017 roku nie posiadała głównej karty kredytowej wydanej przez Citibank. Z akcji wyłączone są natomiast osoby zawodowo związane z Citibankiem oraz nierezydenci Polski.

Promocja obowiązuje do 12 lutego 2019 roku.

15 000 punktów Priceless Specials wymiennych na atrakcyjne nagrody

Punkty oferowane uczestnikom promocji mogą w każdej chwili zostać wymienione na wiele cennych nagród rzeczowych. Tytułowe 15 000 punktów Priceless Specials to suma, która wystarczy do:

  • zakupienia voucherów do sklepów SkiTeam oraz Emanuel Berg o łącznej wartości 400 zł;
  • doładowania telefonu w praktycznie każdej polskiej sieci komórkowej o wartości ok. 290 zł;
  • nabycia voucherów o łącznej wartości ponad 350 zł do wykorzystania na stacjach Circle K;
  • kupna zestawu sprzętów gospodarstwa domowego (ekspres do kawy, opiekacz, frytkownica) wartych w sumie prawie 400 zł.

Z pewnym przybliżeniem możemy więc określić, że punkty oferowane w promocji Citibanku mają rynkową wartość ok. 300-400 zł. Pełen katalog dostępnych nagród dostępny jest na stronie Mastercarda.

Uwaga – pamiętaj, że udział w promocji wiąże się w koniecznością wyrobienia karty kredytowej. Jest to produkt, którego niewłaściwe użycie może przyczynić się do znacznych strat finansowych. Jeśli nie jesteś pewien, jak działa karta kredytowa i jakie formalności wiążą się z jej wydaniem – zajrzyj do naszego poradnika.

W przypadku kart kredytowych Citibanku wymogi wiekowo-dochodowe prezentują się następująco:

  • dla osób fizycznych: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej od 3 miesięcy;
  • dla właścicieli firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od minimum 2 lat.

Jak otrzymać zdobyć nagrodę w promocji Citibanku?

W najnowszej promocji Citibanku do zdobycia jest łącznie 15 000 punktów Priceless Specials o rynkowej wartości ok. 300 - 400 zł. Jeśli chcesz je zdobyć, powinieneś:

  1. Najpóźniej 12 lutego 2019 roku złożyć wniosek o wydanie darmowej w użytkowaniu karty kredytowej Simplicity (opcjonalnie możesz wyrobić inną „kredytówkę” Citibanku, jednak wówczas musisz liczyć się z opłatami za jej użytkowanie; dowiedz się więcej). Wniosek o wydanie karty najwygodniej złożyć, wypełniając ten formularz. Pamiętaj, że jego wysłanie wiązać się będzie z koniecznością wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.
  2. Dostarcz do Citibanku dokument potwierdzający Twoje źródło dochodów (lista akceptowanych dokumentów dostępna w regulaminie promocji), a po jego akceptacji podpisz umowę o wydanie i prowadzenie karty kredytowej.
  3. Przynajmniej raz zaloguj się do systemu bankowości Citibank Online lub Citibank Mobile. Ponadto powinieneś wykonać za pomocą karty lub nośnika zbliżeniowego transakcje o łącznej wartości min. 500 zł miesięcznie (bank nie będzie uwzględniał transakcji zwróconych ani przelewów z rachunku karty). Za spełnienie tych warunków otrzymasz 5000 pkt w programie Priceless Specials. A jeśli warunek płatności wykonasz także w kolejnych dwóch miesiącach, na Twoje konto wpłynie dodatkowe 10 000 pkt (po 5000 pkt za każdy z tych miesięcy). Łączna suma punktów, jakie możesz uzyskać, wyniesie więc aż 15 000.

Przekazanie nagród

Nagrody w postaci punktów Priceless Specials zostaną przekazane na konto uczestnika programu (dostęp do konta otrzymasz po wyrobieniu karty) nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki ich uzyskania. Przykładowo – jeśli podpiszesz umowę o kartę Simplicity w listopadzie, a warunek logowania i płatności zrealizujesz w grudniu, wówczas nagroda w postaci 5000 pkt Priceless Specials trafi do Ciebie do końca stycznia 2019 roku.

Nagroda w promocji zwolniona jest z podatku od osób fizycznych. Z regulaminem promocji możesz się zapoznać pod tym adresem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank nie pobiera opłaty rocznej za kartę kredytową Citi Simplicity, a także opłat za powiadomienia sms. Dzięki usłudze CitiAlerts zawsze wiesz, jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia, a korzystając z Google Pay, czyli karty w telefonie, możesz wygodnie płacić zbliżeniowo i online.

Kartę kredytową Citi Simplicity szczegółowo opisaliśmy w tym artykule.

Podsumowanie

Na pierwszy rzut oka opisywana przez nas promocja nie wygląda zbyt atrakcyjnie w porównaniu do poprzednich akcji organizowanych przez Citibank. W tym przypadku zamiast gotówki (tak było w tej akcji specjalnej) czy konkretnego produktu w grę wchodzą bowiem „jedynie” punkty w programie Priceless Specials.

Pozory jednak mylą! 15 000 punktów – bo tyle ich czeka na uczestników promocji – mają bowiem wymierną wartość finansową, wynoszącą w zależności od wybranej nagrody ok. 300-400 zł. No właśnie – będąc przy nagrodach, warto zauważyć, że dostępne jest ich bardzo szerokie spektrum, co powinno usatysfakcjonować nawet najbardziej wybrednego łowcę promocji.

Tymczasem w poprzednich akcjach Citibanku tak szerokiego pola wyboru nie było. A kiedy do tego spojrzy się na banalnie łatwe warunki zdobycia punktów Priceless Specials, wyjdzie na to, że aktualna promocja jest jedną z najlepszych organizowanych przez Citibank w ostatnim czasie.

Dla pełnego obrazu karty Citi Simplicity dodajmy, że trwają inne akcje specjalne. W jednej można zdobyć pieniądze na spłatę zadłużenia w innym banku (Citi Handlowy pożyczy pieniądze bez żadnych kosztów, czyli RRSO wyniesie 0%). W innej do zgarnięcia jest 400 zł do Biedronki, a jeszcze innej - smartfon Xiaomi Redmi 6A. Korzystając z tej karty będziesz też miał dostęp do rabatów do 15% w niemal 100 restauracjach w całej Polsce. Szczegóły znajdziesz w tym artykule.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Wacek Lub
Gość

Jest błąd w podanej wartości nagrody. powinno być 200-250zł.
za 3000pkt można mieć vouchery o wartości 50zł, a za 6000pkt te o wartości 100zł. do ski team da sie kupić tylko za 200zł.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Wacek Lub

Sprawa nie jest tak jednoznaczna :)

Przeliczniki punktów na złotówki lub liczba punktów wymagana do zdobycia określonej nagrody zmienia się zależnie od ustaleń Mastercarda z partnerami programu, od aktualnych promocji.

W tej chwili w promocji można wymienić 4200 pkt na 100 zł do Ski Team a 9000 pkt na 300 zł do sklepu Emanuel Berg. Tak więc 13200 pkt da 400 zł. Pozostałe 1800 pkt starczy na voucher o wartości 25 zł do sklepu Czas na Herbatę wyceniony na 1500 pkt :)

Warto więc śledzić bieżące promocje, korzystać z pojawiających się okazji.

Odpowiedz