Do 250 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct + 100 zł za konto dla nastolatka w ING Banku Śląskim

Publikacja:
Do 250 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct + 100 zł za konto dla nastolatka w ING Banku Śląskim
Czas trwania
Cel (zysk) 350 zł: 120 lub 250 zł za założenie rachunku i aktywność dorosłego + 100 zł za Konto Mobi dla nastolatka (13-17 lat).
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która między 1 stycznia 2022 r. a 30 marca 2023 r. nie posiadała w ING konta osobistego ani żadnego innego produktu.
Po drodze Należy założyć Konto z Lwem w wersji Direct lub Komfort, aktywnie płacić kartą, portfelem cyfrowym lub Blikiem, zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz otworzyć cel oszczędnościowy i zasilić go kwotą min. 300 zł.
Bez zbędnej zwłoki ING Bank Śląski uruchomił nową promocję Konta z Lwem Direct i Komfort. Nowa edycja przynosi niezmienione warunki i identyczną premię. Za założenie jednego z rachunków, aktywne posługiwanie się kartą i Blikiem oraz skorzystanie z Otwartego Konta Oszczędnościowego możesz otrzymać 120 zł lub 250 zł premii. Otwierając także Konto Mobi dla nastolatka zyskacie dodatkowe 100 zł.

Spodziewaliśmy się, że ING ponownie zaproponuje premię za założenie konta osobistego, a okazało się, że bank zaoferował jeszcze więcej. Do zdobycia jest 120 zł lub 250 zł w gotówce, a warunki najnowszej akcji są bliźniaczo podobne do zadań obowiązujących w poprzedniej edycji. Akcja trwa do 29 czerwca 2023 r.

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów będących obywatelami polskimi, z pełną zdolnością do czynności prawnych. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 stycznia 2022 r. a 30 marca 2023 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto Active, Klasyczne, Student i PRP.

Ponadto regulamin jednoznacznie wyklucza posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING Banku Śląskiego oraz pełnomocników. Jeśli więc posiadasz w tej instytucji np. kredyt lub konto firmowe, nie będziesz mógł wziąć udziału w najnowszej promocji.

Dodatkowo uczestnik akcji musi posiadać numer telefonu komórkowego polskiego operatora.

Nawet 250 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków – oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 250 zł premii:

Start
 • Krok 1

  Do 29 czerwca 2023 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową poprzez stronę banku.

  Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych.

 • Krok 2

  Najpóźniej do 30 września 2023 r. wykonaj kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł – za spełnienie tego warunku otrzymasz 120 zł premii.

 • Krok 3

  Jeśli chcesz zyskać 250 zł zamiast 120 zł premii, również do 30 września 2023 r. spełnij dodatkowo poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • przynajmniej w trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł,
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji,
  • dopilnuj, by na dzień 30 września 2023 r. na celu oszczędnościowym było min. 300 zł.
 • Premia

  120 lub 250 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 16 października 2023 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

Mission complete!

O tym pamiętaj

ING proponuje nowym klientom 120 lub 250 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 120 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie, zapewnisz wpływy na rachunek i założysz cel oszczędnościowy, zasilając go kwotą min. 300 zł.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że bank nie będzie uznawał wpłat własnych w oddziale lub wpłatomacie. W bieżącej edycji nie zostaną uznane wpływy z rachunków, których posiadaczem jest uczestnik promocji, zatem pozostaje tu skorzystanie z pomocy kogoś zaufanego.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko – mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych i przez telefon (wypłaty gotówki są wykluczone!) wykonane kartą, Blikiem lub portfelem mobilnym, czyli za pomocą Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz otrzymać wyższą nagrodę, obowiązkowo musisz przeprowadzić trzy transakcje w Internecie z użyciem Blika – pozostałe płatności możesz wykonać za pomocą cyfrowego portfela lub karty.

Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane jako spełniające warunki akcji.

Jeśli podczas składania wniosku zapomnisz o karcie debetowej, możesz zamówić ją najpóźniej do 29 czerwca 2023 r.

Nie ma przeszkód, byś założył nawet kilka celów oszczędnościowych. Ważne, by suma ich sald 30 września 2023 r. wynosiła min. 300 zł. Regulamin nie precyzuje kwestii wpłat na cel oszczędnościowy. Wygląda więc na to, że możesz wykonać jednorazowy przelew w kwocie 300 zł i transakcja ta zostanie uznana za spełniającą warunki akcji.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

+ 100 zł dla nastolatka

Zyskajcie razem, Ty i Twój nastolatek. Uczestnicząc w dwóch promocjach możecie zdobyć nawet 350 zł.

Nowoczesna oferta ING

ING ma w swojej ofercie wiele argumentów na rzecz nawiązania z nim współpracy.

Konto z Lwem Direct

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacisz ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniesz, dokonując transakcji na łączną kwotę min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego).

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz szerokiej gamy płatności telefonem.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Pod względem wysokości oprocentowania zgromadzonych na nim środków OKO należy do czołówki rynkowej. Jego atutem jest także możliwość dokonywania nieograniczonej liczby bezpłatnych internetowych przelewów wewnętrznych w miesiącu.

 • Oprocentowanie
  5,25%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 200 tys. zł
 • Konto osobiste
  NIE
Oferta dla nowych klientów.

Promocja z atrakcyjną premią

Spodziewaliśmy się nowej odsłony promocji kont osobistych w ING i bank nas nie zawiódł. Warunki oraz wysokość nagrody pozostały bez zmian. Razem z premią gotówkową uczestnik akcji otrzymuje także niezłe oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego, co w obecnych warunkach jest szczególnie istotne. Pamiętaj jednak, że wyższa stawka przyznawana jest w określonych ramach czasowych, jeżeli więc zależy Ci na zgarnięciu obu bonusów, nie zwlekaj z podjęciem decyzji.

Godne odnotowania jest, że sam możesz wybrać, czy poprzestajesz na niższej premii, czy wykażesz się nieco większą aktywnością i sięgniesz po całą pulę. Podstawowy bonus za założenie konta i transakcje bezgotówkowe wynosi 120 zł i tutaj wystarczy zapłacić kartą lub telefonem/Blikiem 1000 zł do końca czerwca. Jeśli chcesz powalczyć o 250 zł, dodatkowo pamiętaj o transakcjach Blikiem w Internecie i wpływach na konto, załóż cel oszczędnościowy i zasil go kwotą min. 300 zł.

Reasumując, jeżeli spełniasz warunki przystąpienia do promocji i jesteś w stanie wywiązać się z jej wymagań, najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem ciekawą ofertą.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kris
Gość

Jeżeli nie będę posiadał karty debetowej to nie będą pobierac oplat za nią? , lecz aby otrzymać bonus trzeba mieć aktywna kartę debetową? Konto moze zostać założone z poziomu apki moje ing aby być w promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kris

Karta, OKO i konto są wymagane, aby otrzymać bonus. Jeśli nie posiadasz karty, bank nie pobiera za nią opłaty.

Odpowiedz

K
Kris
Gość
@Aldona Derdziak

Karte zamówię, mam czas do 20.06 jak dobrze zrozumiałem, widzę też konto oszczędnościowe, na OkO tez moge wpłacić nieco później. Dzieki

Odpowiedz

S
Stanisław
Gość

Jeśli konto otworzyła moja żona to przelew 1000 zł z mojego konta w ING będzie spełniał warunek zasilenia konta, czy dobrze zrozumiałem regulamin?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Stanisław

Tak, przelew od innej osoby niż uczestnik promocji (nawet, jeśli nadawca przelewu też ma konto w ING) spełni warunek wpływu.

Odpowiedz