Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

Do 30 zł premii za przelewy natychmiastowe w BZ WBK

4 komentarze / opinie
Do 30 zł premii za przelewy natychmiastowe w BZ WBK
Czas trwania
Cel (zysk) Premia 15, 20 lub 30 zł w zależności od ilości przelewów natychmiastowych wykonanych przez internet i/lub mobilnie.
Po drodze Jeżeli wykonasz: 1 przelew na telefon oraz 2 przelewy natychmiastowe, otrzymasz od banku premię wynoszącą 15, 20 lub 30 zł.
Klienci banku BZ WBK mogą skorzystać z prostej promocji, w której do zdobycia jest premia w wysokości 15, 20 lub 30 zł. Warunki akcji nie są skomplikowane - wystarczy wykonać 1 przelew na telefon oraz 2 przelewy natychmiastowe za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej. Niestety, pula nagród jest ograniczona i wynosi 20 000 zł, tak więc szansę na zgarnięcie premii ma jedynie około 700 osób.

Uczestnikami akcji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają w BZ WBK dowolny rachunek prowadzony w złotych polskich oraz aktywowały usługę Bankowości Elektronicznej BZWBK24 (BZWBK24 Internet i BZWBK24 mobile).

Oznacza to, że również posiadacze rachunków oszczędnościowych mogą skorzystać z najnowszej okazji, a nie tylko właściciele kont osobistych. Promocją objęte są także konta wspólne, przy czym w tym przypadku nagrodę może otrzymać każdy ze współposiadaczy rachunku.

Akcja specjalna „Przelew natychmiastowy się opłaca” potrwa do 31 stycznia 2017 r. lub do wyczerpania limitu premii, dlatego jeżeli chcemy otrzymać nagrodę, zdecydowanie powinniśmy się pospieszyć.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby otrzymać bonus, musimy spełnić dwa proste warunki:

  1. Poprawnie wypełnić i wysłać formularz umieszczony na tej stronie, zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie przez bank swoich danych osobowych.
  2. Wykonać dwa przelewy natychmiastowe (w systemie Express Elixir lub Blue Cash) oraz jeden przelew na telefon w usłudze BZWBK24 mobile (za pomocą aplikacji mobilnej lub strony m.bzwbk24.pl).

Trzy opcje do wyboru

W zależności od tego, w jakiej usłudze zlecimy dwa pierwsze przelewy, bank wypłaci nam nieco inną premię. Warunki umożliwiające zdobycie poszczególnych nagród przedstawiliśmy - dla uproszczenia - w formie tabelki.

Wysokość premii

Co należy zrobić?

15 zł

  • 2 przelewy natychmiastowe w BZWBK24 internet
  • 1 przelew na telefon w BZWBK24 mobile

20 zł

  • 1 przelew natychmiastowy w BZWBK24 internet,
  • 1 przelew natychmiastowy w BZWBK24 mobile,
  • 1 przelew na telefon w BZWBK24 mobile

30 zł

  • 2 przelewy natychmiastowe w BZWBK24 mobile,
  • 1 przelew na telefon w BZWBK24 mobile

Przekazanie premii

Każdy uczestnik akcji może zdobyć maksymalnie jedną nagrodę. Bank przekaże premię na to konto, z którego został wykonany pierwszy przelew, do 16 lutego 2018 r. (przy czym informacja o otrzymanej gratyfikacji pojawi się również w historii rachunku oraz na wyciągu z konta). Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Komentarz redakcji

BZ WBK konsekwentnie zachęca swoich klientów do korzystania z bankowości elektronicznej. W obecnej promocji premiuje przelewy natychmiastowe wykonywane za pomocą BZWBK24 internet i BZWBK24 mobile, oferując klientom 15, 20 lub 30 zł za przeprowadzenie określonych transakcji.

Niestety, ta sympatyczna skądinąd promocja ma dwa niewielkie mankamenty. Po pierwsze, musimy pamiętać, że w BZ WBK przelewy natychmiastowe są płatne, co nieco obniży nam wartość premii. W przypadku posiadaczy Konta Jakie Chcę prowizja wynosi 5 zł (2,5 zł dla osób poniżej 26 roku życia), natomiast w przypadku rachunków oszczędnościowych pierwszy taki przelew jest bezpłatny, za każdy kolejny zapłacimy 10 zł.

Po drugie, pula bonusów jest ograniczona, a o przyznaniu nagrody decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Oznacza to, że premia trafi do ograniczonej liczby osób – tych, które najszybciej skorzystają z oferty. Jeżeli więc chcecie znaleźć się w ich gronie – nie czekajcie zbyt długo z przystąpieniem do akcji.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Semek
Gość

Dzięki za odpowiedź. I jeszcze jedno, czy mogę wykonać jeden przelew z konta osobistego, a drugi z konta oszczędnościowego, czy oba przelewy muszą być z tego samego rachunku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Semek

Oczywiście, że możesz. W gruncie rzeczy masz do wyboru następujące warianty:

- oba przelewy wykonujesz z konta osobistego, a wówczas bank pobierze
od Ciebie prowizję w wysokości 10 zł (po 5 zł za każdy przelew);
- jeden przelew puszczasz z konta osobistego, a drugi - z
oszczędnościowego i ten sposób oszczędzasz 5 zł (bo pierwszy przelew
natychmiastowy z rachunku oszczędnościowego jest bezpłatny),
- oba przelewy wykonujesz z jednego rachunku oszczędnościowego - pierwszy jest bezpłatny, za drugi zapłacisz 10 zł,
- przelewy wykonujesz z dwóch różnych rachunków oszczędnościowych - i
jeżeli są to pierwsze przelewy w miesiącu, w ogóle nie ponosisz żadnych
kosztów.

Odpowiedz

S
Semek
Gość

Hej, a przelewy natychmiastowe z konta firmowego będa się liczyły?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Semek

W formularzu na stronie promocji należy podać nr PESEL. Rachunki firmowe są zwykle powiązane z numerem NIP, zatem przelewy natychmiastowe z konta firmowego raczej nie będą się w tej promocji liczyły.

Odpowiedz