Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Do 300 zł do Biedronki z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

4 komentarze / opinie
Do 300 zł do Biedronki z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Do 300 zł (6 miesięcy x 50 zł) w formie e-kodu do sklepów Biedronki.
Po drodze Po wyrobieniu karty kredytowej BGŻ BNP Paribas, należy przez 6 kolejnych miesięcy wydawać nią min. 500 zł w każdym z nich.
Tym razem nie chodzi o założenie konta osobistego czy firmowego w banku BGŻ BNP Paribas, ale o zawnioskowanie o kartę kredytową tegoż banku i później aktywne korzystanie z niej. Tych, którzy wydadzą w miesiącu otrzymaną kartą 500 zł, bank nagrodzi premią w wysokości 50 zł. I tak przez 6 miesięcy. W sumie można zdobyć 300 zł na zakupy w Biedronce.

Organizator tej akcji, czyli bank BGŻ BNP Paribas, zaprasza do udziału w niej pełnoletnie osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę kredytową, ani w dniu podpisania umowy, nie miały zawartej z nim innej umowy o kartę kredytową.

Bank przewidział rozdanie 5 000 nagród. Po wyczerpaniu tej puli zakończy przyjmowanie wniosków, o czym poinformuje na stronie internetowej. Gdyby nie było aż tylu chętnych, to wnioski będą przyjmowane do 31 stycznia 2019 r.

Wniosek – umowa – płatności kartą

Taka jest w skrócie droga po bonusy w tej promocji. Jak chodzi o szczegóły, to wyglądają one następująco:

  1. Odwiedź stronę promocji i wypełnij na niej znajdujący się tam formularz kontaktowy.
    Pamiętaj, by zaznaczyć zgody marketingowe na przekazywanie Ci przez bank informacji handlowych oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych w związku z realizacją zasad promocji.
  2. Podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Masz na to czas do 31 stycznia 2019 r.
  3. Aktywnie korzystaj z karty płacąc nią w sklepach stacjonarnych lub internetowych, punktach usługowych czy zlecając przelew z rachunku karty.
  4. Zarejestruj się na stronie programu mamBonus. To w tym miejscu udostępniona zostanie nagroda.

Nagrody za aktywność

Aktywnie korzystających z otrzymanej karty kredytowej, bank nagrodzi premią, której łączna wysokość może wynieść 300 zł. Za każdy z 6 miesięcy aktywności możesz otrzymać 50 zł. Wywiązanie się z tego zadania bank zacznie sprawdzać począwszy od miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Chcąc zdobyć nagrodę za dany miesiąc, musisz wykonać w nim transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł.

Niewłaściwe transakcje

Nie wszystkie transakcje jakie wykonasz kartą kredytową zostaną zaliczone jako spełniające warunki promocji. Jako „niewłaściwe” bank potraktuje:

  • transakcje zwrócone, sporne, a także wynikające ze spłaty zadłużenia w innym banku;
  • wykonane kartami dodatkowymi wydanymi do rachunku karty podstawowej jej posiadacza;
  • transakcje polegające na zasileniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych, których posiadaczem jest uczestnik promocji lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów czy usług.

Z regulaminem akcji możesz się zapoznać tutaj.

6 x 50 zł w bonach do Biedronki

Za każdy z pierwszych 6 miesięcy liczonych od miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę, o ile wydasz w nim kartą kredytową min. 500 zł, bank nagrodzi Cię premią w wysokości 50 zł. W sumie możesz więc zdobyć 300 zł.

Nagroda będzie miała postać elektronicznego e-kodu na zakupy w Biedronce. Ważność bonów wygaśnie 31 grudnia 2019 r.

Gdybyś, w którymś miesiącu nie wypełnił postawionego przed Tobą przez bank zadania, nie rozpaczaj. Po prostu za ten miesiąc nie otrzymasz premii. Nie wykluczy Cię to jednak z dalszego udziału w promocji. Postaraj się, wypełnić w następnym miesiącu warunki akcji, a będziesz się cieszył z premii.

Do tego, aby przyznana Ci nagroda nie przeszła Ci obok nosa konieczne jest, byś odebrał ją na wspomnianej stronie w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki akcji, będzie Ci udostępniona do 7 dni roboczych od momentu jego zakończenia.

Pamiętaj też, że warunkiem niezbędnym do otrzymania bonusu jest zarejestrowanie się na stronie programu mamBonus. Możesz to zrobić już po otwarciu kartoteki klienta (nadaniu identyfikatora przez bank) w BGŻ BNP Paribas. W trakcie procesu rejestracji w programie stworzysz swój identyfikator oraz hasło dostępu do strony internetowej.

5 000 punktów na start

Stając się klientem banku BGŻ BNP Paribas w ramach opisanej promocji, możesz przystąpić do programu lojalnościowego mamBonus i zyskać 5 000 punktów na start. Wystarczy, że do końca drugiego miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o kartę, wykonasz kartą minimum 4 transakcje i każda z nich będzie miała wartość min. 50 zł.

Inaczej mówiąc: podpisujesz umowę o kartę w listopadzie, to do końca stycznia musisz wykonać co najmniej 4 transakcje o wartości 50 zł każda.

Program lojalnościowy mamBonus polega na uzyskiwaniu rabatów przy płatnościach kartami debetowymi i kredytowymi wystawionymi przez BGŻ BNP Paribas. Posiadacze tych drugich mogą dodatkowo zbierać punkty i wymieniać je później na nagrody z katalogu.

O zasadach tego programu i jemu podobnych, oferowanych przez operatorów kart i inne banki, pisaliśmy w obszernym artykule.

Karty kredytowe BGŻ BNP Paribas

Warunkiem podjęcia starań o nagrody w tej promocji, jest skorzystanie z jednej z kart kredytowych oferowanych przez bank BGŻ BNP Paribas.

Mastercard Standard

Okres bezodsetkowy tej karty wynosi aż 56 dni. Klient ma możliwość wyboru i ustawienia jednego z pięciu terminów zakończenia cyklu rozliczeniowego oraz automatycznego spłacania zadłużenia na tej karcie z rachunku prowadzonego w BGŻ BNP Paribas.

Roczna opłata za korzystanie z karty kredytowej Mastercard Standard wynosi 72 zł, ale można jej uniknąć.

Mastercard VIP

Przy tej karcie kredytowej okres bezodsetkowy też może wynieść 56 dni. Jej posiadacz również może wybrać jeden z pięciu terminów zakończenia okresu bezodsetkowego oraz skorzystać z automatycznego spłacania zadłużenia karty z rachunku prowadzonego w BGŻ BNP Paribas.

Istotnymi wyróżnikami tej karty są możliwość udostępnienia wybranej osobie, która ukończyła 13 r.ż., indywidualnego limitu kredytowego poprzez wydanie dodatkowej karty oraz bezpłatne ubezpieczenia Bezpieczna Karta i Bezpieczna Podróż.

Roczna opłata za korzystanie z karty kredytowej Mastercard Gold wynosi 150 zł, ale można jej uniknąć. W jaki sposób? Opisujemy to w sekcji poniżej.

Jak uniknąć rocznej opłaty za korzystanie z karty kredytowej?

Okazuje się, że wspomnianej opłaty rocznej możesz uniknąć dzięki... kolejnej akcji promocyjnej.

Wystarczy, że po złożeniu wniosku online, podpiszesz umowę o kartę w oddziale banku lub placówce partnerskiej, a następnie w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wydasz przy pomocy karty 500 zł (karta Standard) lub 1000 zł (karta Gold), aby bank zrezygnował z pobrania prowizji.

W efekcie w pierwszym roku obowiązywania umowy o kartę będziesz mógł z niej korzystać całkowicie za darmo! Ta oferta obowiązuje do końca stycznia 2019 r. Z jej regulaminem możesz się zapoznać tutaj.

Warto czy nie warto?

Udział w tej promocji powinni rozważyć Ci, którzy aktywnie posługują się kartą kredytową. Wystarczy wykonywać transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł w danym miesiącu, aby uniknąć opłaty za plastik a do tego otrzymać łącznie nawet 300 zł premii w postaci bonów do Biedronki. Osobom, które nie wydają takich kwot w miesiącu, sugerujemy rozejrzenie się za innymi promocjami bankowymi.

Decydując się na kartę kredytową, trzeba mieć też świadomość zagrożeń jakie się z tym wiążą. Mamy na myśli nie tylko chronienie karty przed osobami postronnymi, wymyślenie trudnego do złamania kodu PIN, ale i – może nawet przede wszystkim – umiejętność racjonalnego korzystania z niej tak, by nie popaść w spiralę zadłużenia. Łatwo jest bowiem wydawać nieswoje pieniądze, ale później przychodzi dzień, w którym trzeba je oddać, spłacić zadłużenie. To bardzo istotna kwestia i szeroko pisaliśmy o niej w artykule „Jak wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”.

Jeśli jednak jesteś świadomym, aktywnym klientem - śmiało korzystaj z tej promocji, bo warto. To najwyższa premia za kartę kredytywą od BGŻ BNP Paribas w ostatnim czasie!

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
I
Izabela Dembińska
Gość

Przelew z rachunku kk jest płatny 14 zł. Warto o tym pamiętać. Właśnie się o tym boleśnie przekonałam.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Izabela Dembińska

Dziękujemy za sygnał, który może być przypomnieniem/ostrzeżeniem dla innych użytkowników kart kredytowych.
Każde "uruchomienie" gotówki z karty kredytowych, np. przelew z jej rachunku, wypłata nią z bankomatu, niestety wiążę się ze znacznymi kosztami.

Odpowiedz

D
Daniel
Gość

Czy posiadanie konta w BGŻ będzie problemem przy składaniu wniosku o kk?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Daniel

Nie, jedynym wykluczeniem jest posiadanie innej karty kredytowej w BGŻ BNP.

Odpowiedz