Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł premii za założenie EnveloKonta i do 200 zł za polecanie rachunku

5 komentarzy / opinii
100 zł premii za założenie EnveloKonta i do 200 zł za polecanie rachunku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł za założenie + 200 zł za polecenie EnveloKonta.
Po drodze Należy otworzyć EnveloKonto wraz z kartą i wykonać 3 transakcje kartą.
Najnowszą promocję EnveloBanku da się opisać w telegraficznym skrócie. Zakładasz EnveloKonto. Wykonujesz 3 transakcje kartą. Bez większego wysiłku zgarniasz 100 zł premii. Dodatkowo możesz skorzystać z programu poleceń i w równie prosty sposób zarobić kolejne 200 zł.

Organizatorem promocji „EnveloKonto z Premią 100 zł” oraz fundatorem nagród jest Trader.com (Polska) sp. z o.o., natomiast Bank Pocztowy – właściciel marki EnveloBank – występuje w roli partnera akcji.

Z oferty możesz skorzystać do 31 lipca 2018 r. z jednym małym zastrzeżeniem - pula wniosków jest ograniczona i wynosi 1800 sztuk, a po osiągnięciu limitu rejestracji bank wygasi stronę promocyjną. Nie da się ukryć, że ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny, gdyż konta w ramach wcześniejszych ofert specjalnych EnveloBanku rozchodziły się niczym ciepłe bułeczki. Jedna z nich rozpoczęła się 30 listopada, a skończyła… 1 grudnia, tak więc trwała zaledwie 24 godziny!

Pamiętaj więc, że i ta akcja może skończyć się przed czasem. Aktualną informację o liczbie zgłoszeń w promocji będziesz mógł znaleźć stronie promocji.

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną wiadomość, która może Cię zachęcić do udziału w promocji. Najnowszą akcję możesz połączyć z programem rekomendacyjnym „Polecaj EnveloKonto i zarabiaj” i w prosty sposób powiększyć pulę wszystkich nagród. Jeśli więc skorzystasz z obu propozycji, będziesz mógł zdobyć następujące bonusy:

 • 100 zł za spełnienie warunków otwarcia rachunku EnveloKonto;
 • 50 zł za skuteczną rekomendację rachunku osobistego - maksymalnie możesz polecić znajomym 4 konta i łącznie uzyskać 200 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która spełnia jednocześnie następujące kryteria:

 • przed wysłaniem wniosku nigdy nie była posiadaczem EnveloKonta i nie jest w trakcie wnioskowania o ten produkt;
 • nie ma podpisanej umowy o prowadzenie rachunku w Banku Pocztowym;
 • nie jest pracownikami organizatora i EnveloBanku;
 • "nie nabędzie nabywała prawa do premii oraz premii dodatkowej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą".

Zwróć przy tym uwagę na drugi warunek – uczestnikami najnowszej promocji mogą być wyłącznie klienci, którzy nie posiadają ŻADNEGO rachunku w Banku Pocztowym. Jeśli więc otworzyłeś konto w tym banku, nie będziesz mógł skorzystać z najnowszej oferty (EnveloBank jest cyfrową marką Banku Pocztowego S.A., W sensie prawnym EnveloBank i Bank Pocztowy to tożsame instytucje).

Prosty sposób na zdobycie 100 zł

Przejdźmy teraz do warunków, które musisz spełnić, aby otrzymać 100 zł premii. Jak już wspominaliśmy, nie są one trudne, warto jednak pamiętać o kilku szczegółach.

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny zamieszczony stronie promocji. W formularzu musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Wypełnienie formularza jest tożsame z przystąpieniem do akcji oraz założeniem Profilu Uczestnika.
 2. Na etapie składania wniosku zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych. Potwierdź rejestrację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na adres e-mail, który podałeś w formularzu, a następnie za pośrednictwem swojego Profilu Uczestnika wypełnij wniosek o rachunek EnveloKonto.
 3. Do 21 sierpnia 2018 r. podpisz z bankiem umowę o EnveloKonto wraz z EnveloKartą oraz o usługi bankowości elektronicznej i telefonicznej. Możesz tego dokonać za pośrednictwem kuriera, w placówce banku (m.in. Poczta Polska) lub przy pomocy przelewu weryfikacyjnego.
 4. Do 12 września 2018 r. wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 100 zł. Pamiętaj jednak, że bank nie będzie uwzględniał płatności anulowanych lub zwróconych.

I ostatnia uwaga - nawet jeśli złożysz większą liczbę wniosków o otwarcie EnveloKonta, a następnie założysz kilka takich rachunków, będzie przysługiwać Ci tylko jedna premia.

Uwaga: na etapie potwierdzania umowy sugerujemy wybrać opcję jej podpisania za pośrednictwem kuriera lub w placówce. Z przelewami weryfikacyjnymi bywają problemy.

Równie prosty sposób na zdobycie dodatkowych 200 zł

Jeśli jednak 100 zł to dla Ciebie za mało, możesz w bardzo prosty sposób podwyższyć pulę nagród i w sumie zgarnąć aż 300 zł. Wystarczy, że skutecznie polecisz EnveloKonto czterem znajomym, a bank wypłaci Ci kolejną nagrodę w wysokości 200 zł (50 zł za każdego nowego klienta). Pamiętaj jednak, że udział w akcji „Polecaj EnveloKonto i zarabiaj” wiąże się z następującymi wymogami:

 • podczas rejestracji musisz w serwisie promocji wygenerować kod rekomendacyjny, który potem przekażesz swoim znajomym;
 • osoba polecona musi przed wysłaniem wniosku Internetowego wpisać kod rekomendacyjny, a także imię, nazwisko oraz e-mail osoby polecającej, a następnie spełnić wszystkie warunki obowiązujące nowego klienta.

Mało tego! Ponieważ uczestnik najnowszej promocji najpierw może być Poleconym, a następnie – Polecającym, także Twoi znajomi po otwarciu rachunku będą mogli rekomendować konto kolejnym osobom i zarobić nawet 300 zł.

Przekazanie nagrody

Informacja o przyznaniu premii powitalnej oraz premii dodatkowej zostanie przesłana pocztą elektroniczną na adres e-mail, który podałeś w formularzu rejestracyjnym, najpóźniej do 21 września 2018 r. Po otrzymaniu wiadomość będziesz musiał spełnić jeszcze jeden istotny warunek - zalogować się na stronie promocji, a następnie podać następujące dane osobowe: imię i nazwisko, numer nowo założonego EnveloKonta oraz swój adres zamieszkania. Na wykonanie tej czynności masz czas do dnia 28 września 2018 r. - jeśli o niej zapomnisz, organizator nie będzie mógł przekazać Ci nagrody!

Premie – zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych - trafią przelewem na Twoje konto najpóźniej do 5 października 2018 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

EnveloKonto: niskie opłaty i tanie płatności zagraniczne

EnveloKonto to nowoczesny rachunek osobisty, przeznaczony dla osób, które stawiają na samodzielną obsługę transakcji bankowych i jednocześnie nie chcą przepłacać za konto. Trzeba przyznać, że w obu tych aspektach EnveloKonto prezentuje się bardzo korzystnie.

Prowadzenie rachunku jest całkowicie bezpłatne, a prowizji za kartę debetową (5 zł) można uniknąć, o ile w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 1000 zł z innego banku oraz zostanie wykonana przynajmniej 1 transakcja kartą. W przypadku osób poniżej 26. roku życia obsługa karty jest bezwarunkowo darmowa.

Bezpłatne są także przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju (zwolnienie obowiązuje do końca 2018 r., potem opłata wyniesie 2 zł). Za wykonanie przelewu natychmiastowego przez Internet zapłacisz 5 zł, jeśli jednak skorzystasz z aplikacji mobilnej, bank obniży Ci prowizję do 2,50 zł.

Kolejną zaletą rachunku jest możliwość przeprowadzania transakcji zagranicznych kartą do EnveloKonta bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie. Płacąc kartą podczas zagranicznych wycieczek lub robiąc zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, możesz więc uniknąć kosztów przewalutowania. To nie wszystko! Będziesz mógł także skorzystać z wewnętrznej promocji EnveloBanku i zaoszczędzić nawet 200 zł rocznie na kosztach przesyłek pocztowych.

200 zł zwrotu rocznie za zakupy internetowe

Wystarczy, że po założeniu konta zarejestrujesz się w programie EnveloBonus (poprzez bankowość internetową lub mobilną), zrobisz zakupy przez Internet o minimalnej wartości 30 zł, opłacisz je szybkim przelewem pay-by-link lub kartą debetową, a następnie wybierzesz sposób dostawy przez Pocztę Polską (np. paczkę pocztową, Pocztex itp.) - a za każdą taką operację otrzymasz 2 zł premii, a przy co 10-tej przesyłce – 10 zł. Miesięcznie będziesz mógł w ten sposób zyskać maksymalnie 20 zł, a w ciągu roku - aż 200 zł.

Regulamin programu EnveloBonus znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji:

Proste zasady, brak haczyków, łatwe do spełnienia warunki – to naszym zdaniem najważniejsze atuty najnowszej promocji EnveloBanku. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć EnveloKonto wraz z kartą i wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe o łącznej wartości 100 zł. Naprawdę trudno to uznać za wyśrubowane wymogi.

Dodatkowo możesz uzyskać 200 zł premii w ramach programu rekomendacyjnego oraz kolejne 200 zł za zakupy internetowe. Jeżeli więc zsumujesz wszystkie te profity, udział w najnowszej promocji EnveloBanku może okazać się naprawdę opłacalny – do zdobycia jest łącznie nawet 500 zł.

Do tego dochodzi kwestia samego rachunku, który dzięki niewielkiej aktywności może okazać się praktycznie darmowy. Prowadzenie konta jest bezpłatne, karta staje się darmowa po spełnieniu prostych warunków, a mobilne przelewy natychmiastowe należą do najtańszych na rynku.

Wniosek? W przypadku tej promocji nie warto czekać zbyt długo z decyzją o udziale, ponieważ jest to naprawdę korzystna propozycja. Pamiętaj, że szansę na zdobycie nagrody ma jedynie 1800 osób, które jako pierwsze zawnioskują o konto. Jeżeli więc chcesz znaleźć się w ich gronie – nie zwlekaj zbyt długo z decyzją!

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
C
child44
Gość

Próbowałem założyć konto wybierając opcję weryfikacji przez przelew. Niestety mimo, że jestem prawie pewien, że dane się zgadzają, to bank mi go odrzucił. Uważajcie na tę metodę, lepiej wybrać kuriera lub placówkę. Ja teraz jestem ciekaw, czy da się ponownie złożyć wniosek w promocji, bo wyskakuje mi komunikat, że nie jest to możliwe :(

Odpowiedz

D
dosia
Gość

Czy na etapie wypełniania wniosku muszę wyrażać zgody marketingowe:

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) treści marketingowych dotyczących towarów lub usług własnych Trader.com (Polska, a także towarów lub usług spółek z grupy lub pozostałych partnerów biznesowych, na podane przeze mnie dane kontaktowe: za pośrednictwem poczty elektronicznej, SMS/MMS, podczas rozmowy telefonicznej.

?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@dosia

Nie musisz - ta zgoda nie jest wymagana :)
W praktyce wymagane są dwie pierwsze zgody od góry: zapoznanie z regulaminem oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank Pocztowy S.A.

Odpowiedz

K
klient
Gość
@najlepszekonto.pl

09.09.2019 EnveloBank pobrał wielu klientom opłatę za kartę 5 zł mimo spełnienia warunków bezpłatności, więc lepiej sprawdzić stan konta. Błyskawicznie zgłaszają do BIK "bezumowny debet".

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@klient

Jeśli zaszła taka sytuacja, warto od razu złożyć reklamację, aby nie ponosić dodatkowych kosztów. Być może był to jakiś błąd ze strony banku.

Odpowiedz