Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 300 zł do Allegro (2 x 150 zł) za PKO Konto Dziecka w PKO BP.

90 dni dostępu do TIDAL Premium za 2 płatności Blikiem dla klientów PKO BP

Publikacja:
90 dni dostępu do TIDAL Premium za 2 płatności Blikiem dla klientów PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 90 dni dostępu do aplikacji TIDAL Premium.
Uczestnik Posiadacz konta osobistego w PKO BP, który wyraził zgody marketingowe i posiada dostęp do aplikacji mobilnej IKO.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie formularza zgłoszeniowego i wykonanie 2 transakcji Blikiem na łączną kwotę min. 20 zł.
Niewiele trzeba, by uzyskać dostęp na 90 dni do serwisu TIDAL Premium – wystarczą 2 płatności Blikiem. Szkoda, że to akcja tylko dla klientów banku PKO BP.

Często prezentujemy w naszym serwisie promocje, w których dokonanie płatności Blikiem wystarcza do tego, by uzyskać rabat wyrażony procentowo lub kwotowo. Tym razem nagroda jest nieco inna – jest nią 90-dniowy dostęp do serwisu TIDAL Premium (wartość bonusu to ok. 60 zł), a do tego, by ją zdobyć, wystarczy dokonanie 2 transakcji Blikiem na łączną kwotę min. 20 zł.

Podstawowe informacje

Promocja „Dostęp do TIDAL na 90 dni” potrwa do 8 października 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród, których jest 3000. W akcji mogą brać udział wszyscy posiadacze rachunków osobistych w PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo), o ile mają pełną zdolność do czynności prawnych, adres zamieszkania na terytorium Polski i aktywny dostęp do aplikacji mobilnej IKO.

2 transakcje Blikiem i nagroda będzie Twoja

Zasady są bardzo proste:

Start
 • Krok 1

  Do 8 października 2020 r.:

  • wykonaj przynajmniej 2 transakcje Blikiem na łączną kwotę min. 20 zł;
  • upewnij się, że masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe ze strony banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub wyraź takie przyzwolenie. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziesz tutaj.
  • wypełnij i wyślij formularz dostępny na stronie promocji.
 • Premia

  Nagrodę – kod uprawniający do dostępu przez 90 dni do serwisu TIDAL Premium - otrzymasz w wiadomości sms lub w formie powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO. Bank wyśle kod w ciągu 14 dni od daty zakończenia promocji.

Mission complete!

Wykorzystanie nagrody

W celu uzyskania dostępu do zawartości serwisu TIDAL zarejestruj się w nim i w trakcie tego procesu wpisz kod otrzymany jako nagrodę lub zaloguj się do stworzonego wcześniej konta w TIDAL i aktywuj swój bonus.

Zwracamy uwagę na następujące zapisy w regulaminie:

 • Aby ukończyć rejestrację konta konieczne jest podanie danych do płatności;
 • Nagroda upoważnia do korzystania z Aplikacji TIDAL w wersji Premium przez pierwszych 90 dni (okres próbny) bez dodatkowych opłat od momentu aktywacji Nagrody. Po tym okresie korzystanie z Aplikacji TIDAL w wersji Premium będzie płatne: obowiązuje cena regularna za subskrypcję Aplikacji TIDAL Premium – 19.99 zł brutto miesięcznie;
 • Użytkownik Aplikacji TIDAL musi zrezygnować z subskrypcji przed zakończeniem okresu próbnego, aby nie została pobrana żadna opłata.

Wynika z nich, że jeśli nie zrezygnujesz samodzielnie z subskrypcji przed upływem okresu próbnego, to serwis będzie automatycznie pobierał opłaty z Twojej karty za kolejne miesiące.

Zwróć na to uwagę

Bonusy będą przyznawane w kolejności spełnienia przez uczestników promocji wszystkich warunków. Nie zwlekaj więc z realizacją płatności Blikiem ani z upewnieniem się, że masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe, no i nie zapomnij o wysłaniu formularza zgłoszeniowego.

Do chwili otrzymania bonusu musisz mieć aktywną aplikację IKO i nie możesz odwołać zgód marketingowych.

Aktywowanie kodu dostępu do serwisu TIDAL musi nastąpić do 31 grudnia 2020 r.

Ze zdobytej nagrody nie musisz się rozliczać przed urzędem skarbowym.

Czas na działanie

Zdobycie dostępu do TIDAL Premium na 90 dni wydaje się bardzo łatwe, bo wystarczy tylko wysłanie formularza zgłoszeniowego i wykonanie 2 transakcji Blikiem na łączną kwotę min. 20 zł. Kłopot jedynie w tym, że zrealizowanie tych działań nie daje pewności otrzymania bonusu, gdyż można się nie załapać do grona 3000 szczęśliwców. Co prawda bank zobowiązał się do poinformowania o wyczerpaniu puli nagród na stronie internetowej promocji, ale z pewnością stanie się to z pewnym opóźnieniem, bo przecież konieczne jest przeprowadzenie procesu weryfikacji spełnienia przez uczestników akcji wszystkich jej wymagań.

Cóż, nie ma co dywagować i narzekać. Lepiej od razu wziąć się do działania, by mieć jak największe szanse na zgarnięcie premii.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Włodek
Gość

Zadania wykonane. Teraz z utęsknieniem czekam na kod, by posłuchać muzyczki. Dzięki za cynk o akcji ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Włodek

Nie ma za co. Poszukiwanie promocji to nasza pasja, a informowanie o nich sprawia nam przyjemność ?

Odpowiedz