Wróć

eKonto m z gwarantowaną premią 100 zł i szansą na 500 zł w konkursie mBanku

eKonto m z gwarantowaną premią 100 zł i szansą na 500 zł w konkursie mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł gwarantowanej premii
Po drodze Należy założyć eKonto m i w dwóch kolejnych miesiącach wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych oraz logować się do aplikacji mobilnej.
mBank szturmuje ostatnio podium, jeśli chodzi o promocje związane z kontami. Tym razem oferta specjalna dotyczy młodszych klientów, którzy za założenie eKonta m mogą w prosty sposób zyskać 100 zł premii. Co więcej, bank przygotował dla nich konkurs kreatywny, w którym nagroda wynosi aż 500 zł.

100 zł gwarantowanej premii

W promocji „Zyskaj 100 zł z eKontem m” możesz zdobyć stuzłotowy bonus za otwarcie eKonta m i umiarkowaną aktywność kartą. Nagroda jest gwarantowana, co oznacza, że po spełnieniu warunków ją otrzymasz. Możesz wziąć udział w akcji do 31 sierpnia 2017 r.

Dodatkowo bank przygotował konkurs #starcie w karcie: do wygrania jest 500 zł za zaprojektowanie własnej karty debetowej do nowego rachunku. Więcej o konkursie piszemy w dalszej części tego artykułu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadały ani konta oszczędnościowo-rozliczeniowego, ani oszczędnościowego (o numerach 1140 2004 lub 1140 2017) od 1 stycznia 2016 r. Zasada ta dotyczy również współwłaścicieli rachunków.

Jak otrzymać 100 zł bonus?

Zasady akcji są banalnie proste. Stuzłotowy bonus otrzymasz, jeżeli spełnisz łącznie poniższe warunki:

  1. Do 31 sierpnis 2017 r. złożysz promocyjny wraz z kartą debetową, a następnie podpiszesz umowę o eKonto m oraz kartę.
  2. W dwóch kolejnych miesiącach następujących po miesiącu, w których otworzyłeś konto wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz przynajmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej mBanku. Warunki te musisz spełnić w każdym z dwóch miesięcy po otwarciu rachunku. Jeżeli więc założyłeś konto w czerwcu, to transakcje kartą i logowanie do aplikacji mobilnej powinieneś przeprowadzić w lipcu i w sierpniu.

Premia podzielona jest na dwie części: pierwsze 50 zł otrzymasz, jeżeli spełnisz warunki w pierwszym z miesięcy, kolejne 50 zł – za spełnienie wymogów organizatora w drugim miesiącu. Dzięki temu, jeżeli raz nie uda Ci się wykonać 5 transakcji lub zapomnisz zalogować się do aplikacji mobilnej, nie stracisz całej, stuzłotowej premii, a tylko jej połowę.

Jak to dokładnie działa, przedstawiamy na przykładzie w tabeli. Zakładamy, że konto otwierasz w czerwcu (choć możesz to zrobić także w lipcu):

Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień
Zakładasz eKonto m wraz z kartą debetową.

Wykonujesz min. 5 transakcji bezgotówkowych nową kartą oraz logujesz się do aplikacji mobilnej mBanku.

Otrzymujesz premię 50 zł za lipiec.

Wykonujesz min. 5 transakcji bezgotówkowych oraz logujesz się do aplikacji mobilnej.

Otrzymujesz premię 50 zł za sierpień.

Premia jest zwolniona z opodatkowania. Regulamin promocji „Zyskaj 100 zł z eKontem m” znajdziesz tutaj.

Konkurs #starciewkarcie: nawet 500 zł wygranej

Jeżeli uważasz, że dobrze byłoby mieć kartę debetową z własnym projektem graficznym, to rozważ także udział w konkursie #starciewkarcie. Dzięki temu masz szansę zdobyć 500 zł nagrody pieniężnej oraz wziąć udział w nagraniu odcinka programu wybranego youtubera: Blowka lub Ajgora Ignacego.

Konkurs podzielony jest na cztery rundy, w których youtuberzy będą nagradzać po 10 najlepszych – ich zdaniem – projektów graficznych kart. Tak więc w każdej rundzie 20 osób może zdobyć nagrody w wysokości 500 zł (10 nagród dla uczestników z Team Blowek i 10 nagród dla uczestników z Team Ajgor Ignacy). Z każdej dziesiątki wyłaniane będą jeszcze 3 osoby, które będą brały udział w programach jednego z wybranych przez siebie wcześniej youtuberów.

Pierwsza runda zakończyła się 3 czerwca, druga trwa do 10 czerwca, trzecia – do 17 czerwca, czwarta – do 24 czerwca.

Organizatorem Konkursu jest GREY WORLDWIDE WARSZAWA Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, zaś fundatorem nagród - mBank.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W przeciwieństwie do promocji „Zyskaj 100 zł z eKontem m” do konkursu mogą zgłaszać się również osoby niepełnoletnie, które ukończyły już 13. rok życia (pod warunkiem jednak, że uzyskają one zgodę swojego przedstawiciela ustawowego, czyli najczęściej rodzica). Nie ma też warunku bycia nowym klientem mBanku, tak więc jeżeli posiadasz już eKonto m, również możesz przystąpić do konkursu.

W konkursie możesz startować wielokrotnie, przesyłać wiele projektów i – jeśli Ci się poszczęści – kilka razy zdobyć nagrodę pieniężną (500 zł). Natomiast udział w programie wybranego youtubera możesz wziąć tylko raz.

Co należy zrobić, aby wystartować w konkursie?

Poniżej przestawiamy warunki, jakie stawia mBank uczestnikom konkursu. W pierwszej kolejności powinieneś:

  1. Wypełnić i przesłać formularz dostępny na stronie konkursowej www.starciewkarcie.pl.
  2. W formularzu zaznaczyć odpowiednie zgody:
    • zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby związane z realizacją konkursu,
    • zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku oraz wizerunku osób trzecich umieszczonych na projekcie karty (wraz z oświadczeniem, że dysponujesz prawem do wyrażenia takiej zgody).
  3. Przesłać swój projekt graficzny za pomocą formularza. Projekt możesz wykonać sam (w formie grafiki lub zdjęcia) lub posłużyć się kreatorem na stronie konkursu.
  4. Wybrać team jednego z youtuberów (Team Blowek lub Team Ajgor Ignacy), do którego chcesz dołączyć.

Projekt Twojej karty nie może być większy niż 8 MB ani mniejszy niż 1044 x 671 pikseli. Prace powinieneś przesłać w formacie jpg. lub png. Pamiętaj, że projekt nie może zawierać treści obraźliwych czy wulgarnych.

Organizator do nagrody pieniężnej dolicza również kwotę, która zostanie następnie odprowadzona na poczet podatku. Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje eKonto m?

eKonto m to rachunek dedykowany młodym osobom, który możesz założyć już powyżej 13. roku życia, a korzystać z niego – jak długo zechcesz. Warto jednak pamiętać, że koszty poszczególnych usług różnią się dla osób w różnym wieku.

I tak, prowadzenie konta jest darmowe, dopóki nie ukończysz 25 lat. Później albo będziesz musiał zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł, albo co miesiąc bank będzie naliczał prowizję 5 zł.

Z kolei wydanie karty debetowej jest darmowe, podobnie jak korzystanie z niej do 20. roku życia. Kiedy skończysz 21 lat, będziesz musiał wykonywać co miesiąc min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę, aby uniknąć opłaty w wysokości 4 zł. W tym miejscu należy dodać, że taka sama liczba transakcji uprawnia do otrzymania premii w promocji „Zyskaj 100 zł z eKontem m”.

Ogólnie, eKonto m jest tanim i nowoczesnym rachunkiem, umożliwiającym dostęp do ciekawych funkcjonalności, programów (np. programu poleceń) oraz rabatów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, sprawdź naszą analizę eKonta m w mBanku.

Komentarz redakcji: "Łatwe 100 zł i spora szansa na dodatkową nagrodę"

W najnowszej ofercie specjalnej mBanku „Zyskaj 100 zł z eKontem m” możesz zdobyć 100 zł premii za założenie eKonta m i kilka innych prostych czynności: wykonanie po 5 transakcji gotówkowych w dwóch kolejnych po sobie miesiącach i zalogowanie się do aplikacji mobilnej.

Ponadto mBank przygotował dla swoich klientów konkurs, w którym do zgarnięcia jest 500 zł nagrody oraz udział w programie wybranego youtubera (Blowka lub Ajgora). Konkurs łączy się ze wspomnianą główną promocją, ale mogą w nim brać również udział obecni klienci banku oraz osoby niepełnoletnie (wykluczone z udziału w promocji). Zadaniem konkursowym jest przesłanie ciekawego projektu karty debetowej. Szansa na zdobycie 500-złotowego bonusu jest całkiem spora, ponieważ liczba nagród pieniężnych wynosi aż 80.

Jeżeli więc szukasz dobrego rachunku studenckiego lub młodzieżowego, sprawdź ofertę mBanku. Możesz w łatwy sposób zdobyć nie tylko niezłą premię (100 zł), ale i pokaźną nagrodę (500 zł), a przy okazji jeszcze dobrze się bawić z popularnymi youtuberami.

Krystian

Autor tekstu o promocji