Wróć

HIT! Nawet 500 zł za eKonto osobiste w mBanku + 1,7% na rachunku Moje cele

43 komentarze / opinie
HIT! Nawet 500 zł za eKonto osobiste w mBanku + 1,7% na rachunku Moje cele
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w gotówce + 200 zł do Biedronki + 1,7% na rachunku Moje Cele.
Uczestnik Nowy klient, który po 1 stycznia 2018 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.
Po drodze Po otwarciu konta w każdym z 3 miesięcy trzeba spełnić warunki aktywności, czyli zrealizować po 8 transakcji bezgotówkowych oraz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł.
mBank po raz kolejny zachęca do założenia eKonta osobistego. Tym razem trzeba się wykazać aktywnością w korzystaniu z rachunku przez 3 miesiące. Premiowane są transakcje bezgotówkowe oraz wpływy na rachunek. Im większa będzie Twoja aktywność, tym wyższą otrzymasz nagrodę. Maksymalnie może ona wynieść aż 500 zł, w tym 200 zł w formie e-bonu do Biedronki. Miłym dodatkiem do premii jest możliwość uzyskania oprocentowania 1,7% na koncie do automatycznego oszczędzania Moje Cele.

Do promocji "eKonto osobiste plus nagroda specjalna” można przystąpić do 28 września 2021 r. Liczba kont, które zostaną otwarte w jej ramach, jest ograniczona – bank przyjmie jedynie 2000 promocyjnych wniosków (aktualna informacja o liczbie pozostałych nagród w puli dostępna jest na stronie akcji). Maksymalna premia może wynieść nawet 500 zł, w tym 200 zł do wykorzystania w Biedronce.

Do tego mBank dorzuca oprocentowanie 1,7% na rachunku Moje Cele służącym do automatycznego oszczędzania, jeśli oczywiście zdecydujesz się go otworzyć razem z kontem osobistym. Podwyższona stawka obejmuje środki do 10 tys. zł i obowiązuje przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta.

Dla kogo promocja?

mBank kieruje ofertę do nowych klientów. Warunkiem jest nieposiadanie po 1 stycznia 2018 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Zwracamy uwagę, że choć okres karencji jest bardzo długi (naszej opinii nie zmienia fakt, że został przez bank skrócony o rok), to jednak prawa do skorzystania z oferty nie pozbawia np. posiadanie w mBanku lokaty czy konta firmowego.

Możesz wziąć udział w akcji? Czytaj dalej.

Kilka nagród, w sumie 500 zł

Wysoka premia łączna rozbudza wyobraźnię, więc zanim przejdziemy do opisu działań, które trzeba wykonać, by ją zdobyć, ustalmy, co się składa na bonus:

 • 200 zł do Biedronki za zapewnienie wpływu na eKonto osobiste i wykonanie transakcji bezgotówkowych,
 • 50 zł premii za szybki wpływ na rachunek i transakcje,
 • 150 zł (3 x 50 zł) za aktywne korzystanie z konta i karty debetowej w trzech kolejnych miesiącach po otwarciu eKonta osobistego,
 • 50 zł za założenie rachunku przez e-dowód,
 • 50 zł za otwarcie eKonta Junior dla dziecka.

Miłym dodatkiem do wymienionych premii jest 1,7% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele.

Instrukcja zdobycia bonusów krok po kroku

Zgarnięcie premii w maksymalnej wysokości wymaga znacznej aktywności:

Start
 • Krok 1

  Do 28 września 2021 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą oraz (opcjonalnie) rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje Cele na stronie promocji. Pamiętaj o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  Konto możesz otworzyć metodą "na selfie" lub też wypełniając wniosek online i dopełniając formalności w obecności kuriera lub w placówce (zgodnie z wyborem dokonanym we wniosku).

  Sposób dostarczenia umowy o eKonto osobiste w mBanku
  Jeśli chcesz ubiegać się o dodatkowe 50 zł, otwórz konto przez e-dowód (z poziomu powyższego linka).

 • Informacja

  Dodatkowe 50 zł za otwarcie konta przez e-dowód otrzymasz pod warunkiem, że do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

 • Krok 2

  Premię w wysokości 50 zł za szybki wpływ i transakcje otrzymasz, jeżeli:

  • w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta osobistego zapewnisz jednorazowy wpływ na eKonto osobiste w wysokości min. 1000 zł,
  • w miesiącu otwarcia rachunku i/lub w miesiącu po nim następującym zrealizujesz przynajmniej 8 transakcji kartą i/lub Blikiem.
 • Premia

  Twoja nagroda wpłynie na nowo otwarty rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś oba wymagania.

 • Krok 3

  Warunki zdobycia 200 zł do Biedronki przedstawiają się następująco: w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w następnym musisz:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł,
  • wykonać min. 8 transakcji kartą lub Blikiem.
 • Premia

  eKod do Biedronki o wartości 200 zł otrzymasz w serwisie transakcyjnym mBanku do 30 listopada 2021 r.

 • Krok 4

  3 premie po 50 zł za aktywne korzystanie z rachunku i karty otrzymasz pod warunkiem, że w drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia rachunku:

  • zapewnisz jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł,
  • wykonasz przynajmniej 8 transakcji kartą i/lub Blikiem.
 • Krok 5

  Jeśli chcesz uzyskać 1,7% na rachunku Moje Cele, dopilnuj, by w miesiącu jego założenia i w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych suma wpływów była o co najmniej 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Promocyjna stawka 1,7% zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełniłeś ten warunek.

 • Premia

  Premie po 50 zł za aktywne korzystanie z konta i karty otrzymasz na eKonto osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania regulaminu.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnym przykładzie, przy założeniu, że eKonto osobiste założysz 1 września 2021 r. Wówczas:

 • do 7 września zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł,
 • we wrześniu i/lub do końca października wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem (w tym jedną transakcję uprawniającą do zgarnięcia premii za otwarcie konta przez e-dowód).
  W ten sposób zasłużysz na e-bon do Biedronki (otrzymasz go do końca listopada) i 50 zł za szybki wpływ i transakcje (bonus wpłynie na Twoje eKonto osobiste w listopadzie),
 • jednorazowy wpływ min. 1000 zł + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w listopadzie i grudniu 2021 r. oraz w styczniu 2022 r., nagrody wpłyną na Twoje konto - odpowiednio - w grudniu 2021 r. oraz w styczniu i lutym 2022 r.

Premie w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Otwarcie konta "na selfie" lub przez e-dowód

Dla tych, którzy mają wątpliwości, czy skorzystanie z najnowszych metod zakładania rachunku bez wychodzenia z domu jest rzeczywiście szybkie i wygodne, bank przygotował specjalny poradnik: Jak otworzyć konto przez e-dowód?

Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych 50 zł, pozostaje opcja z tradycyjnym podpisaniem umowy w obecności kuriera.

Co zrobić we wniosku?

O rachunek do automatycznego oszczędzania Moje Cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto osobiste. Zaznacz odpowiednie pole w tym miejscu, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji. Na tym etapie możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych.

Wniosek o konto oszczędnościowe Moje Cele w mBanku
Zaakceptuj też oświadczenie związane z uczestnictwem w promocji. Po rozwinięciu menu we wniosku zobaczysz ich całą listę. Zwróć uwagę, czy zaznaczone jest pole przy oświadczeniu, że zapoznałeś się z regulaminem promocji i wyrażasz zgodę na wzięcie w niej udziału.

eKonto z premią, oświadczenie

Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Warunki regulaminu spełni wpłata we wpłatomacie lub placówce bankowej.

Najprościej będzie jednak po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku.

Zakupów możesz dokonywać w punktach handlowo usługowych oraz w Internecie. Możesz płacić kartą (w tym telefonem) i Blikiem. Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

1,7% na Moje Cele? Warto skorzystać

Kolejną zachętą do skorzystania z oferty mBanku jest rachunek do automatycznego oszczędzania, który w ramach promocji oferuje oprocentowanie 1,7% w skali roku. Maksymalna kwota to 10 tys. zł, a czas naliczania wyższych odsetek to 3 pełne kolejne miesiące kalendarzowe po założeniu konta.

Przetłumaczmy to na język konkretów: jeśli otworzyłeś rachunek Moje cele we wrześniu, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w tym miesiącu, a także w październiku, listopadzie i grudniu 2021 r.

Podpowiadamy, że najkorzystniejsza opcja to przystąpienie do promocji i uruchomienie konta Moje cele na początku miesiąca, bo wówczas wyższe odsetki będą naliczane niemal przez 4 miesiące.

Na Moje Cele trafia reszta z wykonywanych transakcji, więc właściwie nie musisz myśleć o jego zasilaniu. Wcześniej ustaw tylko, czy ma to być określona kwota, czy procent od płatności.

Warto wiedzieć, że możliwe jest też zasilanie konta Moje Cele zleceniem stałym, niekoniecznie muszą to być resztki z płatności.

Oprocentowanie
7%
Opłata za konto
0 zł
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


dowolne, np. eKonto osobiste

Konto oszczędnościowe
NIE
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Autooszczędzanie

 • Oprocentowanie rachunku
  • w promocji 7% dla kwot do 50 tys. zł - obowiązuje przez 3 miesiące, jeśli skorzystasz z oferty do 7 lutego 2024 r.
  • poza promocją:
   • 0,5% - oprocentowanie standardowe
   • 1,5% - stawka premium jest naliczana, jeśli w danym miesiącu suma wpływów na rachunek jest wyższa o min. 100 zł od sumy obciążeń
 • Sposób oszczędzania

  możesz wybrać:

  • zaokrąglenie kwoty transakcji do 10 zł
  • procent (1-15%) od każdej transakcji
  • stałą kwotę (3-10 zł) po każdej transakcji
  • stałą kwotę raz w miesiącu
 • Rodzaj transakcji
  • płatności kartą debetową
  • wypłaty z bankomatów
  • przelewy internetowe
 • Uwagi

  do uzyskania oprocentowania 7% należy otworzyć ten rachunek razem z eKontem osobistym do 7 lutego 2024 r. i zadbać, aby w danym miesiącu suma wpływów na Moje Cele była większa od sumy obciążeń o min. 100 zł

  obecni klienci mBanku mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 7%, jeśli 1 września 2023 r. posiadali na rachunkach oszczędnościowych i lokatach w mBanku mniej niż 1000 zł i do 7 lutego 2024 r. złożą wniosek o rachunek Moje Cele (alternatywy warunek to spełnienie łącznie warunków: 1) wykonanie w co najmniej 3 miesiącach od  marca do sierpnia 2023 r. min. 1 transakcji miesięcznie, 2) w tym samym okresie zapewnienie min. 2500 zł na rachunek w mBanku w min. 3 miesiącach, 3) w min. 3 miesiącach od marca do sierpnia 2023 r. zalogowanie do aplikacji mobilnej mBanku, 4) nieposiadanie mKonta intensive na dzień 12 września 2023 r.)

  rachunek Moje Cele otwarty placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz dla klientów, którzy otworzyli po 28.09.2023 r. eKonto osobiste lub ekonto możliwości w inny sposób niż przez selfie i e-dowód oprocentowany jest na 5,5%

Podstawowe opłaty

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Opłata za internetowy przelew z rachunku

  pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, opłata za każdy kolejny uzależniona jest od wieku klienta:

  • 0,50 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów w wieku 18-24 lata
  • 9 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów, którzy skończyli 25 lat
 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Wymagane konta

 • Czy konto osobiste jest wymagane?

  TAK

 • Wymagane konto

  dowolne, np. eKonto osobiste

 • Czy konto oszczędnościowe jest wymagane?

  NIE

Zalety

 • konkurencyjne rynkowo oprocentowanie
 • największy wybór metod oszczędzania na rynku

Wady

 • niskie oprocentowanie standardowe
 • Wysokość oprocentowania
  5.0/ 5
 • Atrakcyjność opłat
  4.0/ 5
 • Wygoda osiągnięcia zysku
  3.5/ 5

+ 50 zł za otwarcie eKonta Junior

Po otwarciu eKonta osobistego możesz zgarnąć dodatkowe 50 zł za założenie rachunku eKonto Junior dziecku do 13. roku życia. Musisz to zrobić w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym. Bonus za ten ruch otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta osobistego.

Konto
0 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób do 13 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Visa Junior

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • cashback
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  5,9% wartości transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 5,9% prowizji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

Inne

Zalety

 • darmowe konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • karta debetowa do rachunku
 • gra-samouczek wprowadzająca w świat bankowości
 • aplikacja mobilna dla dziecka

Wady

 • brak ciekawych propozycji oszczędnościowych i walutowych dla dziecka
 • Atrakcyjność opłat
  5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  3/ 5

eKonto osobiste w mBanku – ile kosztuje?

Płatność kartą na min. 350 zł – tyle wystarczy, by korzystanie z „plastiku” nie wiązało się z żadnymi opłatami. Z kolei samo prowadzenie eKonta osobistego jest całkowicie i bezwarunkowo darmowe. Pozostałe parametry rachunku znajdziesz poniżej:

Konto
0 zł
Karta
0 zł / 7 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 7 zł


opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 2,50 zł
Bankomaty 0 zł / 2,50 zł

 • 0 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
 • 2,50 zł - jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Mastercard Debit PayPass
  • Visa Electron payWave
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • własny wizerunek karty (z kartą Visa Foto)
  • możliwość odpłatnego ubezpieczenia karty (koszt 4,90 zł miesięcznie)
  • moneyback w ramach programu mOkazje
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 7 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą
  • 5,9% za przewalutowanie transakcji kartą bez usługi wielowalutowej
  • 3,5% za przewalutowanie transakcji kartą z uruchomioną usługą wielowalutową

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
  • 2,50 zł - jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + opłata za przewalutowanie transakcji od 3,5% (karta wielowalutowa) do 5,9% (pozostałe karty) za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłata gotówkowa we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline
  • 0,5%, min. 5 zł - sieć Euronet
 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty
  • 0 zł - realizacja 
  • 2 zł - miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty
 • Zwykły przelew w oddziale banku

  6 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5,8%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,35% kwoty przelewu, min. 25 zł, maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Visa Mobile: płatności internetowe kartą Visa z użyciem numeru telefonu zarejestrowanego w usłudze (bez danych karty).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • nowoczesne płatności mobilne oraz funkcjonalna aplikacja mobilna
 • atrakcyjne usługi dodatkowe (eKarta wirtualna, mOkazje)

Wady

 • opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów w kwocie niższej niż 100 zł
 • wysokie koszty transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

500 zł pod warunkiem znacznej aktywności

W wielu dotychczasowych akcjach dotyczących eKonta osobistego trzeba się było wykazać szybkością w zleceniu pierwszego przelewu i aktywnością w korzystaniu z rachunku. Tym razem jest podobnie. Zachowana też została zasada, że niewywiązanie się z wymagań regulaminu w którymś z miesięcy nie pozbawia prawa do premii za pozostałe miesiące.

Stopień trudności realizacji zadań postawionych przed uczestnikami promocji oceniamy jako średni, adekwatny do nagrody jaka jest tym razem do zdobycia. Trzeba pamiętać, że to nie tylko nawet 300 zł w gotówce i 200 zł do Biedronki, ale i 1,7% na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje Cele. Tak wysokie oprocentowanie przez 3 miesiące to naprawdę solidny bonus w obecnych warunkach rynkowych, gdy standardowe oprocentowanie depozytów jest bliskie zeru.

Znasz już zasady opisywanej promocji. Czas na Twoją decyzję.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(43)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Adam
Gość

Czy wszystkie transakcje przy użyciu kodu BLIK spełniają warunki promocji ?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Adam

Najlepiej byłoby coś kupić i zapłacić Blikiem. Nie wiem, czy przelew na telefon tu przejdzie, to raczej nie jest transakcja.

Odpowiedz

G
Gość
Gość

Czy jeżeli nie zapewniłem wpływu 1000zl przez pierwsze 7 dni tylko wpłaciłem je później w ciągu pierwszego miesiąca i wykonalem 8 transakcji to nadal uczestniczę w promocji i mam szansę na kolejne nagrody?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Gość

Tak, w tej sytuacji premia 50 zł za szybki wpływ i transakcje niestety Ci przepadła, ale wciąż możesz walczyć o pozostałe. Zgodnie z regulaminem:

Premie, Bonusy i Nagroda specjalna są niezależnie od siebie, np. możesz zyskać wszystkie Premie, Bonusy i Nagrodę specjalną [...]. Jednak również możesz otrzymać jedną z Premii i/lub jeden Bonus i/lub Nagrodę Specjalną w zależności od tego jakie i kiedy spełniłeś warunki.

Odpowiedz

G
Gość
Gość

Czy promocja jest nadal aktywna?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Gość

Na stronie promocji jest informacja, że w puli pozostało jeszcze ponad 500 wniosków. Trudno ocenić tempo ich dalszego ubywania, więc jeśli jesteś zainteresowany, to radzę nie zwlekać zbyt długo z decyzją.

Odpowiedz

J
Justyna
Gość

"Krok 4

3 premie po 50 zł za aktywne korzystanie z rachunku i karty otrzymasz pod warunkiem, że w drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia rachunku:

-zapewnisz jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł,

-wykonasz przynajmniej 8 transakcji kartą i/lub Blikiem."


Czyli w drugim, trzecim i czwartym miesiącu, muszę wpłacić po 1000 zł na konto (czyli łącznie 3000 zł) i w tych 3 miesiącach po 8 transakcji (łącznie 24)?Odpowiedz

R
Roman
Gość
@Justyna

Dokładnie :-)

Odpowiedz

J
Justyna
Gość

"Premię w wysokości 50 zł za szybki wpływ i transakcje otrzymasz, jeżeli:

w miesiącu otwarcia rachunku i/lub w miesiącu po nim następującym zrealizujesz przynajmniej 8 transakcji kartą i/lub Blikiem."


Czy wliczają się w to płatności przelewem? Np. jak zamówię coś na allegro i zapłacę za to przelewem.


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Justyna

Nie, transakcje powinny być dokonane kartą i/lub Blikiem.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Jeżeli konto założyłem 20.09.2021 to czas na wykonanie pierwszych ośmiu transakcji kartą/blikiem mam do końca października ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Adam

Tak, transakcje powinieneś wykonać najpóźniej do końca października.

Odpowiedz

L
Luki
Gość

mam rachunek techniczny z numerami w mbanku: 43 1140 2004 . Czy jestem wykluczony z promocji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Luki

Numery rachunku wskazują, że byłbyś wykluczony z promocji . Z drugiej strony, konto techniczne nie jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym ani rachunkiem oszczędnościowym... Proponuję na wszelki wypadek wyjaśnić tę kwestię w banku.

Odpowiedz

E
Elf
Gość

Założenie konta za pomocą "selfie" na pewno bierze udział w promocji? Nie doczytałem się informacji o tym w regulaminie.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Elf

W promocji możesz otrzymać premię za założenie konta przez e-dowód. Nie widzę opcji z selfie.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

Dzień dobry. Złożyłem wniosek przez stronę promocji z podpisaniem umowy w domu (umowę przywozi pracownik banku), przez tydzień nikt się nie pojawił, więc pojechałem do banku i tam założyłem konto. Czy będę brał nadal udział w promocji jeśli mój pierwotny wniosek został anulowany na infolinii?

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Dawid

Jeśli wniosek poprzedni anulowałes to na 99.99 jak nie na 100 procent nie bierzesz udział w promocji. Jeśli byś był w mBank tylko dokończyć.... składanie wniosku, złożyć podpis na przygotowanej już umowie to tak, brał byś udział. Np w Pekao wniosek składasz przez internet ,i jeśli wniosek na selfie nie zostanie akceptowany , to możesz dokończyć w oddziale.

Odpowiedz

D
Damian
Gość

Dopytam was bo ci z banku bywają nie ogarnięci. Dla czego nie podpowiadacie jak to jest np w opisie Santander że można też polecać bank w tej promocji? Bo ja mam konto i chcę polecić innym niech skorzystają 450 zł bez konta junior, chyba że wy coś wiecie więcej i w tej promocji nie można polecać mBank jak to jest zawsze w Milenium albo z polecenia albo z promocji... Takie mam informacje z czatu że można łączyć, wtedy wychodzi 100 zł więcej za polecenie.

Fajna ta promocja ja jak zakładałem konto tyle nie dostałem ? ani w mBank ani w Santander też tam ładnie dają też 2 konta poleciłem to 100 zł dostanę. W Santander z polecenia chyba dobrze odczytałem oni muszą do końca miesiąca następującego po otwarciu wydać kasę na łączną kwotę 300 zł kartą lub blik , to zrobili tak wydali kartą 30 zł a resztę blik przelew na telefon! ... I suma jest ponad 300 zł ja z tego rozumiem że już warunki płatności spełnione już nie trzeba blikiem iść do sklepu płacić w markecie bo "przelew na telefon" jest akceptowany i wystarczy.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Regulaminy akcji organizowanych przez mBank zawierają zapis, że ich promocje nie łączą się. Nie ma za to przeszkód, by po skorzystaniu z jednej akcji, wziąć udział w kolejnej i zgarnąć następne bonusy. Możliwe jest więc otwarcie konta w promocji i zdobycie bonusu "na start" a potem występowanie w roli polecającego i zdobywanie premii za każdą skuteczną rekomendację.

Co do programu poleceń Santandera. Zadaniem poleconego jest zalogowanie się choć raz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzył konto do bankowości elektronicznej oraz wykonanie transakcji kartą i Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł, w tym choć 1 płatność musi być Blikiem. Z Twojego opisu wynika, że warunek ten został spełniony.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Rozmawiałem z mBank na czacie to najpierw pisaliśmy o tej promocji a potem zmienił zdanie mówił że jest do zgarnięcia 300 zł. Wysłałem mu linka ,i tylko się uśmiechnął i mówił że chyba jestem jakimś vipem bo ta promocja nie jest ogólnie dostępna... To raczej państwo jesteście V.I.P. skąd trafiła taka promocja w państwa ręce? ?.

Ale najważniejsze że przyznał mi to że mogę skorzystać z polecenia banku i dostać 100 zł , a osoba polecona nie stracić możliwości udziału w konkursie eKonto osobiste plus nagroda specjalna ....

Jeszcze pytałem bo nie mam Karty nie potrzebuje, jest płatna... Ale kartę mogę zamówić tylko na chwilę,na opłacenie kartą 5 razy za zakupy do końca października... więc nawet razu mnie opłaty 7 zł za kartę nie obejmują.

Jeszcze muszę dopytać czy jak polecam 2 osoby które zakładają 2 oddzielne konta we wrześniu to muszę zapłacić kartą tylko raz 5 razy do października końca, czy aż 2 razy po 5 płatności kartą czyli 10 płatności. Mi się wydaję że jeśli 2 osoby poleciłem we wrześniu którzy otworzyli 2 oddzielne konta, to do końca października muszę zapłacić tylko 5 razy kartą. Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Co do promocji - w regulaminie jest link do jej strony w domenie mBanku i konsultant powinien o niej wiedzieć.

Odnośnie zakresu aktywności w roli polecającego zwróciłem się do banku z prośbą o oficjalną wykładnię zasad ? Jak tylko otrzymam odpowiedź dam znać.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Mam odpowiedź: w ramach danej edycji programu poleceń polecający musi tylko raz spełnić przewidziane dla niego zadania. To wystarczy, by dostać nagrodę za każdą skuteczną rekomendację, czyli taką, po której polecony otworzy konto i zrealizuje postawione przed nim w regulaminie zadania.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

W jaki sposób można sprawdzić stan środków na tym e-talonie do biedronki ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Adam

Można to zrobić na tej stronie: https://kartypodarunkowe.biedronka.pl/?_ga=2.110610061.984011491.1631193533-1385870165.1628755532

Odpowiedz

E
ediM
Gość

Czy, aby skorzystać z powyżej promocji konieczne jest posiadanie karty w mbank?

Pytam dlatego, że mogę przecież wykonać 8 transakcji BLIKiem na dowolną kwotę, a tak posiadając kartę muszę zrobić obrót na min. 350 zł, aby uniknąć opłaty 7 zł za kartę.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@ediM

Regulamin jednoznacznie wymaga, by złożyć wniosek nie tylko o rachunek, ale i kartę. Tak więc nie biorąc "plastiku" nie otrzymasz premii.

Odpowiedz

M
Maciej
Gość
@Krzysztof Duliński

z tym, że do wyboru są dwie karty w tym Eco. Wybierając ją nie mam "plastiku" , ale biorę udział w promocji płacąc np. telefonem?

Odpowiedz

C
Cromwell
Gość
@Maciej

Przecież jak masz Eco, to też musisz te transakcje na 350 zł wykręcić, więc nic nie oszczędzasz. W takiej sytuacji wszystko jedno, czy masz plastik czy mobilkę.

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość

Witam.

W przykładzie najprawdopodobniej jest błąd. Według regulaminu:

Premię I/II/III za Wpływ i Transakcje otrzymasz, jeśli spełnisz warunki łącznie warunki:

• zrobisz Wpływ na Twoje eKonto osobiste odpowiednio w drugim/trzecim/czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego,
• zrobisz minimum 8 Transakcji odpowiednio w drugim/trzecim/czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego, 

Oznacza to, że jeżyli konto założymy 1 września, to warunki premii I/II/II musimy spełnić w listopadzie, grudniu i styczniu (a nie w październiku, listopadzie i grudniu). Jeżeli coś źle myślę to proszę o sprostowanie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Mateusz

Myślisz dobrze - dziękujemy za uwagi, poprawiliśmy już zapisy, aby nie budziły wątpliwości.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Czy ten licznik na stronie promocji aktualizuje się po złożeniu wniosku, czy po otworzeniu konta? Jeśli to drugie to, czy założenie wniosku o konto gwarantuję, że jeśli spełnię wymagania to dostanę nagrodę, czy jeśli na przykład dzień po złożeniu wniosku otworzy się te 2000 kont, a moje nie zostanie jeszcze otwarte to profity przepadają?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Kamil

Patrząc na doświadczenia poprzednich promocji mogę powiedzieć, że mBank okresowo aktualizuje informacje o dostępnym jeszcze limicie. Wcześniej bank określał w regulaminach promocji w jakie dni tygodnia i o której godzinie będzie dokonywał aktualizacji tej informacji. Tym razem nie ma takiej wzmianki

Zapisy regulaminu wskazują, że chodzi o 2000 rachunków otwartych w promocji, a nie o liczbę złożonych wniosków. Zapis jest bowiem następujący:

Promocją objętych jest pierwszych 2000 rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych eKonto osobiste z wnioskiem o wydanie debetowej karty płatniczej, otwartych w ramach Promocji 

Nie warto więc zwlekać, lepiej zacząć działać jak najszybciej.

Odpowiedz

L
Lupin
Gość

Czy jako posiadacz konta firmowego w mBanku mogę skorzystać z oferty?

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Lupin

Możesz, wykluczenie dotyczy tylko kont osobistych/oszczędnościowych.

Odpowiedz

R
Robert1988
Gość

Nie kupuję w Biedronce bo zamawiam żywność online. Czy istnieje możliwość zamiany bonu na ekwiwalent gotówkowy lub bon innego rodzaju np. Allegro?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Robert1988

Niestety, nie ma takiej możliwości.

Odpowiedz

Ł
Łuki
Gość
@Robert1988

Kup doładowanie telefonu a potem wystaw na OLX

Odpowiedz

B
Bogdan
Gość
@Łuki

Po co tak kombinować. Przecież ten e-kod do Biedronki można wymienić na gotówkę z kimś z rodziny lub znajomych, kto tam robi zakupy. To po prostu ciąg cyfr, który trzeba podać kasjerowi, w żaden sposób nie jest związany z konkretną osobą.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość

Jak długo się czeka na wyrobienie e-dowodu?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Tomasz

E-dowód to dowód osobisty z warstwą elektroniczną. Czas oczekiwania na taki dokument jest taki sam jak na "zwykły" dokument, czyli nie powinien przekroczyć 30 dni. Faktyczny czas oczekiwania zależny jest od kilku czynników, aktualny status wniosku możesz sprawdzić przez internet.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję. A mogę wyrobić e-dowód jeśli mam jeszcze ważny dowód normalny?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Tomasz

Z informacji na urzędowej stronie poświęconej dowodom osobistym https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-dowod-osobisty wynika, że nie ma ku temu przeszkód. We wniosku trzeba zaznaczyć, że powodem zmiany dokumentu jest chęć korzystania z e-dowodu,

Odpowiedz